Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Konrad Cichor, Sosnowiec. Opinie.

12 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Konrad Cichor, NIP 6492201516, adres kancelarii: ul. Modrzejowska 20/2, 41-200 Sosnowiec, tel.: 32 263 28 93, e-mail: konrad.cichor@komornik.pl Konrad Cichor jest komornikiem od kwietnia 2017 roku. Zapraszamy do dodawania opinii o tym komorniku; to prośba do wierzycieli oraz dłużników. Opinii nie cenzurujemy.

6 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Konrad Cichor, Sosnowiec. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Konrad Cichor, Sosnowiec. Opinie.'.

 1. Na tego komornika będzie skarga. Loguje się do konta a tam blokada bez informacji za co a komornik ma obowiązek wysłać komornikowi powiadomienie o egzekucji z danymi wierzyciela.

  sos

  10 Wrz 19 o 20:12

 2. Powiadomienie od komornika przyjdzie pewnie lada dzień. Komornik, zgodnie z procedurą, wysyła zajęcie do banku drogą elektroniczną a do dłużnika Pocztą Polską. Skutek jest taki jaki właśnie masz.

  admin

  Administrator

  10 Wrz 19 o 20:36

 3. No dobrze a może poradzicie mi jak mam dalej handlować na aukcjach jeżeli mam konto zajęte i co sprzedam i klient zapłaci na konto to mam zabierane a jest to moje jedyne źródlo utrzymania.

  sos

  5 Gru 19 o 14:11

 4. Dwa wyjścia:
  1. Poprosić wierzyciela żeby nakazał komornikowi zwolnić konto (szansa że wierzyciel się zgodzi – niewielka).
  2. Otworzyć nowe konto oczywiści winnym banku. Komornicy generalnie rzadko ponawiają sprawdzanie czy dłużnik ma konto, zwykle nie częściej jak raz na pół roku. Dobre konta osobiste są tutaj – można złożyć wniosek online.

  admin

  Administrator

  5 Gru 19 o 14:42

 5. Licytacje jak najbardziej prowadzi, może bazuje na innych sposobach obwieszczania, publikowanie na stronie internetowej kancelarii jest chyba niezbyt efektywne. Nawiasem mówiąc, to publikowanie w gazetach też jest mało efektywne ale taki jest wymóg w kpc.

  zapisek

  28 Wrz 19 o 15:43

 6. Zdecydowanie najskuteczniejszy komornik w Sosnowcu a prawdopodobnie także w całym Zagłębiu. Szykuje się egzekucja w Będzinie i też Cichorowi zlecę.

  120naklate

  14 Lis 19 o 17:41

 7. Cichor został komornikiem w 2017 roku a w następnym czyli 2018 roku zarobił, jak wynika z oświadczenia majątkowego, ponad 400 tysięcy złotych… A przeczytać można w gazetach, że nowi komornicy odchodzą z zawodu, hahaha!

  gaga

  18 Lis 19 o 14:49

 8. Łajzy przychodzą i odchodzą. Pracowici komornicy przychodzą i zostają

  bubel

  19 Lis 19 o 20:40

 9. Dramat. Chciałem dostać się do kancelarii załatwić swoją sprawę. Miejsce gdzie kancelaria powinna być znalezione, ale nie opisane a jest tam sporo różnych biur. Dzwonię na numer który jest podany na stronie i przez pół godziny zajęte, ale mówię ok, sporo osób ma sprawy do załatwienia a numer jeden. W końcu udało mi się dodzwonić i przedstawiam w jakiej sprawie dzwonię i że chciałbym załatwić swój temat w kancelarii to się dowiedziałem że nie ma takiej opcji że można przez telefon. Dobra niech będzie. Na koniec rozmowy pytam o zwolnienie konta (u jednego komornika nie było z tym problemu i konto zostało zwolnione prawie natychmiast) to się dowiedziałem że nie ma takiej opcji że jest kwota zwolniona z zajęcia i mogę sobie w kasie banku wypłacać. Ale tak to jest jak się nie chce z petentem spisać dokumentów tylko przez telefon. Moim zdaniem dno i może nie tyle sam komornik bo z nim styczności nie miałem co pracownicy w jego kancelarii. A swoją drogą konto zajął a żadnego pisma wcześniej nie dostałem. Po zakończeniu mojej sprawy będzie obszerna skarga.

  luk

  30 Sty 20 o 11:29

 10. Załóż sobie nowe konto bankowe, komornik po sprawdzeniu kont na początku postępowania egzekucyjnego nieprędko szuka ponownie (nowych) kont, zwykle nie szybciej jak po 5-6 miesiącach. Dobre konta osobiste są tutaj.

  admin

  Administrator

  30 Sty 20 o 12:01

 11. „Na koniec rozmowy pytam o zwolnienie konta (u jednego komornika nie było z tym problemu i konto zostało zwolnione prawie natychmiast”
  Ciekawe który to tako komornik co na prośbę dłużnika konto mu zwalnia. jest to niezgodne z prawem.

  bajubaj

  9 Cze 20 o 18:52

 12. Zgadza się, komornik może a dokładniej musi zwolnić konto dłużnika tylko w przypadku gdy wierzyciel o to wniesie. Dłużnicy, próbujcie dogadywać się z wierzycielem.

  admin

  Administrator

  9 Cze 20 o 19:35

Skomentuj