Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jadwiga Albera – Żory

1 komentarz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żorach Jadwiga Albera, Al. Jana Pawła II 29, 44-240 Żory, tel. 32 434 18 24. Jakieś opinie o tytułowym komorniku? Nie cacka się zbytnio z dłużnikami? Pytam, bo jestem winien temu komornikowi 17,02 zł. z tytułu kosztów egzekucyjnych poniesionych w egzekucji z mojego wniosku. Oto komornicze wezwanie do zapłaty:

koszty egzekucji

Zaraz zapłacę tę kwotę z konta firmowego (a propos, dobre konta firmowe są tutaj), po prostu musiałem przeoczyć wcześniejsze wezwanie zapewne wplecione w tekst postanowienia o umorzeniu bezskutecznej egzekucji. Tylko żeby było jasne, ja nie jestem tu złośliwy. Umorzenie o ile pamiętam dotyczyło już nie działającej spółki z o.o. a zatem trudno mieć pretensje do komornika.

Chodzi mi o coś innego a konkretnie, że to wklejone wyżej wezwanie jest trochę za mało stanowcze – brakuje mi w tym zagrożenia rygorem egzekucji – ściągnięcia ze mnie tych 17,02 zł. jeżeli nie uiszczę tej kwoty. Szczerze, to raczej pół żartem to piszę ale skoro jest okazja, to Wy piszcie jak Wam się współpracowało z tym komornikiem.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 3]

14/05/2013

kategoria komornik

1 komentarz do 'Komornik Jadwiga Albera – Żory'

Subscribe to comments with RSS

  1. Nie polecam, sprawdzi tylko podstawowe informacje o dłużniku i jeśli widzi że sprawa nie będzie prosta umarza i każe jeszcze płacić. Szkoda czasu lepiej od razu iść do kogoś innego.

    qguar

    11 Paź 13 15:27

Skomentuj