Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Kochański, Jelenia Góra. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Łukasz Kochański, adres: ul. Grabowskiego 2/4, 58-500 Jelenia Góra, tel.: 699 710 488, e-mail: jelenia.gora.kochanski@komornik.pl Wierzycieli oraz dłużników ze spraw egzekucyjnych prosimy o dodawania pod spodem opinii o tym komorniku jak też o pracownikach jego kancelarii. Łukasz Kochański został komornikiem w maju 2018 roku.

4 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Kochański, Jelenia Góra. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ten komornik uprawnienia zdobył chyba na bazarze ale do rzeczy. Jeżeli po zajęciu konta założę teraz nowe konto to bank go od razu poinformuje o tym fakcie?

  Butrym

  7 Kwi 20 o 07:33

 2. Nie poinformuje dopóki komornik nie zapyta tego banku czy masz w nim konto a skoro już pytał banki (bo Ci zajął konto) to prawdopodobnie nie zapyta ponownie na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy. Korzystne konta osobiste masz tutaj a jeżeli chodzi o firmowe to tutaj (każe zakładasz nie wychodząc z domu).
  Co zaś się tyczy zarzutu pod adresem komornika to jak mniemam, nie wynika on z faktu, ze komornik ośmielił się zając Ci konto, bo na pewno zgadzasz się z tym ze długi trzeba spłacać? Oświeć zatem wszystkich skąd taki zarzut pod adresem tego komornika.

  admin

  Administrator

  7 Kwi 20 o 07:57

Skomentuj