Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Maciej Okapiec, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Maciej Okapiec, NIP 9511892501, adres kancelarii: ul. Marcina Kasprzaka 49 lok. 120, 01-234 Warszawa, tel.: 22 877 07 12, e-mail: okapiec@wolakomornik.pl Prosimy o opinie o tym komorniku (prośba do wierzycieli i do dłużników w postępowaniach egzekucyjnych).
Maciej Okapiec został komornikiem w 2014 roku. Na jego stronie internetowej brak jest ogłoszeń o aktualnych licytacjach, choć ma na niej dział „licytacje”.

14 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Maciej Okapiec, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Maciej Okapiec, Warszawa. Opinie.'.

 1. Sytuacja przedstawia się następująco: Wczoraj otrzymałem list polecony od komornika z Warszawy( mieszkam w Krakowie). W kopercie były 4 pisma: wezwanie do zapłaty należności,zajęcie wierzytelności,wezwanie do złożenia wyjaśnień oraz zawiadomienie o wszczęciu egzekucji. I teraz tak- pojęcia nie miałem o żadnej zaleglości! nigdy żadnego poleconego listu nie dostałem,odbieram wszystkie,adres od urodzenia mam ten sam! Napisano że sprawa dotyczy roku 2006, w innym punkcie jest coś o umowie z 2010 roku. kwota należności podstawowej wynosi 210 zł, a teraz plus odsetki(303 zł) i inne koszty klauzul,egzekucji itp jest ok1400 zł… Pismo jak wspomniałem otrzymałem wczoraj-23/09, wygenerowane było 3/09 a teraz patrze i 18/09 tenże komornik zajął mi konta w dwóch bankach! Czy mogę prosić o jakąś radę? jestem w szoku a do tego wściekly… Bardzo proszę o pomoc,

  szyna

  24 Wrz 19 o 16:46

 2. W tych zawiadomieniach powinny być opisane tytuły wykonawcze na podstawie których wszczęto egzekucję. Sąd, sygnatura akt. Może Pan zatelefonować do tych sądów i zapytać. W pismach muszą też być dane wierzyciela / wierzycieli. Jeżeli upewni się Pan że to pomyłka albo że wierzytelności są przedawnione, to pisze Pan do tych sądów wnioski o przywrócenie terminu do wniesienia środka odwoławczego. A jeżeli komornik już wyegzekwował te rzekome długi to pozywa Pan rzekomego wierzyciela o zwrot pieniędzy.

  admin

  Administrator

  24 Wrz 19 o 18:15

Skomentuj