Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Iwona Kotowicz, Katowice. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach Iwona Kotowicz, NIP 6342348206, adres kancelarii: Plac Karola Miarki 6/5, 40-035 Katowice, tel.: 32 733 38 47, e-mail: katowice.kotowicz@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa – wierzycieli jak również dłużników z postępowań egzekucyjnych – opinii o tej pani komornik i jej pracownikach; można je publikować pod spodem. Iwona Kotowicz została komornikiem sądowym w listopadzie 2011 roku.

2 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Iwona Kotowicz, Katowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Iwona Kotowicz, Katowice. Opinie.'.

 1. Bardzo porządna ta pani komornik jest. Egzekucja trwała ze trzy miesiące miesiące co prawda, bo dłużnik to lawirant, ale wszyściutko odzyskała, z odsetkami i kosztami sądowymi i zaliczkami egzekucyjnymi. Nie próżnowała co było widać po odpisach pism – zajęć kierowanych do mnie jako wierzyciela.

  zadowolony

  11 Paź 19 o 17:57

 2. Nie da się z nią dogadać, konto bankowe zajęte i w takiej sytuacji ja jestem bez dochodu a jak jestem bez dochodu to i nie spłacam długu. Logiczne ale nie dla pani Kotowicz.

  Luki

  10 Kwi 20 o 10:33

 3. Bez polecenia wierzyciela komornik nie może zwolnić konta. Sugeruję po prostu założyć nowe konto w innym banku i na 90% w ciągu kilku miesięcy komornik go nie zajmie bo komornicy zazwyczaj nie kwapią się do częstszego poszukiwania kont (poprzez wysyłanie zapytań do OGNIVO). Z kont osobistych polecam w szczególności te tutaj a z kont firmowych te tutaj. Każde założysz nie wychodząc z domu.

  admin

  Administrator

  10 Kwi 20 o 20:34

Skomentuj