Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Chcą mnie pobić

komentarze 2

Już z pół roku temu ostrzegł mnie ktoś, że w knajpie do której dawniej czasami zaglądałem, planują pobić mnie a namawia ich do tego właściciel – były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa PRL, który został negatywnie zweryfikowany przy zmianie ustroju. Pisałem o nim kilka lat temu tutaj: Ja Pana nie toleruję. Podziękowałem za ostrzeżenie natomiast i bez tego nie miałem zamiaru więcej zaglądać do tej pijalni piwa.

Ten gnój – knajpiarz na dodatek nastawia do mnie negatywnie moich sąsiadów z których ze dwie osoby w tej knajpie bywają. To podjudzanie chyba przybrało na sile odkąd zdał sobie sprawę z tego, że więcej do tej knajpy nie przyjdę. A gdy przechodzę obok tej knajpy wracając z Biedronki, to niekiedy widuję groźne spojrzenia niektórych jej „gości”. Gnój na pewno zmyśla na mój temat różne rzeczy i jak widać, jest w tym oczernianiu i manipulowaniu hołotą dobry. No, byle kogo do tej służby nie brali a i w samej służbie na pewno pielęgnował śmieć ten swój dar. Znaczy się wiesz, ludzie inteligentni, znający się na ludziach nie kupują takich szkalowań albo przynajmniej z dużą rezerwą do nich podchodzą, ale głupki kupują i dalej przekazują. A głupki stanowią większość.

Nie mam pewności co do tego, że gnój współdziała w omawianym zakresie z policją, ale jest to bardzo prawdopodobne. Dlaczego tak może być? Ot, przeczytaj o moich dziełach: Dominik Łączyk policja – opinie oraz Obawiam się o swe bezpieczeństwo – wezwano mnie bezpodstawnie na przesłuchanie w sprawie „znieważenia” funkcjonariusza publicznego

Gnój ma kolegów w policji, to jest pewne. Ba, nieraz ujawniali mu informacje o mnie które ten rozpuszczał potem w tej jego knajpie, za moimi plecami. Jak jednak już wyżej zastrzegłem, nie mam pewności co do ich współpracy w omawianej kwestii. Mogę natomiast mieć spokojnie (bez przekupywania) ze dwóch, trzech świadków na to, że gnój podjudza przeciwko mnie.

Wiem też o tym, że niektórzy z tej hołoty zaglądają na tego mojego bloga. Uprzejmie informuję więc, że gnój może dostać za swoje. Wy też chcecie, debile – „goście” tej knajpy?

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4]

02/09/2017

kategoria społeczeństwo

Komentarze do 'Chcą mnie pobić'

Subscribe to comments with RSS

  1. Podżeganie jest karalne w granicach dokonanego czynu. Zgłoś gnoja do prokuratury, świadków powołaj.

    luty

    3 Wrz 17 14:18

  2. Zaczekam trochę, jak który w pojedynkę zaczepi, powie coś obraźliwego, to mu dopier…ę.

    admin

    4 Wrz 17 09:23

Skomentuj