Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Marcin Gil, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe Marcin Gil, adres: ul. Kamionkowska 45 a/7, 03-812 Warszawa, tel.: 731-949-066, e-mail: warszawa.gil@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku i o jego pracownikach. Nie wiemy od kiedy Marcin Gil został komornikiem sądowym; urodził się w 1981 roku.

4 czerwca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Marcin Gil, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Dług długiem ale zerowanie konta nie pomaga w spłacie tego długu w moim przypadku, korzystanie z konta jest konieczne w mojej dzialalności. Czy można ubiegać sie o jakiś limit transakcji wolnych od egzekucji?

  Szuba

  12 Sie 20 o 19:03

 2. Tylko jeżeli chodzi o firmowe konto w celu zapewnienia pracownikom wynagrodzenia za pracę. W innych przypadkach – nie. Można natomiast nowe konto otworzyć; komornicy zwykle nie częściej jak co jakiś pół roku szukają nowych kont dłużnika a top oznacza że nowe konto przez ten czas pozostanie niezajęte. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj. N akoncie osobistym nawet przedsiębiorcy przysługuje comiesięczna kwota wolna od egzekucji więc warto osobistego używać jako firmowego.

  admin

  Administrator

  13 Sie 20 o 06:41

Skomentuj