Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

MTU – opinie

15 komentarzy

Marka MTU – Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do Grupy Ergo Hestia i oferuje ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC oraz dodatkowe ubezpieczenia: NNW, ubezpieczenie szyb, Assistance, Zielona Karta) oraz ubezpieczenia mienia (domu jednorodzinnego oraz mieszkania).

Przeczytaj też: PZU – opinie

Na stronie internetowej tego ubezpieczyciela widnieje informacja o tym, że MTU po raz siódmy uzyskała najniższy wskaźnik reklamacji spośród pięciu największych ubezpieczycieli działających w Polsce (na podstawie sprawozdania Rzecznika Finansowego). To istotna informacja wziąwszy pod uwagę dość często wyrażane niezadowolenie z ubezpieczycieli generalnie w likwidacji szkód. A jakie są Wasze opinie o tym towarzystwie ubezpieczeniowym?

Przy okazji, podajemy link do ofert wybranych przez nas: kliknij.

Przeczytaj też: AXA DIRECT – opinie

11 października, 2016

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'MTU – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Rzecznik finansowy tak stwierdził, ale czyj rzecznik? Nie żaden rzecznik Ubezpieczonych tylko rzecznik MTU wobec tego wiarygodność co co tej rzekomo najniższej stopie reklamacji jest zerowa, bynajmniej dla mnie.

  sprawdzam

  25 gru 16 o 11:25

 2. Nie sądzę aby z przysłowiowego palca wyssał tę informację. Ni bój się, konkurencja czuwa i od razu zareagowaliby na kłamstwo.

  admin

  25 gru 16 o 11:35

 3. No to ja miałem pecha i znalazłem się w worku tych którzy złożyli reklamacje a do tego bezskutecznie. Wycena szkody przez to towarzycho to kpina, sprawą zajął się już mój prawnik.

  Axel

  26 gru 16 o 09:23

 4. A konkretnie, to dlaczego rzekomo kpina? Na czym opierasz to oskarżenie?

  admin

  26 gru 16 o 09:59

 5. Samochod ubezpieczony w MTU, samochód sprzeałam, poinformowałam ich o tym – wypowiedziałam umowę. jak grochem o ścianę, wezwania do zapłaty za niby dalsze ubezpieczenie przychodzą, nie reagują na moje uwagi.

  agawa

  31 gru 16 o 17:38

 6. Nie odpowiadają na maile wysyłane kilka razy w odstępach czasu. To jest ta rzekoma profesjonalna obsługa? Inne rzeczy też nie zapowiadają się ciekawie (głównie sprawa zniżki) ale poczekam zanim się wypowiem więcej.

  Kasia

  30 sie 18 o 21:29

 7. Miałem kolizję z winy drugiego kierowcy który był ubezpieczony w mTU własnie i daję pozytywa bo kalkulacja i likwidacja szkody przebiegła bezproblemowo. A sam jestem ubezpieczony gdzie indziej.

  wawrzyniec

  21 wrz 18 o 20:55

 8. opłaciłem składkę OC 26.07.2018.Mam dowód wpłaty,że zostało wpłacone a ubezpieczenie mnie ściga z powodu zadłużenia.To nie moja wina,że agencja w której opłaciłem nie wysłała kasy.Już mam windykatora na karku a sprawa jak była nie wyjaśniona tak dalej jest.Jak im ufać?

  grzegorz

  5 lis 18 o 22:18

 9. Skoro masz potwierdzenie zapłaty składki u agenta to się nie przejmuj. Jak windykator będzie Cię nękał to zgłoś to na policję.

  admin

  6 lis 18 o 08:31

 10. Żądali dopłaty pomimo, że sami podali cenę po weryfikacji, nie polecam tej dziwnej firmy. Taka praktyka jest chyba do zaskarżenia do rzecznika ubezpieczonych albo wprost do sądu.

  asan

  3 wrz 19 o 19:20

 11. Mtu jak dla mnie najgorsza firma jaka tylko może być. Oszukują i przeliczają tak by im pasowało. Po zrobieniu przeksięgowania kwoty na moje ubezpieczenie wyszła im wyższa składka do zapłaty niż była podawana wcześniej. Oni mają wyższą matematykę. A obsługa jest tak obłudną że aż się źle robi.

  Oszukany klient

  27 lis 20 o 10:55

 12. A ja jestem zadowolony z ich usług, przede wszystkim ubezpieczenie jest tanie.

  Jaro

  12 maj 21 o 04:59

 13. Nie miałem szkody więc się nie wypowiadam, wiem, że są tani. Likwidacja szkody u innych ubezpieczycieli często (też) nie jest bezproblemowa. Poza tym jak wybiera się oc to tylko po cenie, bo szkoda będzie likwidowana u tego którego ty stukniesz a nie u ciebie.

  Henryk

  26 cze 21 o 14:28

 14. Dobra firma, żadnych problemów, polecam szczerze.

  Anonim

  13 paź 21 o 16:27

 15. Najtańsze ubezpieczenie, nie wiem jak u nich z likwidacją szkód i mam nadzieję, że się nie dowiem. Statystycznie prawdopodobieństwo tego jest bardzo niewielkie.

  Maciek

  31 mar 22 o 08:23

Skomentuj