Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Michał Redelbach – Poznań

komentarzy 6

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Michał Redelbach, ul. Grunwaldzka 372a, 60-169 Poznań, tel.: 618 518 224, 501 228 334, fax.: 618 618 051, adresy e-mail: sekretariat@redelbach.com.pl, asesorzy@redelbach.com.pl, kancelaria@redelbach.com.pl, nieruchomosci@redelbach.com.pl, ksiegowosc@redelbach.com.pl. Strona internetowa www.redelbach.com.pl

Dobrze oceniam tę kancelarie. Przez kilka lat prowadzili egzekucję z nieruchomości ale to dlatego tak długo, bo dłużnik robił wszystko aby opóźnić termin licytacji. W końcu jednak nieruchomość została zlicytowana. Wielokrotnie kontaktowałem się z komornikiem i pracownikami kancelarii przez ten czas. Solidni ludzie. Zresztą, zajrzyjcie sobie na stronę internetową tego komornika; zwłaszcza w porównaniu ze stronami www niektórych innych komorników sprawia dobre wrażenie i widać że temu komornikowi bardzo zależy na skuteczności oraz na kontakcie z wierzycielami. A jeszcze lepsze wrażenie sprawia owa strona www jak porównać ją do nieistniejących stron niektórych komorników. 🙂

Piszcie, jakie są Wasze opinie o tym komorniku.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 2]

12/05/2013

kategoria komornik

Komentarze do 'Komornik Michał Redelbach – Poznań'

Subscribe to comments with RSS

 1. Jako pełnomocnik wierzyciela mam złą opinię o tej kancelarii. Nie zajmują się sprawą, umawiają się z dłużnikiem na spłaty, ale wcale nie kontrolują realizacji spłat.

  Notatkę ze spotkania z dłużniczką (w której pojawia się informacja, że posiada Ona nieruchomość!!), została do pełnomocnika przesłana po 6 miesiącach od jej sporządzenia, dopiero po interwencji wierzyciela.
  Nie podjęto żadnych wnioskowanych działań terenowych, a po tym jak dłużniczka nie uregulowała zadłużenia dobrowolnie – przesłali zawiadomienie o planowanym umorzeniu…. Żenada. Nigdy więcej.

  Magdalena

  6 Lut 14 15:40

 2. Hmmm…, no to faktycznie „coś nie tak”.

  admin

  6 Lut 14 15:47

 3. Już pod innym artykułem dałem komentarz o tej kancelarii, powiem jedno, żałuję, że tam złożyłem swoje 2 wnioski egzekucyjne, nigdy więcej.

  poznaniak

  9 Lut 14 23:46

 4. Ja mam porównania z kilkoma innymi poznańskimi komornikami i Redelbacha oceniam najlepiej, na podstawie co najmniej kilku spraw.

  admin

  10 Lut 14 07:25

 5. dawno dlug splacilam a kancelaria nie sprawdzila i mozna sie tylko domyslec co dalej

  anastazja

  14 Cze 14 22:03

 6. klamca debil

  5555

  1 Sie 14 20:29

Skomentuj