Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia Czechowice-Dziedzice – OC, AC, majątkowe, na życie…

komentarze 2

W branży ubezpieczeń znaleźliśmy dwa poniższe podmioty mające siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach. Jak w przypadku każdej miejscowości jednak, tak i tutaj w zakresie ubezpieczeń wskazujemy te podmioty niejako proforma. Mamy bowiem dla Państwa zestaw najlepszych ofert zarówno ubezpieczeń komunikacyjnych (AC, OC…) jak też ubezpieczeń na życie, turystycznych oraz majątku (domu, mieszkania). Ujrzą państwo je kliknąwszy w hiperłącze umieszczone tutaj. Aktualizujemy tenże zestaw ofert wraz ze zmianami w poziomie atrakcyjności ofert na całym rynku ubezpieczeń. Z ofert tam wskazanych mogą skorzystać także Państwo – mieszkańcy miasta Czechowice-Dziedzice a niektóre z nich to tzw. ubezpieczenia direct – ochronę ubezpieczeniową można uruchomić nie wychodząc z domu, bez kontaktu bezpośredniego z przedstawicielem ubezpieczalni; przez telefon i internet.

Ubezpieczenia Allianz Stanisław Bronne
ul. Traugutta 1, Czechowice-Dziedzice
tel. 604 599 474

AGMA Marcin Załucki
ul. Przerwy Tetmajera 18, Czechowice-Dziedzice
tel. 603 773 764

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

17/11/2014

Komentarze do 'Ubezpieczenia Czechowice-Dziedzice – OC, AC, majątkowe, na życie…'

Subscribe to comments with RSS

  1. Dlaczego „proforma”? Doradca ubezpieczeniowy dobiera najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich, dopasowaną indywidualnie. A Wy może zachęcacie do tych ubezpieczeń za które macie najwyższą działkę? 😉

    Miru

    24 Lip 15 12:42

  2. A może to doradcy „dobierają” ofertę z której mają najwyższa prowizję? My proponujemy co najmniej kilka ofert, nie wskazując na konkretną jedną.

    admin

    24 Lip 15 12:55

Skomentuj