Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Łukasz Izydor, Poznań. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Łukasz Izydor, NIP 7631761723, adres kancelarii: ul. Poznańska 112A, 62-080 Tarnowo Podgórne, tel.: 61 670 73 25, e-mail: tarnowo.podgorne.izydor@komornik.pl Zapraszamy do publikowania poniżej opinii o tym komorniku.
Łukasz Izydor został komornikiem w czerwcu 2015 roku. Nie publikuje na swej firmowej www żadnych ogłoszeń licytacji, nie ma nawet zakładki przeznaczonej do tego.

27 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Łukasz Izydor, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Łukasz Izydor, Poznań. Opinie.'.

 1. Prowadzę działalność gospodarczą jednosobowa i i mam długi dokładnie 300 tys. Mam też mieszkanie własnościowe. Co z robić zeby zatrzymać mieszkanie? Chciałbym dogadać sie z komornikiem i płacić te moje długi mógłbym 5 tys miesięcznie. Czy można uniknąć egzekucji? Czy byłaby możliwość odblokowania kont gdybym zawarl ugodę z komornikiem?

  jjj

  25 Maj 19 o 13:04

 2. Komornik zajął już to mieszkanie? Jeżeli tak, to jest już oszacowane do licytacji?
  Co do dogadywania się o zwolnienie kont, to nie z komornikiem tylko wierzycielem. Komornik nie ma prawa zwolnić Panu konta jeżeli nie otrzyma od wierzyciela takiej dyspozycji. Komornicy jednak rzadko po raz drugi wysyłają do OGNIVO zapytania o konta dłużnika na przestrzeni np. pół roku. Jeżeli niedawno te konta namierzał to pewnie nie prędko znowu wyśle zapytania do banków. Zmierzam do tego że może Pan założyć sobie nowe konto które będzie względnie bezpieczne (oczywiście gwarancji nie ma, nie wiadomo) przez kilka miesięcy albo i dłużej. Może Pan do działalności używać konta osobistego – przysluguje na nim kwota wolna od zajęcia a na firmowym nie przysługuje. Gdyby Pan zdecydował sie, to proponuję któreś tutaj.

  admin

  Administrator

  25 Maj 19 o 13:28

 3. Komornik nie zajął jeszcze mieszkania. Czyli można uratować to jeszcze

  jjj

  25 Maj 19 o 13:59

 4. Jeżeli Pan je sprzeda to mogą zgłosić popełnienie przestępstwa – udaremnienia egzekucji. Czy zgłoszą i czy prokurator postawi Panu zarzut, tego nie wiem. A jeżeli komornik je zajmie to można bardzo długo odwlekać licytację.

  admin

  Administrator

  25 Maj 19 o 14:14

Skomentuj