Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Karol Płaczek, Jastrzębie-Zdrój. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Karol Płaczek, adres: ul. Warszawska 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, tel.: 517 281 524, e-mail: jastrzebie.zdroj.placzek@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników ze spraw egzekucyjnych o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku. Nie wiemy póki co, od kiedy Karol Płaczek jest komornikiem. Wiadomo nam tylko, że urodził się w 1987 roku.

27 stycznia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Karol Płaczek, Jastrzębie-Zdrój. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Zajął mi wszystkie rachunki bankowe co powoduje że nie uzyskuje dochodów (handluję w internecie), prosiłam wierzyciela żeby zawnioskował o zwolnienie, nie zgodził się. Czy komornik może zwolnić konto jeżeli zadeklaruję raty i wpłacę pierwszą?

  Osaczona

  14 Lut 20 o 15:51

 2. Komornik nie ma prawa zwolnić rachunku bankowego jeżeli wierzyciel o to nie zawnioskuje, Jednak skoro dopiero co komornik zajął rachunki bankowe, to może Pani teraz otworzyć nowy. Chodzi o to że komornicy zwykle nie ponawiają zapytań do banków wcześniej jak za jakieś pięć czy sześc miesięcy i jeżeli teraz założy Pani nowy rachunek bankowy to prawdopodobnie miesiącami pozostanie niezajęty. Dobre konta osobiste są tutaj – wniosek można przez internet wysłać.

  admin

  Administrator

  14 Lut 20 o 16:03

Skomentuj