Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Ofin.pl – opinie

Brak komentarzy

Od pewnego czasu mamy na naszym portalu (w zestawieniu z innymi pożyczkami tutaj) baner pożyczki Ofin.pl oferowanej przez firmę Sfera Finansów SA. Jakie są Wasze opinie o niej? U nas cieszy się bodaj największym wzięciem ze wszystkich chwilówek ale to prawdopodobnie dlatego, że jest stosunkowo nowa i wnioskują o nią osoby które już nie mogą wziąć chwilówki online w innych firmach…  Pożyczka reklamowana jest jako nawet do 2.000 złotych i na okres do 60 dni. Owszem, tak jest ale dopiero gdy jest to już druga pożyczka danego pożyczkobiorcy. Pierwsza pożyczka to najwyżej 300 złotych a więc marnie kwotowo (w porównaniu np. do Vivus) i na okres 15 lub 30 dni maksymalnie.

Pożyczka Ofin.pl nie należy to najtańszych chwilówek tego typu gdyż zaciągając pożyczkę w kwocie 300 złotych na 30 dni trzeba zwrócić. o 103 złote więcej niż się pożyczyło. Znacznie droższa od Vivus czy od Via SMS.

Omawiana pożyczka reklamowana jest jako dostępna już w godzinę na koncie ale pierwszą pożyczkę doręcza kurier wraz z umową. Jest to spory minus w porównaniu z niektórymi innymi jak właśnie już wspomniana Vivus albo Via SMS; pożyczki te przesyłane są nawet w 15 minut na konto nowego pożyczkobiorcy a umowy dosyłane są i nic się nie stanie jeśli pożyczkobiorca nie odeśle podpisanej umowy.

Nie wiemy, na jakim poziomie kształtuje się przyznawalność omawianej pożyczki, ale powinno być nieźle skoro firma sprawdza tylko Krajowy Rejestr Długów.

18 września, 2014

kategoria kredyty

Skomentuj