Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Dawid Dzionsko, Chorzów. Opinie.

7 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Dawid Dzionsko, NIP 6452419930, adres kancelarii: ul. Składowa 17, 41-500 Chorzów, tel.: 32 307 61 72, e-mail: chorzow.dzionsko@komornik.pl Pod spodem można dodawać opinie o tym komorniku i jego kancelarii, zapraszamy do dodawania opinii tak wierzycieli jak i dłużników. Dawid Dzionsko komornikiem sądowym został w 2017 roku.

6 lutego, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Dawid Dzionsko, Chorzów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Dawid Dzionsko, Chorzów. Opinie.'.

 1. Pytanie do dłużnikow – starych wyjadaczy: jak zrobić żeby mieć konto niezajęte przez komornika?

  Anonim

  16 Sie 19 o 11:17

 2. Spłacić dług 😉 a tak poważniej, to możesz założyć nowe konto; komornicy zwykle rzadko wznawiają poszukiwanie kont po tym jak szukali ich na początku postępowania egzekucyjnego. Zwykle co około pół roku. Dopóki więc znów nie roześle zapytań do banków, konto będzie wolne. Dobre osobiste (zakładane bez wychodzenia z domu) są tutaj a firmowe tutaj ale tego zajętego sugeruję nie zamykać niech zmyla komornika.

  admin

  Administrator

  11 Maj 20 o 15:44

 3. Nieprzyjemna, czasem ocierająca się o chamstwo obsługa i to w stosunku do wierzycieli dzięki którym przecież zarabiają! A sprawe prowadzą już trzy miesiące bez najmniejszego efektu.

  gościu

  10 Wrz 19 o 19:52

 4. Chamstwo, traktowanie dłużnika jakby był przestępcą. Niektórzy z dłużników pewnie nimi są ale większość nie miała zamiaru doprowadzić do takiej sytuacji, po prostu nastąpiły nieprzewidziane okoliczności. Traktowanie dłużnika jak śmiecia może spowodować u niego zawziętość której skutkiem będzie unikanie spłaty i egzekucji, radzę to przemyśleć.

  Janusz

  17 Lis 19 o 08:57

 5. To ja dodam coś od siebie. Komornik Dawid Dzionsko zachował się bardzo nie w porządku w stosunku do innych komorników z Chorzowa. W czerwcu 2019 roku do komorników z Chorzowa wpłynęło pismo od wierzyciela (spółdzielnia mieszkaniowa), iż proszą o przekazanie SKUTECZNYCH spraw do komornika Dawida Dzionsko. Co to oznacza? ŻE Komornik Dzionsko dogadał się z wierzycielem, by ten skuteczne sprawy skierował do niego. O czym to świadczy? O tym że tak naprawde interesuje go tylko łatwa egzekucje przeciwko emerytom. Sama osobiście moge potwierdzić, że czynności terenowe nie sa w tej kancelarii przeprowadzane

  Ania

  15 Gru 19 o 19:45

 6. Egzekucja przeprowadzona szybko, sprawnie i skutecznie.

  Klementyna

  19 Gru 19 o 09:06

 7. Sam komornik Ok, natomiast obsługa,głównie pani zastępczyni kierownika to szczyt bezczelności oraz braku kultury-jak od pługa oderwana.
  Bardzo zle wypływa to na wizerunek
  Kancelarii.

  Patrycja

  11 Maj 20 o 13:53

Skomentuj