Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Aleksandra Irzyniec, Warszawa. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Aleksandra Irzyniec, NIP 7282229236, adres kancelarii: ul. Przasnyska 6 lok. 9, 01-756 Warszawa, tel.: 22 381 24 46, e-mail: warszawa.irzyniec@komornik.pl Prosimy Państwa – zarówno wierzycieli jak też i dłużników z postępowań egzekucyjnych – o wyrażanie pod spodem opinii o tej pani komornik i o pracownikach jej kancelarii komorniczej. Pani Aleksandra Irzyniec została komornikiem w sierpniu 2013 roku.

17 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Aleksandra Irzyniec, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Aleksandra Irzyniec, Warszawa. Opinie.'.

 1. Czy istnieje już ten zapowiadany system w którym bank od razu po założeniu przez dłużnika konta wysyła informacje do komornika?

  Magi

  15 Sie 19 o 10:11

 2. Nie istnieje i z tego co mi wiadomo nigdy nie było takiego założenia. bank informuje komornika o koncie dłużnika tylko w odpowiedzi na zapytanie komornika. Jeżeli w tym momencie konta nie ma za założy później to bank nie przesyła komornikowi tej informacji. Komornicy szukają kont generalnie nie częściej jak co jakieś 5 miesięcy. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj natomiast tego zajętego sugeruję nie likwidować mimo założenia nowego 😉

  admin

  Administrator

  15 Sie 19 o 11:53

 3. Mam jedno pytanie. Potrzebuję rachunku bankowego w polskim banku, ale mam na głowie smutną Panią komornik. Egzekwuje już jakiś czas i pozajmowała mi rachunki w dwóch bankach Alior Bank ( gdzie bank zamknął rachunek sam z powodu zaległości ) i mBank ( który zamknąłem sam razem z zajęciem, ponadto nie było na nim środków )
  Czy jest szansa że nie dopatrzy się któregoś z rachunków otwartych gdzie indziej ? Komorników mam na głowie kilku, ale dwóch że tak napiszę o ciężkim kalibrze. Jednak oni już sprawdzali wszystko w ognivie. Co mogę zrobić ? Najbardziej odpowiadała by mi obcy bank ale z IBAN w PL. Czy mogę prosić o podpowiedź ? Potrzebuję ta rachunku do programu partnerskiego money2money.

  anon

  22 Wrz 19 o 17:16

 4. Jak już to konto w SKOK – są poza OGNIVO

  admin

  Administrator

  22 Wrz 19 o 17:57

 5. Dziękuję, tak zrobię. A jeszcze zapytam o jedno. Nie wie Pan może jak jest adresem ? Nie mam stałego adresu zameldowania, a tego pod którym mieszkam nie za bardzo chcę podawać. Ze względów bezpieczeństwa. I jest szansa że Komornik trafi w SKOK ?
  Generalnie zajęcia wysyłał tam gdzie miałem rachunki, żadna z tych osób nie strzelała na ślepo.

  anon

  22 Wrz 19 o 18:34

 6. Jakiś adres chyba musi Pan podać zawierając umowę ze SKOK. Komornik przez OGNIVO sprawdził gdzie ma pan konta i tam wysyłał zajęcia. DO SKOK musiałby wysyłać na ślepo natomiast żeby to zrobił to raczej wierzyciel musiałby tego zażądać i wpłacić zaliczkę na wysyłanie listów.

  admin

  Administrator

  22 Wrz 19 o 19:27

Skomentuj