Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Hanna Pagacz – Wieluń

komentarze 3

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WIELUNIU HANNA PAGACZ, ul. ANDRZEJA STRUGA 1, 98-300 WIELUŃ, e-mail: wielun.pagacz@komornik.pl, tel.: 043 8433635.

U tego komornika miałem kilka spraw z różnym skutkiem ale opinię sobie wyrobiłem i twierdzę, że jeśli w danej sprawie nie ma obiektywnych przeszkód do skutecznej egzekucji (czyli dłużnik np. faktycznie biedny jak mysz kościelna), to warto temu komornikowi zlecić egzekucję. Komornika tego pamiętam jako osobę uprzejmą, udzielającą wierzycielowi wyczerpujących informacji o stanie egzekucji, uwzględniającej wnioski wierzyciela w tym także jak chodzi o egzekucję terenową. Polecam tego komornika jako rzetelnego ale też ciekaw jestem opinii innych (byłych) wierzycieli egzekwujących. Nie widzę natomiast czy komornik ten ma stronę internetową; ma wizytówkę na komornicy.net.pl ale są tam tylko informacje teleadresowe.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 3.3]

06/05/2013

kategoria: komornik

Komentarze do 'Komornik Hanna Pagacz – Wieluń'

Subscribe to comments with RSS

 1. komornik jedynie patrzy, czy jemu sie uda na siebie sciagnac , reszta jest nie istotna….. Koszty dla nieroba sądowego sa priorytetem, a czy Ty dostaniesz swoje naleznosci, to juz zalezy od sciagalnosci dluznika:)

  Podsumowujac, komornik dba jedynie o swoje potrzeby, a potem o ewentualne potrzeby dluznika…. jak zwykla FIREMKA z oo.
  Tyle co do „Panstfa Prafa”
  pozdrawiam naiwych, wierzacych w bezstronne „sondy i wiarykotnych komornikuf”

  xagax

  17 Cze 13 22:43

 2. Przecież komornik nie pobiera z góry żadnego wynagrodzenia a jedynie zaliczki które wykorzystuje w postępowaniu egzekucyjnym.

  admin

  18 Cze 13 05:09

 3. uwaga kobieta bezwzględna która nie słucha dłuznika interesuje się tylko tym co mamy a nie tym ze dłuznik wyraza chęc spłaty trzeba uwazac na kazde słowo które sie przy niej wypowiada bo zaraz mozna wylądowac w prokuraturze za zatajanie nie proponuje z tą osobą isc na zadną ugode poniewaz mozna miec przez to wieksze problemy niż sam dług taka jest moja prywatna opinia o tej osobie

  zzz

  22 Lut 17 09:08

Skomentuj