Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Jankowski, Piła. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pile Krzysztof Jankowski, adres: ul. Kujawska 10, 64-920 Piła, tel.: 67 349 49 44, e-mail: pila1@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników ze spraw egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku. Nie wiemy póki co, od kiedy Krzysztof Jankowski jest komornikiem.

12 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Jankowski, Piła. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Chciałbym może nie tyle zaopiniować, co poradzić się mając problem z komornikiem Jankowskim ale to mógłby być każdy inny komornik, pewnie każdy robi to samo. Jak mam prowadzić działalność z zajętym kontem bankowym? Przecie co mi wpłynie na konto to jest zabierane. Jak żyć – dosłownie? Wiem że pracownik który ma komornika, ma kwotę wolną wynagrodzenia i na koncie bankowym a czlowiek prowadzący firmę – zero.

  Pako

  8 Kwi 20 o 18:25

 2. To prawda, przedsiębiorcy są niczym podludzie w egzekucji komorniczej traktowani przez prawo. Załóż sobie nowe konto bankowe rzecz jasna w jakimś innym banku; jeżeli komornik już szukał Twoich konto to ponowi poszukiwania prawdopodobnie nie wcześniej jak za kilka miesięcy, może za pół roku albo później. Z kont firmowych polecam te tutaj ale rozważ użycie konta osobistego bo na osobistym przedsiębiorca też ma kwotę wolna i z powodzeniem może osobistego używać jako firmowego. Z kont osobistych polecam te tutaj.

  admin

  Administrator

  9 Kwi 20 o 15:18

Skomentuj