Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jan Wieczorek, Dąbrowa Górnicza. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Jan Wieczorek, NIP 6292264630, adres kancelarii: ul. Jana III Sobieskiego 7b, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel. 32 262 02 63, e-mail: dabrowa.gornicza.wieczorek@komornik.pl Prosimy wierzycieli a także dłużników o wyrażanie pod spodem opinii na temat tego komornika, liczymy na obiektywizm opinii i kulturę języka. Jan Wieczorek został komornikiem sądowym w maju 2015 roku.

11 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jan Wieczorek, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jan Wieczorek, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'.

 1. Zajął mi konto pozbawiając wszystkich pieniędzy chociaż zgodnie przepisami na rachunku bankowym osobistym komornik ma pozostawić ustawową kwotę niepodlegającą egzekucji. Mnie wszystko zablokował i co teraz, skarżyć go? Ja nie mam pieniędzy.

  pomada

  11 Wrz 19 o 16:23

 2. Myślę, że to jest wina banku a nie komornika. Ja z kolei miałem taką sytuacje, że po zajęciu rachunku osobistego w mBanku niby była tam kwota wolna ale nie mogłem z niej korzystać, nie mogłem wykonać przelewu. Nie reagowałem, bo trwało to krótko, tzn. przyszedł duży przelew, bank przekazał komornikowi cały dług i odblokował cały rachunek bankowy.

  admin

  Administrator

  11 Wrz 19 o 16:34

 3. Szybkie przystąpienie do czynności egzekucyjnych, praktycznie natychmiast po wniesieniu wniosku egzekucyjnego. Szereg czynności wykonanych lawinowo, na razie 1/2 sumy odzyskana, komornik Wieczorek walczy dalej. Na podstawie tego co do tej pory, zdecydowanie polecam.

  eskobar

  16 Lis 19 o 12:44

Skomentuj