Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Smart Pożyczka – opinie

2 komentarze

Wypatrzyłem kolejną pożyczkę – chwilówkę przez internet (na SMS) która zowie się właśnie Smart Pożyczka (słowo “smart” znaczy w języku angielskim “sprytna”). Osoby które wnioskowały / uzyskały tę pożyczkę proszę o opinie. Pożyczkę ten oferuje firma pożyczkowa Mała Pożyczka Sp. z o.o. Aktualnie trwa promocja tej pożyczki polegająca na tym, że pierwsza pożyczka do kwoty 600 zł. (na okres 5 lub 10 dni) jest za darmo. To dobrze, bo tak w ogóle, to ta pożyczka nie należy do najtańszych chwilówek online. Mamy tutaj zastawienie ofert chwilówek i jest tam też baner tytułowej pożyczki poprzez który można wysłać wniosek o jej udzielenie.

Przeczytaj też: Vivus.pl – opinie

Pożyczka jest szybka dla kogoś, kto ma konto osobiste w jednym z następujących banków: mBank, PKO Bank Polski, Alior Bank, Bank Millennium albo w Bank Zachodni WBK; w tych bankach bowiem konta ma pożyczkodawca ten.

Jednym z wymogów przyznania Smart Pożyczki jest bycie zatrudnionym ale pożyczkodawca ten pisze na banerze ofertowym, że jest anonimowo – nie dzwonią do pracodawcy. 😉

Przeczytaj też: Wonga – opinie

Wnioskując o tę pożyczkę trzeba upoważniasz pożyczkodawcę do sprawdzenia Cię we wszystkich rejestrach długów – BIG-ach (KRD, ERIF, BIG Infomonitor) oaz w Biurze Informacji Kredytowej.

Przeczytaj też: Hapi pożyczka – opinie

27 września, 2014

kategoria kredyty

Komentarze do 'Smart Pożyczka – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Szybka i łatwa – kilka innych mi odmówiło z tego segmentu Smart bez problemu dostałem. I to za darmo bo jako pierwsza pożyczkę u nich.

    koksownik

    23 lis 14 o 11:43

  2. Nie rozumiem polityki tej firmy, bo tak: spłaciłem pierwsza pożyczkę na czas i chciałem następna i odmówili. Czy w innych firmach też tak jest? Takie zachowanie to przecież zrazanie klienta który znajdzie sobie inną firmę, pozyczke mi przyznają chyba wszędzie i już do smart nie wróce.

    ?!?!

    31 sie 18 o 15:40

Skomentuj