Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Karolina Szynalik – Myślenice

komentarze 2

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myślenicach Karolina Szynalik, ul. Piłsudskiego 14, 32-400 Myślenice. Tel: (12) 27-21-137, fax. wew. 24, E-mail: myslenice@komornik.pl Wydaje mi się, że jest to stosunkowo nowa kancelaria komornicza ale w tej chwili nie mogę zadzwonić i zapytać, bo jest godzina 22:06 gdy piszę tę notatkę.

Mam aktualnie sprawę u tego komornika jako właściwego do prowadzenia egzekucji z nieruchomości. Przy okazji miało miejsce kilka zajęć wierzytelności (nadpłata podatku i rachunek bankowy) na mój wniosek. Kancelaria działa szybko. Ze dwa razy telefonowałem zapytać o coś i otrzymałem odpowiedzi ale od pracowników gdyż komornik był akurat na czynnościach terenowych.

O, jest strona internetowa… I jest informacja iż wcześniej to była kancelaria komornika Jakuba Szynalika. Strona www.myslenicekomornik.pl też robi pozytywne wrażenie.

Aha, najbardziej podobało mi się tu do tej pory zajęcie na mój wniosek dotacji unijnej tego dłużnika – rolnika. Złożyłem taki wniosek a komornik wykonał zajęcie. Ciekawe, czy dłużnik wniesie skargę.

Czekamy na komentarze – opinie osób które miały / mają sprawę u tego komornika.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 0 Ocena średnia: 0]

06/05/2013

kategoria komornik

Komentarze do 'Komornik Karolina Szynalik – Myślenice'

Subscribe to comments with RSS

  1. Szynalików jest kilku w rejonie, bodaj brat tej Pani komornik prowadzi kancelarię w wieliczce. Co do skuteczności to myślę, że Pani dobrze rokuje, mam kilka zajęć. Jeśli potrzebujesz kogoś z Krakowa i okolic to polecam Marcina Godyń, szybko zabiera się do roboty i nie pobiera wysokich zaliczek na otwarcie drzwi czy dojazd.

    windykator

    28 maja 13 10:54

  2. Za otwarcie drzwi (obowiązkowo w asyście policji) nie jest aby stała – urzędowa opłata?

    admin

    28 maja 13 11:00

Skomentuj