Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Adam Tuszyński, Kraków. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza Adam Tuszyński, ul. Prosta 40, 30-814 Kraków, tel.: 532 268 037, e-mail: komornik.tuszynski@gmail.com. Poproszę o opinie o tym komorniku. Nie udało mi się ustalić, od kiedy jest komornikiem (nie miałem z tym problemu w przypadku innych komorników) ale na stronie internetowej tego komornika znajduje się informacja, że ta kancelaria została utworzona w grudniu 2016 roku. Zapewne zatem od tego też czasu pan ten jest komornikiem.
Komornik ten póki co nie ma na stronie internetowej zakładki poświęconej licytacjom, wypadałoby takową stworzyć, o ile będzie w niej publikował obwieszczenia (wielu komorników zakładkę takową ma na www ale żadnych ogłoszeń w niej nie umieszcza).

18 sierpnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Adam Tuszyński, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Adam Tuszyński, Kraków. Opinie.'.

 1. Komornikow przybywa lecz jak dotąd i tak każdy z nich ma w bród spraw. Po ponad roku funkcjonowania komornik ten na pewno ma sporo spraw więc i licytacji też niemało.

  prusak

  20 Sie 17 o 06:56

 2. Przez ponad 1,5 roku próbuje się dogadać z tym komornikiem co do spłaty rat i albo nie odbiera telefonu albo odbiera sekretarka. Nie da się z nim dogadać bo żąda tego co jest nie możliwe…

  Balbusia

  19 Lip 18 o 19:48

 3. Rozmowy z tą kancelarią dobrze jest dla swojego bezpieczeństwa nagrywać.

  Małek Małczyński

  31 Lip 19 o 13:15

Skomentuj