Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

LendOn – opinie

Brak komentarzy

Lendon.pl Sp. z o.o. to kolejna firma udzielająca szybkich chwilówek przez internet którym to chwilówkom poświecimy tu trochę miejsca. Pożyczki Lendon.pl nie należą do najtańszych (tutaj polecam wybór chwilówek mających dobre opinie, w tym niektórych tańszych niż LendOn) ale każdy sam może sobie przeprowadzić kalkulację kosztów przy pomocy kalkulatora pożyczki na stronie www omawianej firmy i porównać z innymi. A maksymalna pożyczka w tej firmie na początku to było 500 złotych czyli z kolei nienajwyższa ale obecnie maksymalna wysokość pierwszej pożyczki to już 1.500 zł.

Przeczytaj też: Ekspres Kasa – opinie

Aby dowiedzieć się, jakie wymagania Lendon.pl stawia przed osobami pragnącymi zaciągnąć pożyczkę w tej firmie, trzeba prześledzić umowę ramową pożyczki której wzór jest prezentowany na www tej firmy. I tak też, czytamy w umowie, że pożyczkobiorca upoważnia Lendon.pl do sprawdzenia go w BIK, w Infomonior jak też w Krajowym Rejestrze Długów. Nic nie jest napisane w umowie o weryfikacji ERIF ale logo ERIF jako partnera Lendon.pl znajduje się na stronie internetowej.

Przeczytaj też: Via SMS – opinie

Czy omawiany pożyczkodawca sprawdza zatrudnienie – wymaga oświadczenia o dochodach, tego nie wiemy ale nie można tego wykluczyć gdyż w sekcji “Pytania” jest napisane iż “O inne dokumenty i zaświadczenia możemy poprosić Cię w procesie weryfikacji.” Aha, w umowie ramowej jest napisane też (w sekcji OŚWIADCZENIA POŻYCZKOBIORCY) że “nie są znane mu żadne okoliczności mogące wpłynąć negatywnie na jego możliwość spłaty Pożyczki”. Hm, to może się ewentualnie przydać w postępowaniu karnym – zgłoszeniu wyłudzenia pożyczki czyli że pożyczkobiorca wprowadził w błąd pożyczkodawcę, bo oświadczył jak wyżej a okazało się np. że ma długi z tytułu innych pożyczek i wiedział, że nie spłaci tej pożyczki.

Przeczytaj też: INCREDIT – opinie

Lendon.pl nie jest pożyczką np. dla studentów, bo minimalny akceptowalny wiek pożyczkobiorcy to aż 24 lata. Jakie są Wasze opinie o chwilówce LendOn?

18 września, 2014

kategoria kredyty

Skomentuj