Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Pożyczki “Sąsiad”- opinie

Brak komentarzy

Narzekają niektórzy, że Provident jest drogi a wczoraj przypadkiem natknąłem się w internecie na pożyczki “Sąsiad” oferowane przez firmę Sąsiad Sp. z o.o. w Poznaniu. Na stronie internetowej tej firmy czytamy między innymi, że firma nie pyta o BIK a weryfikacji zdolności kredytowej dokonuje wyłącznie ich pracownik w domu klienta lub w placówce firmy. Na pierwszy rzut oka przychodzi na myśl podobieństwo do Providenta jednak po sprawdzeniu kosztów pożyczki “Sąsiad” chciałoby się czym prędzej ogłosić Providenta jako firmę z tanimi pożyczkami.

Pochwalić należy firmę Sąsiad Sp. z o.o. w Poznaniu za to, że zamieściła na stronie www kalkulator kosztów pożyczki w sytuacji gdy oferuje pożyczki z oprocentowaniem rzeczywistym czyli RRSO wahającym się w przybliżeniu od 290% do 470% w zależności od kwoty pożyczki i okresu kredytowania. Maksymalna kwota pożyczki “Sąsiad” to 2.400 złotych a maksymalny czas kredytowania, to jeden rok. Minimalny okres kredytowania to około sześciu miesięcy a zatem nie jest to typowa krótkoterminowa chwilówka.

Osobom rozważającym zaciągnięcie pożyczki w omawianej firmie sugeruję jak najszybciej skontaktować się z Providentem (można tutaj; znajdź baner kontaktowy w zestawie) która to firma udziela pożyczek z oprocentowaniem rzeczywistym RRSO kilkakrotnie niższym od pożyczek “Sąsiad”.

16 października, 2014

kategoria kredyty

Skomentuj