Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Artur Wojnar, Wrocław. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Artur Wojnar, NIP: 8951677522, adres: ul. Komandorska 53A/6B, 53-342 Wrocław, tel.: 71 783 12 08, e-mail: wroclaw.wojnar@komornik.pl Prosimy o wystawianie temu komornikowi opinii, oczywiście na podstawie sprawy prowadzonej dla Państwa / przeciw Państwu.
Artur Wojnar został komornikiem w 2009 roku. Na swojej stronie internetowej publikuje całkiem sporo ogłoszeń licytacji nieruchomości, jest też w tym momencie jedno ogłoszenie licytacji samochodu (mogłoby być więcej licytacji ruchomości).

24 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Artur Wojnar, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Artur Wojnar, Wrocław. Opinie.'.

 1. Przypomina mi się sytuacja z mojego życia kiedy to komornik Artur Wojnar pisał do mnie pisma ale źle je adresował, o jego działaniach dowiedziałem się dopiero kiedy poblokował mi konta, egzekwował kwoty dawno spłacone. Nie zrezygnował z dalszych czynności nawet po skargach i wyjaśnieniach naliczając sobie za każdą kolejną czynność. Ja pisałem skargi a on naliczał, wreszcie zabrał auto. Nie zapomnę tego.

  Tomasz Moczek

  21 Gru 17 o 13:48

 2. A dokładniej to jak to było: ten komornik raz wyegzekwował i później jeszcze raz to samo? Czy może chodzi o sytuację w której wierzyciel wniósł do komornika o egzekucję już spłaconego długu – to inna wtedy sytuacja i nie skarży się komornika tylko powództwo przeciwegzekucyjne (przeciwko byłemu wierzycielowi).

  admin

  Administrator

  21 Gru 17 o 19:34

 3. Lubi zająć minimalną krajową w całości i później twierdzić, że przekroczyło się dochody. Nie da się dojść do jakiegokolwiek porozumienia.

  Kamil

  15 Sty 20 o 13:29

 4. Zajęcie minimalnej krajowej to raczej zakładu pracy wina że ją przesłał komornikowi.

  admin

  Administrator

  15 Sty 20 o 14:17

Skomentuj