Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Porównywarka kont osobistych

1 komentarz

Wybierz konto osobiste najlepiej pasujące do twoich indywidualnych potrzeb. Zdefiniuj poniżej pasujący do Ciebie profil klienta tzn. jedną z następujących opcji: internauta, aktywny, oszczędny, senior, student albo małoletni a następnie uzupełnij ten profil a otrzymasz propozycje kont osobistych pasujących najbardziej pasujących do Twoich potrzeb z uwzględnieniem wszystkich czynników jakie należy wziąć pod uwagę kalkulując koszty oraz uwzględniając komfort użytkownika (dotyczy także karty dodanej do konta).

W internecie łatwo znaleźć rankingi kont osobistych ale dla wielu osób “uniwersalnie” najkorzystniejsze konto z rankingu może być mniej korzystne (a zwłaszcza w sumie droższe w użytkowaniu) zważywszy ich indywidualne potrzeby, w porównaniu do konta notowanego niżej w takim rankingu. Dlatego też zamieściliśmy poniżej owe narzędzie pozwalające na dobranie najlepszego indywidualnie – dla indywidualnego posiadacza osobistego konta bankowego. Taki ranking funkcjonalny.

A zatem poświęć ze dwie minuty i wybierz najlepsze konto pasujące do Ciebie i załóż je nie wychodząc z domu.

17 października, 2014

kategoria depozyty bankowe

1 komentarz do 'Porównywarka kont osobistych'

Subscribe to comments with RSS

  1. Osobiście podchodzę z rezerwą do wszelkich rankingów kont osobistych, firmowych czy też oszczędnościowych. Dlatego, że najlepsze dziś konto niebawem może już nie być najlepszym gdy bank zmieni warunki prowadzenia konta. Tym niemniej, wybierając konto bankowe może jednak warto sprawdzić rankingi i wybrać konto w danym momencie posiadające najwięcej “brak opłat za…” itp.

    Jednak rankingi kont bankowych często publikowane są nie tylko pro publico bono gdyż właściciel serwisu czy też bloga po prostu chce na takiej publikacji rankingu zarobić. Zarobić prowizję za to, że ktoś założy konto z jego strony internetowej poprzez partnerski baner banku. Problem jednak w tym, że nie każdy właściciel strony www z rankingiem rachunków bankowych (jak też i innych produktów bankowych) ma dostęp do programu partnerskiego (prowizyjnego) wszystkich banków. Oznaczać to może, że będzie faworyzował – wskazywał jako rzekomo najkorzystniejsze po prostu te konta na promowaniu których może zarobić a nie faktycznie najkorzystniejsze (gdyż nie współpracuje z bankami je oferującymi).

    skaler

    5 Gru 16 o 16:04

Skomentuj