Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

NetCredit – opinie

5 komentarzy

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – “Net Credit opinie”. Net Credit to kolejna, już znana pożyczka z segmentu ofert pożyczek sms (mamy je tutaj). Wyróżnia ją stosunkowo wysoka kwota maksymalna pożyczki która wynosi aż 2.100,00 zł. Jest to najwyższa kwota w porównaniu z innymi pożyczkami sms z tym, że osoba wnioskująca o tę pożyczkę po raz pierwszy nie otrzyma 2.100,00 zł. lecz maksymalnie 600 zł. (to i tak dużo za pierwszym razem w porównaniu z innymi pożyczkami sms).

Przeczytaj też: Via SMS – opinie

Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych firm oferujących tego typu pożyczki, NetCredit oferuje możliwość przedłużenia umowy pożyczki osobom, które nie są w stanie spłacić jej w pierwotnie ustalonym terminie. Weryfikacja zdolności kredytowej też podobna i podobnie jak w przypadku VIA SMS albo SMS365.PL – pożyczkę można mieć na koncie ponoć już w godzinę po złożeniu wniosku. Czyli, generalnie nic nowego poza wyższą kwotą maksymalną pożyczki. Mamy więc kolejną ofertę pożyczki sms i zauważmy, że można obecnie “na sms” pożyczyć dziś w sumie kilka tysięcy złotych – zaciągając tego samego dnia pożyczki sms we wszystkich takich firmach i żadna z nich nie będzie wiedzieć, że pożyczkobiorca przed chwilą czy przedwczoraj skorzystał też z oferty konkurencji.

Przeczytaj też: Soho Credit – opinie

17 maja, 2012

kategoria kredyty

Komentarze do 'NetCredit – opinie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'NetCredit – opinie'.

 1. Co to za firma? Przysyłają jakieś reklamy o 1 w nocy ,to jest chamstwo i debilizm.

  Wkurzony

  3 wrz 12 o 09:17

 2. ja brałam pożyczkę w Net Credit, wzielam u nich pierwsza możliwe najwyższą! wszystko jak dla mnie było ok, pieniądze na konto otrzymałem już tak po około godziny, spłaciłam tyle ile było ustalone na początku! jak dla mnie ok! mogę polecić!

  kora

  19 mar 13 o 18:16

 3. Nie polecam tej lichwiarskiej firmy , jedna z najgorszych na rynku

  Antywindykator

  3 lut 14 o 18:17

 4. Proponuję uaktualnic ten wpis, bo przez kilka lat się co nieco zmieniło. Net Credit oferuję pierwsza pozyczkę już do 2000 złotych i to gratis dla nowych klientów a maksymalna pozyczka – druga lub dalsza – to 4000 złotych.

  Vega

  3 kw. 16 o 09:40

 5. Ciągle coś zmieniają te firmy, nie będę uaktualniał co rusz.

  admin

  3 kw. 16 o 10:40

Skomentuj