Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Wieloch, Gliwice. Opinie.

7 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Łukasz Wieloch, NIP 5741948479, adres kancelarii: ul. Jana Pawła 15/22, 44-100 Gliwice, tel.: 32 233 09 97, e-mail: e-mail: gliwice.wieloch@komornikid.pl Prosimy o wyrażanie pod spodem opinii o tym komorniku; to prośba zarówno do wierzycieli jaki do dłużników z postępowań egzekucyjnych. Łukasz Wieloch komornikiem został w czerwcu 2017 roku.

26 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Wieloch, Gliwice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Łukasz Wieloch, Gliwice. Opinie.'.

 1. Nie polecam ,interes drogi a dla komornika bardzo tani a sprawa ciągle w toku.

  Tomasz

  29 Lip 19 o 22:20

 2. Też nie polecam, wydaje się że ten komornik powinien już prowadzić egzekucje z nieruchomości i ruchomości i publikować ogłoszenia nadchodzących licytacji ale na razie na jego internetowej stronie www jest pusto tzn. brak ogłoszeń licytacji.Ale czego tu oczekiwać jak licytacje dotyczą nieruchomości które nie przekraczają wg niego minimum.a dla przeciętnego śmiertelnika maximum.Szkoda gadać.

  zawiedziona

  29 Lip 19 o 22:34

 3. Jako wierzyciel – zdecydowanie nie polecam

  mariusz

  30 Paź 19 o 13:50

 4. Również odradzam tego komornika – pobiera wysokie opłaty, a efekty żadne. Inni komornicy w Gliwicach są o wiele bardziej skuteczni.

  wierzyciel

  28 Lis 19 o 12:07

 5. A ja mam pytanie. Chodzi o to że zajął konto i w ten sposób praktycznie uniemożliwił mi prowadzenie firmy. Czy prawo przewiduje możliwość zwolnienia konta w ramach zmniejszenia uciążliwości egzekucji która w rzeczywistości utrudnia zaspokojenie wierzyciela?

  Woju

  22 Mar 20 o 18:35

 6. Nie, prawo tego nie przewiduje chyba że wierzyciel wniesie do komornika o zwolnienie rachunku bankowego czyli proś wierzyciela (ale zapewne nie zgodzi się). Jest inne wyjście z sytuacji a mianowicie założyć konto w innym banku. Chodzi o to że jeżeli komornik niedawno szukał Twoich konto po bankach, to prawdopodobnie (na 90%) nie wznowi poszukiwań wcześniej jak za jakieś pół roku. Dlatego jeżeli założysz teraz konto w innym banku to prawdopodobnie miesiącami nie zostanie zajęte. Sugeruję założyć konto osobiste którego w praktyce można używać jako firmowego a zaleta jest taka, że przysługuje na takim koncie kwota wolna od zajęcia. Korzystne konta osobiste (można online założyć) są tutaj a jeśli koniecznie chcesz firmowe to polecam te tutaj.

  admin

  Administrator

  22 Mar 20 o 18:47

 7. Okradł mnie!
  Nie polecam tego gościa. Blokuje dwa rachunki równocześnie. Z jednego pobiera środki a drugie jest zablokowane. Akcja bez uprzedzenia listownego. Dopiero po fakcie.
  Pomimo, że zabrał / okradł mnie już praktycznie z całego zadłużenia w jednym miesiącu to nadal blokuje drugi rachunek bankowy, na którym są środki potrzebne do zobowiązań bankowych itp… tak mnie swędzi ręka żeby temu Panu przypierdolic!

  Okradziony

  24 Cze 20 o 14:57

Skomentuj