Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Po czym poznać szmaty sędziowskie? Po tym, że ani Cię nie pozwie ani oskarży ani się nie zwolni z sądu.

komentarzy 5

Chodzi o bezczelnych przestępców w sędziowskich togach czyli o „sędziów” z Sądu Okręgowego w Katowicach (instancja odwoławcza): Jacek Gęsiak (prezes tego sądu), Dariusz Chrapoński, Grzegorz Misina oraz „sędzia” Lidia Świerdza z pierwszej instancji – z Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej.

Jedyne na co prawdopodobnie ich stać, to załatwienie bezprawnie na policji w Bytomiu (tam mieszka sędzia – przestępca Jacek Gęsiak, niegdyś prezes Sądu Rejonowego w Bytomiu a aktualnie Okręgowego w Katowicach) bezprawnego wezwania mnie na przesłuchanie w sprawie rzekomego znieważenia. Nie stawiłem się jednak i ani mnie powtórnie nie wzywano, ani grzywny nie nałożono, ani przymusowo nie doprowadzono. Przeczytaj Obawiam się o swe bezpieczeństwo – wezwano mnie bezpodstawnie na przesłuchanie w sprawie „znieważenia” funkcjonariusza publicznego. Sprawę „skręcono”.Prawdziwi czyli niebędący przestępcami sędziowie albo sędziowie – przestępcy ale przestępcy „honorowi”, dowiedziawszy się o tym, co o nich w internecie wypisuję i uporczywie mailem rozpowszechniam czyli: Opis bezczelnych przekrętów sędziów w jednej sprawie – w dwóch instancjach. Część 1. (w tym także do ich wiadomości na adresy sądowe), to albo oskarżyliby mnie o zniesławienie i znieważenie i wytoczyliby mi cywilną sprawę o ochronę dóbr osobistych albo, w tym drugim przypadku czyli będąc „honorowymi” sędziami – przestępcami, odeszliby z sądu, do czego notabene ich wezwałem: Wezwanie do dobrowolnego złożenia urzędu sędziego przez: Jacek Gęsiak, Dariusz Chrapoński, Grzegorz Misina i Lidia Świerdza.

Jednak jak dotąd, to tylko ich kumple i kumpele po fachu przysyłają mi mailem ni z gruchy ni z pietruchy teksty z których niektóre zawarłem tutaj: „nie jest Pan osobą uprawnioną do inicjowania postępowania dyscyplinarnego wobec sędziów” albo np. tutaj: Co Krajowa Rada Sądownictwa i inni sędziowie chcą mi przekazać?

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

06/09/2017

kategoria: sędziowie

Komentarze do 'Po czym poznać szmaty sędziowskie? Po tym, że ani Cię nie pozwie ani oskarży ani się nie zwolni z sądu.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Dobra zmiana – wymiana Prezesów w sądach prawdopodobnie już od połowy września br. Czyli czekamy………

  komentator

  10 Wrz 17 21:27

 2. Czas najwyższy.

  admin

  10 Wrz 17 21:46

 3. Już za późno, bo nie chcą odkleić się od stołków 🙂
  Ale Minister pomoże.

  komentator

  13 Wrz 17 00:41

 4. PREZES PANA ULUBIONEGO SĄDU JESZCZE TKWI NA ZAGRODZIE – CZYŻBY REFORMA MIAŁA GO OMINĄĆ I Z JAKICH POWODÓW???? CHYBA JEST SZCZEGÓLNIE ZASŁUŻONY DLA POLSKIEGO SĄDOWNICTWA, PRZYZNA MI PAN CHYBA RACJĘ? REKORD KRZYWD LUDZKICH I MILIONY PRZYPADKÓW NIEKOMPETENCJI.

  komentator

  22 Wrz 17 22:19

 5. Od kilkunastu dni zaniepokojony sprawdzam, czy przestępca Gęsiak Jacek dalej jest prezesem. W końcu napiszę do ministra Ziobry.

  admin

  23 Wrz 17 03:10

Skomentuj