Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Dominik Pycha, Gliwice. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Dominik Pycha, NIP 6452451276, adres kancelarii: ul. Jagiellońska 4, 44-100 Gliwice, tel.: 515 194 789, e-mail: gliwice.pycha@komornik.pl Opinie o tym komorniku można publikować poniżej.
Dominik Pycha został komornikiem w styczniu 2017 roku. Komornik ten utworzył na swojej firmowej stronie internetowej trzy zakładki: „licytacje nieruchomości”, „licytacje ruchomości” oraz „sprzedaż z wolnej ręki” ale w żadnej z tych zakładek nie ma ani jednego ogłoszenia licytacji (na ten moment).

22 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Dominik Pycha, Gliwice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Dominik Pycha, Gliwice. Opinie.'.

 1. To jest zgodne z prawem że pan komornik Pycha zabrał mi WSZYSTKIE pieniądze z rachunku firmowego? To wystarczyło jedynie na około 1/3 całego zadłużenia. Jak mam teraz prowadzić firmę, płacić za zamówienia? Pycha kroczy przed upadkiem mojej firmy która gdy upadnie, to ciekawe jak pan komornik ściągnie dług, z zasiłku na pewno nie.

  fizyk

  16 Wrz 19 o 17:14

 2. Tak, nie tylko miał prawo ale nawet miał obowiązek ściągnąć z konta firmowego wszystkie środki (o ile oczywiście nie przewyższały kwoty długu wraz z kosztami). Kwota wolna od egzekucji nie przysługuje na koncie firmowym lecz tylko na koncie osobistym – ROR. Z takim tekstem jak wyżej to ewentualnie tylko do wierzyciela w formie prośby aby polecił komornikowi zwolnić Pana konto firmowe ale wierzyciel nie musi tego robić. Skądinąd, jeżeli komornik niedawno pytał banki o pana konta bankowe, to jest bardzo niewielkie prawdopodobieństwo tego, że ponownie takie zapytanie powysyła na przestrzeni kilku miesięcy (piszę to na podstawie praktyki). Może Pan zatem założyć sobie nowe konto i proponuję aby było to konto osobiste, to będzie Panu przysługiwać na takim koncie własnie kwota wolna od egzekucji pomimo tego, że jest Pan przedsiębiorcą i będzie Pan mógł używać tego konta do rozliczeń firmowych. Polecam w szczególności te konta osobiste tutaj A jeżeli che pan konto firmowe, to polecam te tutaj ale na nich, jak napisałem, kwota wolna nie przysługuje.

  admin

  Administrator

  16 Wrz 19 o 18:03

Skomentuj