Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

LINK4 – opinie

6 komentarzy

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – taka jest pełna nazwa tej firmy specjalizującej się głównie w ubezpieczeniach direct czyli ofertach szybkich zakupów polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu, przy użyciu internetu i telefonu. LINK4 jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wprowadził ubezpieczenia direct. Na początku firma oferowała tyko ubezpieczenia samochodowe a mianowicie OC i AC a później wprowadziła do oferty także ubezpieczenia mienia (domu, mieszkania) oraz ubezpieczenia turystyczne. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA wchodzi w skład grupy PZU SA.

Przeczytaj też: AXA DIRECT – opinie

Jeżeli skorzystałeś z oferty tej firmy lub jeżeli zrezygnowałeś, to prosimy Cię o merytoryczną opinię w komentarzu, opinie o jakości obsługi, likwidacji szkody, jak oceniasz ofertę tej firmy w porównaniu do ofert konkurencyjnych, może masz uwagi na inny istotny temat związany z tą firmą. To takie mini forum (ten wątek) poświęcone temu ubezpieczycielowi. Ubezpieczenia direct są coraz popularniejsze, więc tym bardziej temat jest na czasie.

Korzystne oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Przeczytaj też: MTU – opinie

1 listopada, 2014

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'LINK4 – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Czytajcie uważnie umowy tego ubezpieczyciela, bo konsultanci lubią wprowadzać w błąd. Mimo wszystko zostałam z nimi na kolejny rok przeczytawszy opinie o innych ubezpieczycielach. 😉

  PIONA

  5 kw. 16 o 19:18

 2. No to powodzenia, ja z Link4 umowy nie przedłuże. Wycena szkody na skandalicznie niskim poziomie, nie ma takiej możliwości żeby za taką przywrócić stan poprzedni. Nie mam czasu sądzić się z nimi, bo szkoda nie była wielka ale poszukam sobie innego ubezpieczyciela na przyszłość.

  k1

  12 gru 16 o 15:31

 3. Ja tam bym się sądziła dla zasady. Jak nie masz czasu, to prawnika weź. Jeśli klienci będą odpuszczać takie sprawy to ubezpieczyciele nie nauczą się rzetelności.

  sasa

  12 gru 16 o 16:16

 4. Prawnik wskazany nie tylko ze względu na brak czasu. O ile w prostych sprawach namawiam zawsze do samodzielnego pisania pozwów to jednak powództwo w omawianej sprawie nie należy do najprostszych i dlatego warto zlecić to prawnikowi.

  admin

  12 gru 16 o 19:40

 5. NIE WYLICZAJCIE SKŁADKI W LINK4, BO BEZ PYTANIA PRZYŚLĄ WAM POLISĘ I KAŻĄ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ.
  Wyliczyłem sobie składkę ubezpieczeniową w Internecie. Później ktoś z LINK4 zadzwonił do mnie, więc poprosiłem o przesłanie jakiegoś jeszcze innego wyliczenia. A później sami z siebie przesłali mi polisę, o którą nie prosiłem. Po jakimś czasie poinformowali mnie, że mam z nimi zawartą umowę i muszę za nią zapłacić albo ją wypowiedzieć. Po wypowiedzeniu naliczyli mi kwotę ok. 60 zł. Chciałem, żeby przysłali mi jakiś dokument, który potwierdzi, że w ogóle zawnioskowałem do nich o zawarcie polisy, ale mnie zbyli i nasłali na mnie firmę windykacyjną. Ponieważ z informacji na forach wynika, że wystawianie polis osobom, które o to nie prosiły jest częstą praktyką, postaram się zainteresować media tym tematem. Postaram się, żeby więcej stracili niż wyłudzili ode mnie.

  nrawota

  8 mar 19 o 14:26

 6. nrawota, nie zdziwiło mnie to co piszesz, podobne przekręty robi PZU a LINK4 i PZU to praktycznie ta sama firma. Lepiej ubezpieczyć auto w każdej innej firmie byle nie w pzu i link4

  samosa

  9 paź 19 o 21:40

Skomentuj