Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Profi Credit – opinie

Jeden komentarz

Profi Credit to oprócz Providenta, to najbardziej znany ogólnopolski tak zwany “kredyt bez BIK” czyli pozabankowa pożyczka dostępna bez sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Użyłem sformułowania “…to oprócz Providenta jedyny znany mi…”. Tak, ponieważ tylko co do tych dwóch wyżej wymienionych pożyczek wiem, że są faktycznie przyznawane. Chodzi mi o to, że ofert pseudo kredytów bez BIK (z cudownie niskim oprocentowaniem) jest sporo ale mam obawy, że w wielu przypadkach chodzi tylko o wyłudzenie pieniędzy od pożyczkobiorcy bez zamiaru udzielenia mu pożyczki. O Providencie i Profi Credit natomiast wiem, że pożyczkę można otrzymać i to stosunkowo łatwo, bo właśnie bez BIK.

Przeczytaj też: Provident – opinie

Profi Credit to pożyczka której maksymalna kwota jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku Providenta i wynosi 10.000,00 zł. a minimalna to 500,00 zł. Okres kredytowania natomiast od 6 miesięcy do 48 miesięcy czyli do czterech lat. O pożyczkę mogą skutecznie ubiegać się osoby w wieku od 18 do 75 lat posiadające stałe źródło dochodów.

Kiedyś pisałem o tym, że pewna znana, o ogólnopolskim zasięgu, firma pożyczkowa nie podaje na www kosztów pożyczki i na infolinii też się o nich nie dowiemy. Niestety, w przypadku PROFI CREDIT Poland Sp. z o. o. jest podobnie albowiem można przeczytać na www:

Pytanie: Jaka jest wysokość oprocentowania pożyczki?
Odpowiedź: Podobnie, jak kwota pożyczki, również jej koszt jest zależy od Twojej zdolności kredytowej. Wpływ na cenę mają również kwota pożyczki i okres kredytowania. Konkretnych informacji udzieli Ci nasz Doradca Finansowy po zweryfikowaniu Twojej podstawowej zdolności kredytowej.

Przeczytaj też: Pożyczka TAKTO – opinie

I znów nasuwa się pytanie: czyżby koszty były tak wysokie w porównaniu do konkurencyjnych firm (polecam ich pożyczki tutaj), że lepiej nie pisać? W tym momencie plus dla Provident Polska S.A. która ma na swej stronie internetowej akuratny kalkulator kosztów pożyczki. Może ktoś, kto przećwiczył obie pożyczki napisze na dole w komentarzu która z tych pożyczek jest tańsza.

Jak już napisałem na wstępie, Profi Credit nie sprawdza BIK. I wystarczy odwiedzić ich firmową stronę internetową aby o tym przeczytać, bo chwalą się tym ich “bez BIK”. I jak napisałem, Profi Credit sprawdza dochody i osoby z zajęciem komorniczym pożyczki tej nie otrzymają. Mają jednak takie osoby szansę otrzymać pożyczkę Provident która to pożyczka też jest ponoć bez BIK, dochody zaś sprawdzane są ponoć tylko przy wyższych pożyczkach. Wniosek o pożyczkę Provident można wysłać online – baner kontaktowy umieściliśmy w zestawie tutaj.

Osoby które starały się a przede wszystkim uzyskały pożyczkę Profi Credit prosimy wyrażenie swoich opinii i opisanie swych doświadczeń w komentarzach do tego wpisu.

Przeczytaj też: Wonga – opinie

5 października, 2014

kategoria kredyty

1 komentarz do 'Profi Credit – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Podobnież w sądzie można z połowę tych ich zabójczych odsetek ugrać znaczy zbić. Jeżeli to prawda to nie warto spłacać dobrowolnie tyle ile chcą.

    Sito

    6 sie 16 o 11:30

Skomentuj