Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Pożyczka “szybka moneta” – opinie

Brak komentarzy

Pożyczka “szybka moneta” to kolejna chwilówka o której niedawno się dowiedziałem; proszę Internautów o opinie o tej pożyczce, na podstawie praktyki. Pożyczkodawcą jest Vega Sp. z o.o., ul. Na Załęczu 1, 31-587 Kraków. “szybka moneta” do najtańszych (w segmencie szybkich internetowych pozabankowych pożyczek) nie sposób zaliczyć; dla przykładu, koszt pożyczki w kwocie 5000 zł. (jest to maksymalna kwota pierwszej pożyczki “szybka moneta”) na 30 dni to 125 zł. Znam kilka (znacznie) tańszych, ich oferty znajdują się tutaj. Tytułową pożyczkę można wziąć na okres od 5 do 40 dni.

Przeczytaj też: Smart Pożyczka – opinie

Jak wynika z regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej www.szybka-moneta.pl, osoba ubiegająca się o pożyczkę może zostać sprawdzona we wszystkich trzech BIG-ach (ERIF, INFOMONITOR, KRD) oraz w BIK i ZBP.

Nic nie znalazłem na temat ewentualnego wymogu posiadania udokumentowanych dochodów przez osobę ubiegającą się o pożyczkę. W sekcji “pytania i odpowiedzi” można przeczytać, że “Aby otrzymać pożyczkę wystarczą: dowód osobisty. Możemy też poprosić o dodatkowe dokumenty potwierdzające prawdziwość danych wprowadzonych podczas rejestracji.”.

Przeczytaj też: Pożyczka plus – opinie

Osobom które nie są w stanie spłacić pożyczki w terminie, Vega Sp. z o.o. oferuje możliwość przedłużania umowy pożyczki, nawet w nieskończoność. 😉 To oczywiście będzie Cię odpowiednio kosztować. Nic nowego, w (niektórych) innych firmach jest podobnie.

Przeczytaj też: Provident – opinie

3 lutego, 2015

kategoria kredyty

Skomentuj