Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

“sms365 opinie”

6 komentarzy

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – “sms365 opinie”. No, jest to jedna z wiarygodnych ofert pożyczek sms – pozabankowa (oferty tej i innych tego typu pożyczek mamy tutaj). Podobno można ją otrzymać nawet w godzinę od wysłania wniosku, jeżeli masz rachunek w którymś z tych banków:  PKO BP, Millennium Bank, ING Bank, BRE Bank, Pekao Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Bank BPH, Kredyt Bank. Jak w przypadku pozostałych pożyczek sms, tak i w przypadku omawianej pożyczki oprocentowanie rzeczywiste (RRSO przy kwocie 620 zł. na 30 dni to 1410%)  i dodatkowe koszty związane ze zwłoką w zapłacie mogą być bardzo wysokie, więc odwlekanie zapłaty jest niewskazane. Pożyczka jest przyznawana, nie ma tu wyłudzania pieniędzy ze strony firmy pożyczkowej a jest nią REGITA Sp. z o.o. a przynajmniej ja nic złego nie słyszałem w tym temacie.

25 stycznia, 2012

kategoria kredyty

Komentarze do '“sms365 opinie”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '“sms365 opinie”'.

 1. ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. poratowali mnie, gdy byłam w dość ciężkiej sytuacji, powoli juz nie widziałam z niej wyjścia, ale na szczęście dostałam szybką pożyczkę, którą teraz spłacam, a kwoty wcale nie są jakieś horrendalnie wysokie, wszystko do przeżycia.

  Aldonka

  5 Sie 15 o 10:23

 2. Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie opinie i sugestie w imieniu firmy. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Pozdrawiam.

  Ekspert_SMS365

  17 Sty 16 o 20:34

 3. Zdecydowanie polecam! W chwili, gdy myślałam, że dla mnie nie ma już ratunku, oni mi pomogli. Niewiele dokumentów do pożyczki, sympatyczna obsługa, wszystko jasne od samego początku. Ciężko ich nie polecić

  mala_misia

  17 Sty 16 o 20:39

 4. Skorzystałem z tej pożyczki ponad rok temu po tym jak uzyskałam odmowę w banku. Wtedy była to jedna z ciekawszych propozycji. bez Biku i racjonalne zasady pieniądze na następny dzień już były na koncie wiec można polecić .

  myszka_mickey

  17 Sty 16 o 21:20

 5. Sms365 straszy przekazaniem danych do big czy to jest dopuszczalne takie grożenie i czy mogą?

  narewiak

  22 Maj 18 o 15:24

 6. Zamiast “straszy” to bardziej pasuje “zapowiada zgodnie z wymogiem prawnym” zanim będzie mógł wpisać Cię do BIG czyli do któregoś z rejestrów długów. Zrozum, że chcą odzyskać kasę od Ciebie i mają do tego prawo a brak zapłaty sms-owej chwilówki to niewesoła windykacja dla takich firm pożyczkowych, bo kwoty niskie i wiele firm windykacyjnych olewa takie zlecenia. Inna sprawa że na większość osób te wszystkie wpisy nawet we wszystkich w sumie BIG-ach (KRD, Ifomonitor, ERIF) nie działają wcale.

  Aha, pamiętaj że występujesz tu jako konsument i mogą Cię wpisać do rejestru długów nawet bez tytułu wykonawczego czyli na etapie windykacji przedsądowej.

  admin

  22 Maj 18 o 16:04

Skomentuj