Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Pożyczka TAKTO – opinie

2 komentarze

Dzisiaj pozwalam sobie poruszyć temat opinii o pozabankowej pożyczce TAKTO oferowanej przez firmę TAKTO FINANSE Sp. z o.o. Na wstępie informuję, że tę przez pewien czas promowałem na tym blogu wraz z innymi pozabankowymi pożyczkami – chwilówkami których oferty proponuję tutaj. Jednakże współczynnik rzekomo odrzuconych – niepoprawnych wniosków (bądź takich po których rzekomo nie udało się nawiązać kontaktu z wnioskującym) był tak wysoki, że ofertę tej pożyczki wyrzuciłem bezpowrotnie z tego zestawienia wskazanego wyżej.

Przeczytaj też: Extraportfel – opinie


W TAKTO FINANSE można pożyczyć od 500 zł. do 10.000 zł. na okres od 6 miesięcy poprzez okresy będące krotnością 6 miesięcy aż do 36 miesięcy czyli trzech 3 lat oczywiście. Przy pomocy kalkulatora pożyczki dostępnego na stronie internetowej tej firmy można sprawdzić całkowity koszt pożyczki. Postanowiłem tenże porównać z kosztem pożyczki Provident która też ma kalkulator kosztów na swej stronie internetowej.

Przeczytaj też: Provident – opinie

I tak też na przykład biorąc pożyczkę TAKTO w kwocie 5.000 zł. ma 12 miesięcy, w sumie musisz zwrócić 8.176 złotych. Natomiast biorąc pożyczkę w takiejże kwocie i na takiż okres czasu w Provident, musisz zwrócić w sumie 7.938,84 złotych czyli taka pożyczka jest w Provident o 237,16 zł. tańsza niż w TAKTO.

Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę, że TAKTO wymaga braku zadłużeń wpisanych do BIG (rejestry długów) oraz BIK a Provident, jak mi wiadomo, nie sprawdza ani BIG ani BIK i w związku z tym nazwijmy “ma prawo być droższa pożyczką” a jest tańszą niż TAKTO, to ja już nic więcej nie będę tu pisał, nic więcej nie będę zgłębiał w ofercie pożyczki TAKTO i zakończę konkluzją: nie polecam pożyczki TAKTO.

Przeczytaj też: Ekspres Kasa – opinie

No ale jak macie własne opinie, to oczywiście chętnie się z nimi zapoznamy. Piszcie poniżej.

Aha, pożyczkę Provident możecie szybko wziąć poprzez baner znajdujący się w zestawieniu wskazanym we wstępie.

13 kwietnia, 2016

kategoria kredyty

Komentarze do 'Pożyczka TAKTO – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. w TAKTO nawet jak nie będziesz nigdzie wpisany, to też możesz nie dostać. wystarczy że jesteś „awanturującym się klientem” ultimo albowiem TAKTO to twór ultimo

  ryszard ochódzki

  29 kw. 16 o 01:57

 2. Zauważyłem w internecie pytania o to, czy pożyczka TAKTO jest bez BIK. Na jednej rzekomo “fachowej” stronie internetowej przeczytałem, że:
  “Pewnym pocieszeniem może być fakt, że najprawdopodobniej TAKTO nie sprawdza BIK bo przecież nie jest bankiem”
  Otóż pozabankowe firmy pożyczkowe też mogą sprawdzać BIK i niektóre sprawdzają. A sprawdzenie, czy TAKTO jest “z BIK” jest proste, nie trzeba filozofować. Wchodzę na stronę www i klikam “Wejdź” aby wypełnić wniosek po czym już widzę, że przed wysłaniem wniosku o pożyczkę (o kontakt zwrotny w sprawie udzielenia pożyczki) muszę kliknięciem wyrazić zgodę na sprawdzenie mnie między innymi właśnie w BIK (za pośrednictwem BIK Infomonitor). Konkludując: TAKTO sprawdza BIK.

  baradziej

  22 maj 18 o 08:49

Skomentuj