Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Dariusz Matoszko, Szczecin. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sadzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Dariusz Matoszko, NIP 8522153988, siedziba kancelarii: ul. Łukasińskiego 24, 71-207 Szczecin, tel.: 91 488 66 67, e-mail: kancelaria@komornik-szczecin.pl Zachęcamy Państwa do wyrażania opinii o tym komorniku i jego kancelarii – pracownikach.
Dariusz Matoszko jest komornikiem od czerwca 2006 roku. Trzeba przyznać, że publikuje na swojej firmowej stronie internetowej sporo ogłoszeń licytacji nieruchomości i ruchomości w sprawach prowadzonych przez jego kancelarię.

15 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Dariusz Matoszko, Szczecin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Dariusz Matoszko, Szczecin. Opinie.'.

 1. Jakie są szanse na zwolnienie konta bankowego w zamian za dotrzymywana deklaracje spłat długu w ratach? Blokada konta uniemożliwia w znacznym stopniu zarobkowanie.

  blokowany

  8 Sty 20 o 23:09

 2. Z taką propozycją tylko do wierzyciela ponieważ komornik tylko na wniosek wierzyciela może zwolnić rachunek bankowy. Jeżeli wierzyciel nie zgodzi się, to założyć nowe konto bankowe albo od razu to zrobić; komornicy bardzo rzadko na przestrzeni kilku miesięcy ponawiają zapytania do banków o rachunki bankowe dłużnika. Dobre konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj; online można wniosek wysłać.

  admin

  Administrator

  9 Sty 20 o 08:28

Skomentuj