Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Leszek Ferczykowski, Katowice. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Leszek Ferczykowski, NIP 6441338843, adres: ul. Mariacka 37/7, 40-014 Katowice, tel.:32 206 88 82, e-mail: katowice7@komornik.pl Piszcie swe opinie o tym komorniku.
Leszek Ferczykowski został komornikiem w lutym 2002 roku. Na swojej stronie internetowej nie publikuje żadnych obwieszczeń licytacji tylko odsyła na stronę licytacje.komornik.pl na której przecież są ogłoszenia od wszystkich komorników, z całego kraju i jego ewentualne obwieszczenia „giną w tłumie”.
I jeszcze „ciekawostka” – zobaczcie na „kontrast” czcionki z tłem na stronie internetowej tego komornika:
komornik

13 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Leszek Ferczykowski, Katowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Leszek Ferczykowski, Katowice. Opinie.'.

 1. Otrzymałem od komornika zawiadomienie o bezskutecznej egzekucji co zrobić żeby nie umarzał – wystarczy żebym go poinformował, że zostanie złożony wniosek o wyjawienie majątku przed Sądem przez dłużnika?

  sak

  25 Paź 17 o 05:43

 2. Proponuję złożyć wniosek o wyjawienie majątku i przesłać odpis komornikowi wnosząc o nieumarzanie postępowania i oczekiwanie na ewentualne dalsze Pana wnioski w przedmiocie egzekucji które sformułuje Pan po posiedzeniu w sprawie wyjawienia majątku tzn. jeżeli dłużnik wyjawi przed sądem jakiś składnik swego majątku.

  dozorca

  Administrator

  25 Paź 17 o 07:14

Skomentuj