Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Supermat – opinie

Brak komentarzy

Zapraszam do dodawania opinii o tej chwilówce. Co do wymagań stawianych klientom przez Fast Cash Britain Ltd. Sp. z o.o. jak chodzi o pożyczkę Supermat, mamy wątpliwości. Albowiem z jednej strony, w sekcji “Pytania” w punkcie 8 gdzie są wyszczególnione warunki otrzymania pożyczki, nie ma mowy o zatrudnieniu i dochodach. Ponadto, na stronie www wyszczególnione są następujące opcje buttony poprzez które można składać wniosek o pożyczkę: Umowa o pracę, Przedsiębiorca, Urlop macierzyński, Emerytura, Bezrobocie, Studia. Jak widać zatem firma sugeruje także osobom bez dochodów, że mogą wnioskować o tę chwilówkę. Jednak z drugiej strony mamy punkt 10 w sekcji “Pytania”:

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę, jeśli mam umowę na czas określony?
Tak, pod warunkiem, że umowa na czas określony nie zakończy się w okresie trwania umowy pożyczki.

Jednym z warunków przyznania pożyczki jest też brak toczących się postępowań egzekucyjnych przeciwko osobie wnioskującej o pożyczkę a to można sprawdzić tylko na podstawie zaświadczenia o dochodach albo na koncie z przelewami wynagrodzenia.

Jeżeli ktoś bezrobotny otrzymał pożyczkę w omawianej firmie, top będziemy wdzięczni za pozostawienie informacji na dole.

W ramowej umowie pożyczki zamieszczonej na stronie supermat.pl napisano, że pożyczkodawca weryfikuje klientów w Biurach Informacji Gospodarczej a w szczególności w Krajowym Rejestrze Długów. Czy sprawdza zatem też w ERIF i Infomonitor skoro tylko KRD wymienia konkretnie?

Zakładamy, że BIK nie jest sprawdzany, bo w umowie nic o tym nie wspominają.

Omawiana firma informuje na www, że udziela pożyczek do kwoty 4.600 złotych ale maksymalna kwota w kalkulatorze pożyczki to 400 złotych. Przy okazji widać też, że nie należy ta pożyczka do najtańszych tego typu na rynku.

Jeżeli ktoś chce coś dodać lub sprostować, to zapraszamy do skomentowania niniejszej notatki. A oferty innych chwilówek są tutaj.

20 września, 2014

kategoria kredyty

Skomentuj