Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Bartosz Szaryński, NIP 8441295939, adres kancelarii: ul. 1 Maja 5A/6, 10-117 Olsztyn, tel.: 89 721 12 77, e-mail: kancelaria@komornikolsztyn.com Prosimy Państwa o publikowanie poniżej opinii o tym komorniku; opinie nie są przez nas cenzurowane więc prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Bartosz Szaryński komornikiem został w 2012 roku.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Bartosz Szaryński, Olsztyn. Opinie.'.

 1. Dzień dobry, na co powołać się we wniosku do komornika o odblokowanie konta bankowego? Będę spłacać ratalnie.

  Anonim

  18 Sty 18 o 11:17

 2. Komornik nie może zwolnić konta na wniosek dłużnika, chyba że egzekucja została zakończona. Jeżeli chcesz mieć wolne konto, to po prostu załóż nowe – komornicy szukają kont bankowych na początku postępowania egzekucyjnego i zazwyczaj przez następne pół roku albo i dłużej nie ponawiają poszukiwań. Dobre konta osobiste są tutaj – można przez internet założyć.

  admin

  Administrator

  18 Sty 18 o 17:36

 3. Mam do odzyskania ok 6 tys. zł prawomocnym wyrokiem sądowym. Sprawa jest już u tego Komornika w Olsztynie. Komornikowi udało się ustalić tylko, że dłużnik posiada nieruchomość w Olsztynie oraz dane tej nieruchomości, niestety jest to wspólność majątkowo i ponoć jest to duży problem i kolejne wydatki z naszej strony. Mogę dodać, że z Urzędu Skarbowego, Komunikacji oraz Zusu komornik otrzymał informację, że dłużnik nie jest nigdzie zarejestrowany, więc albo pracuje za granicą albo „na czarno”. Co można zrobić?

  wuka

  28 Sty 18 o 16:48

 4. Jeżeli nieruchomość jest ich wspólna i jego żona nie podpisała zgody na zaciągnięcie przez niego zobowiązania, to szkoda fatygi i kosztów, bo klauzuli na nią nie uzyskasz – nie będzie można prowadzić egzekucji z nieruchomości.

  admin

  Administrator

  28 Sty 18 o 20:45

 5. Skuteczność zerowa. W dodatku bardzo niekomunikatywny. Po zakończonym postępowaniu, bezskutecznym oczywiście, nie otrzymałem ani maila, ani telefonu z informacją jak wygląda sytuacja, a jedynie pocztą dostałem zwroty nakazów zapłaty. Na dodatek zapakowane w najmniejsze możliwe koperty, pozginane kilka razy. Całokształt rzutuje negatywnie.

  klient

  28 Cze 18 o 09:28

Skomentuj