Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Dariusz Dybcio, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Dariusz Dybcio, adres: Puławska 12 A/12, 02-566 Warszawa, tel.: 22 646 15 26, e-mail: warszawa25@komornik.pl Zachęcamy wierzycieli jak również dłużników z postępowań egzekucyjnych do dopisywania pod spodem opinii o tym komorniku oraz o jego pracownikach. Nie wiemy jak dotąd, od kiedy pan Dariusz Dybcio jest komornikiem (może on sam odwiedzi ten wpis i nas poinformuje?).

17 kwietnia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Dariusz Dybcio, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Otrzymuję zwroty pieniędzy zza granicy na konto bankowe. Czy może zająć taka wierzytelność w Holandii? Co zrobić, żeby nie zabierał tych zwrotów z konta?

  aSIA

  30 Maj 20 o 17:30

 2. Za granicą nie może zająć. Na koncie w polskim banku oczywiście może. Generalnie zdaje egzamin założenie nowego konta gdy komornik zajmie stare. Idzie o to, że komornicy zwykle nie częściej jak co jakieś 5-6 miesięcy wznawiają poszukiwanie kont dłużnika więc nowe konto w takiej sytuacji może pozostawać niezajęte miesiącami. Dobre konta osobiste z wnioskami przez internet są tutaj a firmowe tutaj. Aha, zajętego konta radzę nie likwidować żeby komornika nie sprowokować do poszukiwań nowego.

  admin

  Administrator

  30 Maj 20 o 18:23

Skomentuj