Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Simbierowicz, Warszawa. Opinie.

11 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli Maciej Simbierowicz, adres: ul. Ludwiki 4, 01-226 Warszawa, tel.: 22 506 52 53, e-mail: biuro.simbierowicz@komornik-ludwiki.pl Prosimy o dopisywanie poniżej opinii o tym komorniku i jego pracownikach, zarówno przez wierzycieli egzekwujących jak i przez dłużników. Maciej Simbierowicz komornikiem został w marcu 2009 roku.

7 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Simbierowicz, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Simbierowicz, Warszawa. Opinie.'.

 1. Straszą wejściem z policją i ślusarzem, czy to jest zgodne z prawem?

  azaza

  14 Lis 17 o 09:11

 2. Tak, to jest zgodne z prawem – zarówno uprzedzenie o tym jak i samo takie wejście, gdy domownik nie otwiera drzwi lub nie ma go w mieszkaniu.

  dozorca

  Administrator

  14 Lis 17 o 09:36

 3. Hiena bezludzka i bezmuzga, po 10 latach przypominają sobie o wierzytelności, która nałożona została na osobę nieletnia, o której ta nieletnia nawet nie wiedziała bo opiekę sprawowali rodzice i kiedy ta osoba ma bodajże 20 lat z rodzicami nie utrzymuje kontaktów walą nakaz do US i banku bez żadnego uprzedzenia! Normalnie przez 7 lat cisza a tu proszę ścigają dorosłego człowieka za czyny, które popełnił będąc dzieckiem. Napluł bym w twarz temu Simbirewiczowi czy jak mu tam.

  trebuszek

  21 Maj 19 o 12:17

 4. Sprawdź czy przypadkiem nie przedawnił się ten dług. Jeżeli tak, to wnieś powództwo przeciwegzekucyjne.

  admin

  Administrator

  21 Maj 19 o 12:59

 5. W jednej kopercie przesłał zawiadomienie, ponaglenie i informację o zajęciu. Pisma datowane od kwietnia do czerwca. Na pytanie na jakiej podstawie wystawił nakaz, stwierdził, ze dostał pisemną prośbę od firmy X z zapewnieniem, że jestem im coś winna. Nie wie z jakiego tytułu, bo nie pytał.
  Będę składała skargę i zażalenie. Szukam darmowej pomocy prawnej. Delphi-1@wp.pl

  Aneta

  2 Lip 19 o 17:36

 6. Napisałem do Pani na maila w sprawie darmowej pomocy prawnej.
  Komornik nie może prowadzić egzekucji na podstawie samej prośby i zapewnienia że ktoś jest coś winien, musiał otrzymać wniosek egzekucyjny wraz z tytułem wykonawczym (najczęściej sądowy nakaz zapłaty, wyrok…). Komornik nie wystawia nakazu, nie jest do tego uprawniony. Jeżeli chce Pani sprawdzić, za co jest nakaz zapłaty, to trzeba skontaktować się z sądem który wydał nakaz i podać sygnaturę sprawy (nie komorniczą tylko ta w nakazie zapłaty).

  admin

  Administrator

  2 Lip 19 o 19:07

 7. Wyrok sądu 06.07, zawiadomienia o zajęciu wierzytelności 30.07, data nadania dokumentów od komornika 31.08… sekretarka odmawia umówienia na spotkanie z komornikiem bo konta są już zajęte i nic się nie da zrobić. O długu nic nie wiedziałam wszystko odbyło się bez wcześniejszych informacji, wezwań itp.

  Justyna

  4 Wrz 20 o 13:23

 8. Kwestionuje Pani dług?

  admin

  Administrator

  4 Wrz 20 o 17:40

 9. Witam mam taki problem iż mój komornik który prowadzi moją sprawe a chodzi o odzyskanie długu nic nie robi w tej sprawie od ponad 2 lat czy mogę jakos wpłynąć lub zadziałać aby przyspieszyć tą sprawę? Proszę o pomoc

  SYLWIA

  18 Paź 20 o 04:24

 10. Nie wiem jakie czynności wykonał, może dłużnik nie ma majątku ani dochodów. Może Pani przesłać skany pism (w tym odpisy odpisy zajęć) od komornika na mój adres poczta@pamietnikwindykatora.pl to przejrzę i pomyślimy.

  admin

  Administrator

  18 Paź 20 o 05:50

 11. Z pism przesłanych mi przez SYLWIA wynika, że prowadzona jest egzekucja z nieruchomości a ta trwać może latami (i trwa tyle w tym wypadku).

  admin

  Administrator

  18 Paź 20 o 11:45

Skomentuj