Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Lombardy – Jasło

komentarze 2

W Jaśle znaleźliśmy tylko dwa lombardy a dokładniej dwa punkty jednego lombardy a mianowicie: „Madej” S.C. Lombard jeden adres: ul. Igielna 17a, Jasło, tel. 13 448 21 19 a drugi adres: ul. Bednarska 6, Jasło, tel. 13 448 10 00 Osoby z Jasła mogą też jednak skorzystać z pozabankowych chwilówek dostępnych bez sprawdzania zarobków i BIK. Aby skorzystać z takich pożyczek, nie trzeba zostawiać nic pod zastaw i pożyczki te nie są wcale droższe od pożyczek lombardowych. Proponowane przez nas oferty są tutaj: Chwilówki Jasło – pożyczki pozabankowe bez BIK.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 3.5]

20/09/2014

Komentarze do 'Lombardy – Jasło'

Subscribe to comments with RSS

  1. Od czasu do czasu widuję umowy pożyczki w których pożyczkobiorca rzekomo daje w formie zabezpieczenia nieruchomość, często pada słowo „daje w zastaw”. To żadne zabezpieczenie, taki zapis w umowie na kartce papieru nic nie znaczy, nie ma mocy prawnej. Jeżeli już to w przypadku nieruchomości mamy do czynienia z zabezpieczeniem hipotecznym a nie z zastawem. I żeby takie zabezpieczenie stało się faktem, to trzeba je ustanowić w formie aktu notarialnego a następnie udać się do sądu aby hipoteka została ustanowiona w księdze wieczystej nieruchomości która ma być przedmiotem zabezpieczenia.

    krzyna

    28 Paź 14 09:31

  2. ale o co chodzi? w lombardach oddają pożyczkobiorcy w zastaw rzeczy ruchome i akt notarialny nie jest do tego potrzebny.

    dyniek

    27 Lip 16 14:59

Skomentuj