Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Simbierowicz, Warszawa. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli Maciej Simbierowicz, NIP 5262538849, adres: ul. Ludwiki 4, 01-226 Warszawa, tel.: 22 506 52 53, e-mail: biuro.simbierowicz@komornik-ludwiki.pl Prosimy o dopisywanie poniżej opinii o tym komorniku, przez wierzycieli egzekwujących i przez dłużników.
Maciej Simbierowicz komornikiem został w marcu 2009 roku. N astronie internetowej publikuje w tym momencie sporo ogłoszeń licytacji ruchomości (samochodów) i to sprawia dobre wrażenie. Aktualnie brak ogłoszeń licytacji nieruchomości (może akurat nie ma, nie co dzień zajmuje się nieruchomość).

7 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Simbierowicz, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Simbierowicz, Warszawa. Opinie.'.

 1. Straszą wejściem z policją i ślusarzem, czy to jest zgodne z prawem?

  azaza

  14 Lis 17 o 09:11

 2. Tak, to jest zgodne z prawem – zarówno uprzedzenie o tym jak i samo takie wejście, gdy domownik nie otwiera drzwi lub nie ma go w mieszkaniu.

  dozorca

  Administrator

  14 Lis 17 o 09:36

 3. Hiena bezludzka i bezmuzga, po 10 latach przypominają sobie o wierzytelności, która nałożona została na osobę nieletnia, o której ta nieletnia nawet nie wiedziała bo opiekę sprawowali rodzice i kiedy ta osoba ma bodajże 20 lat z rodzicami nie utrzymuje kontaktów walą nakaz do US i banku bez żadnego uprzedzenia! Normalnie przez 7 lat cisza a tu proszę ścigają dorosłego człowieka za czyny, które popełnił będąc dzieckiem. Napluł bym w twarz temu Simbirewiczowi czy jak mu tam.

  trebuszek

  21 Maj 19 o 12:17

 4. Sprawdź czy przypadkiem nie przedawnił się ten dług. Jeżeli tak, to wnieś powództwo przeciwegzekucyjne.

  admin

  Administrator

  21 Maj 19 o 12:59

 5. W jednej kopercie przesłał zawiadomienie, ponaglenie i informację o zajęciu. Pisma datowane od kwietnia do czerwca. Na pytanie na jakiej podstawie wystawił nakaz, stwierdził, ze dostał pisemną prośbę od firmy X z zapewnieniem, że jestem im coś winna. Nie wie z jakiego tytułu, bo nie pytał.
  Będę składała skargę i zażalenie. Szukam darmowej pomocy prawnej. Delphi-1@wp.pl

  Aneta

  2 Lip 19 o 17:36

 6. Napisałem do Pani na maila w sprawie darmowej pomocy prawnej.
  Komornik nie może prowadzić egzekucji na podstawie samej prośby i zapewnienia że ktoś jest coś winien, musiał otrzymać wniosek egzekucyjny wraz z tytułem wykonawczym (najczęściej sądowy nakaz zapłaty, wyrok…). Komornik nie wystawia nakazu, nie jest do tego uprawniony. Jeżeli chce Pani sprawdzić, za co jest nakaz zapłaty, to trzeba skontaktować się z sądem który wydał nakaz i podać sygnaturę sprawy (nie komorniczą tylko ta w nakazie zapłaty).

  admin

  Administrator

  2 Lip 19 o 19:07

Skomentuj