Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

AXA DIRECT – opinie

6 komentarzy

W ramach kategorii wpisów dotyczących ubezpieczeń nie powinno zabraknąć wątku o ubezpieczeniach (w szczególności OC, AC ale też innych) oferowanych przez międzynarodowe towarzystwo ubezpieczeniowe AXA a przede wszystkim przez AXA DIRECT. Omawiana firma rozpoczęła działalność w Polsce w 2006 roku (pod koniec roku). Kilka lat później a mianowicie w 2010 roku doczekała się w Polsce odznaczenia Złotym Laurem Konsumenta w kategorii “Ubezpieczenia samochodowe”.

Przeczytaj też: MTU – opinie

No tak, ale opinie o AXA DIRECT (podobnie jak o wielu, wszystkich firmach ubezpieczeniowych) są różne, nieraz skrajnie różne. Jaka jest Twoja opinia i dlaczego? Może ktoś konkretnie porówna usługi tej firmy z usługami innego ubezpieczyciela direct jak np. LINK4? Prosimy o konkrety i obiektywizm od osób które zapoznały się z umową, czyli warunkami ubezpieczenia.

My dobre oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Przeczytaj też: PZU – opinie

15 grudnia, 2014

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'AXA DIRECT – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Przez dwa tygodnie kontakt telefoniczny z tą firmą był bardzo utrudniony w rezultacie czego dałam sobie spokój i wybrałam oc w innej firmie, nie podaję w której żeby mnie nikt nie posądził, że z konkurencji jestem.

  Lidia

  29 lip 16 o 07:14

 2. Mają najtańsze OC i tylko to jest dla mnie ważne. Wniosek online w kilka minut, opłacenie przelewem i po dziesięciu minutach policja na maila przyszła. Wydruk i do portfela i z głowy.

  cywil

  30 sie 18 o 21:33

 3. Potwierdzam, są najtańsi, w tym roku odnowiłem u nich OC. Co do tego co napisała Lidia, to nie wiem po co kontakt Ci telefoniczny, wszystko załatwia się przez internet, płatność też przez internet i polisa na mailu. Zresztą, polisy już nie trzeba wozić z sobą.

  paweł

  3 wrz 19 o 16:54

 4. Zawarłem umowę ubezpieczenia OC samochodu z Axa direct a płatność składki rozłożyłem sobie na dwie raty. Pierwszą zapłaciłem, z zapłaceniem drugiej składki zalegam już miesiąc. Mam w związku z tym dwa pytania do. Pierwsze pytanie: czy przypadkiem nieopłacenie drugiej raty składki OC nie spowodowało zerwania umowy ubezpieczenia? Jeżeli nie zerwało, to drugie pytanie: czy w przypadku szkody gdy nie jest opłacona druga rata, ubezpieczenie zadziała?

  Marekk

  17 wrz 19 o 13:11

 5. Zgodnie z Art. 12 ust. 2 Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych w przypadku opłacania składki ubezpieczeniowej w ratach, niezapłacenie przez ubezpieczonego lub ubezpieczającego raty składki w terminie oznaczonym przez zakład ubezpieczeń nie powoduje ustania odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń.
  A zatem, w związku z powyższym, niezapłacenie drugiej raty składki za ubezpieczenie OC, po pierwsze: nie skutkuje zerwaniem (wypowiedzeniem, wygaśnięciem) umowy ubezpieczenia a po drugie: w przypadku wystąpienia szkody której Pan będzie sprawcą, poszkodowany otrzyma odszkodowanie od Pańskiego ubezpieczyciela.

  admin

  17 wrz 19 o 13:37

 6. W axa to tylko OC a auto casco odradzam, Jest tanio ale stłuczka otwiera nowy rozdział i dowiadujemy się ze po pierwsze, nie da się dodzwonić do nich przez godzinę a po kontakcie tygodniami czeka się na dokonanie wyceny szkody. Tak że te niskie ceny polis rekompensują sobie ignorowaniem ubezpieczonego klienta.

  bamba

  9 paź 19 o 18:43

Skomentuj