Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Oszust Przemysław Grabowski – Global Protection Group

8 komentarzy

O tytułowym Przemysławie Grabowskim prowadzącym firmę ochroniarską Global Protection Group NIP 6912218909 już co nieco napisałem jako o nierzetelnym przedsiębiorcy, tutaj: Ostrzegam przed GLOBAL PROTECTION GROUP. Niniejszym natomiast dodatkowo udowodnię w jednej kwestii, że Przemysław Grabowski to także oszust.

Oszustwo dokonane przez Przemysława Grabowskiego polegało na tym, że zgodnie z umową samochód interwencyjny miał być w leasingu (taki samochód jest zarejestrowany na firmę leasingową a więc nie można na tej podstawie ustalić, kto jest ochroniarzem) a okazało się później, że był to prywatny samochód ochroniarza którym ten sobie jeździł w pracy i po pracy czyli miał go cały czas do swej dyspozycji.

Oszust Przemysław Grabowski przed podpisaniem umowy tak mi w mailu wycenił miesięcznie samochód w leasingu którego nigdy nie było: dyspozycyjny 24 h, 7 dni w tygodniu samochód, ze względów bezpieczeństwa pojazdy ochrony będą zamieniane co jakiś czas; koszt obejmuje: leasing, ubezpieczenie, amortyzacje, miesięczny przydział paliwa; koszt: 3.800 zł

Jak już wcześniej napisałem, oszukał mnie. Był dodatkowo tak bezczelny, że napisał mi (za pośrednictwem jego prawnika), że w miejsce umowy leasingu powód zawarł ustną umowę dzierżawy z agentem ochrony za co agent otrzymywał dodatkowe wynagrodzenie stanowiące równowartość wynagrodzenia za leasing, jak również zwrot kosztów za zakup benzyny.

Oczywiście oszust Przemysław Grabowski nie przedstawił na to żadnych dowodów, bo to bezczelne kłamstwo.

Aha, jeszcze jedno. Brak leasingu był jedną z przyczyn uprawniającą mnie do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Przeczytaj jednak to: Opis bezczelnych przekrętów sędziów w jednej sprawie – w dwóch instancjach. Część 1. – wygląda na to, albo inaczej – zachodzi uzasadnione podejrzenie, że prawnik oszusta Przemysława Grabowskiego korumpuje sędziów (osobiście lub poprzez zaprzyjaźnionych prawników).

Jeśli zatem masz zamiar zawrzeć z tym oszustem umowę, to porządnie się zastanów.

9 sierpnia, 2017

kategoria inne

Komentarze do 'Oszust Przemysław Grabowski – Global Protection Group'

Subscribe to comments with RSS

 1. Pierwsza wizyta u dłużnika jest bezpłatna, druga jest bolesna, bo płatna. Trzecia wywołuje podwyższone tętno i bardzo szybką spłatę. Powyższe gdzieś wyczytałem

  Misiek

  10 sie 17 o 10:58

 2. Ale z ciebie Kozak

  Plankton

  19 wrz 21 o 04:03

 3. Jak chodzi o tę sprawę, to zamierzam go jak najszerzej upublicznić a później do prokuratury, ewentualnie (mam bardzo złe zdanie o … przede wszystkim sędziach a to oni ostatecznie decydują).

  Niech mam satysfakcję, że innych ostrzegłem przed nim.

  admin

  10 sie 17 o 11:07

 4. Zaraz, zaraz, a niby dlaczego druga wizyta jest płatna, na podstawie którego przepisu? Nie istnieje taki.

  admin

  10 sie 17 o 11:15

 5. kodeksu, tego z 18 maja 1935 roku.

  Misiek

  10 sie 17 o 11:42

 6. Tego dnia to chyba pogrzeb Piłsudskiego był tylko.

  admin

  10 sie 17 o 14:31

 7. Korzystanie z usług firmy ochroniarskiej to samo w sobie spore ryzyko, unikać nawet tych renomowanych.

  Anonim

  12 maj 21 o 04:55

 8. Z tym, że Global Protection Group Przemysław Grabowski nie jest bynajmniej renomowaną firmą. Robi szum w internecie.

  admin

  12 maj 21 o 10:41

Skomentuj