Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Nest Bank – opinie

9 komentarzy

Korzystając z okazji, zapraszam do zestawienia wybranych produktów (kredyty, konta, lokaty) spośród wszystkich banków komercyjnych tutaj. Jak widać, produktami które tam rekomendujemy nie zawsze są produkty Nest Banku.

Nest Bank to bank który zastąpił dwa banki: Bank Smart oraz BIZ Bank i jak można z tego wywnioskować, oferuje produkty dla klientów indywidualnych (osób prywatnych) oraz dla klientów biznesowych. Nest Bank należy więc do FM Banku i od początku jest promowany jako bank rodzinny, z odwoływaniem się do gniazda rodzinnego (słowo “nest” po angielsku oznacza “gniazdo” i logo Nest Banku też gniazdo przypomina).

Przeczytaj też: ING Bank Śląski – opinie

Jeżeli ktoś już ma wyrobioną opinie o Nest Banku, o jego produktach (kredytach, kontach, lokatach), to prosimy podzielić się nią z nami, pod spodem. Bank ten zaczął od atrakcyjnych warunków konta osobistego i firmowego które są bezwarunkowo bezpłatne. Na wyróżnienie zasługuje też rachunek Nest Rodzinne Oszczędności premiujący systematyczne i długoterminowe oszczędzanie oraz … ilość dzieci w rodzinie. Zobaczymy, czy takie warunki bank ten utrzyma w dłuższej perspektywie.

Przeczytaj też: mBank – opinie

8 października, 2016

kategoria banki

Komentarze do 'Nest Bank – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. konto mam jeszcze jako w banku Smart założone i jest darmowe i fajnie się je obsługuje. Otwieram firmę i konto firmowe też w Nest chcę mieć.

  flora

  8 lis 16 o 10:13

 2. Czy Nest Bank tak samo jak to było z Bank Smart, też nie widnieje w OGNIVO?

  bonda

  4 gru 16 o 14:38

 3. Widnieje w OGNIVO i Bank Smart też widniał, bo to po prostu FM Bank a ten jest w OGNIVO zrzeszony.

  admin

  4 gru 16 o 15:47

 4. Mam konto w Nest Banku założone jeszcze w Smart banku, nie ma z nim żadnych problemów, faktycznie jest za 0 zł bez ściem jak to w innych bankach bywa, że przez krótki czas niby za 0 zł a nagle zmieniają tabelę prowizji i naliczają opłaty (patrz np. BANK POCZTOWY, gdzie konto firmowe było szeroko reklamowane za 0 zł a nagle stało się płatne 9 zł). Aplikacja mobilna fajna, czytelna, fajnie się z niej korzysta. polecam.

  MMMM

  6 gru 16 o 16:53

 5. Ja polecam w Nest banku kredyt dla firm. wymagają tylko PIT za ostatni rok obrotowy. Nie trzeba stawiać sie w banku, wnioskuje4sz online i przyjeżdża konsultant do firmy albo do domu jak wolisz.

  inin

  15 lut 17 o 18:30

 6. Obecnie to według mnie najlepszy polski bank. Nie wiem jak w przypadku kredytów ale konto ma najlepszy i tak jest od ponad roku w moim przypadku. Kredyt firmowy ma koleżanka u nich u też jest zadowolona. Ja mam konto osobiste.

  Miro

  6 sie 18 o 11:54

 7. Nie zgadzam się z tym że nest jest najlepszym bankiem chyba że inne też tak w kulki lecą al wątpię. Wykonanie przelewu przez to konto to katorga. W poprzednim banku co do którego żałuję teraz że się wycofałem a byl to mBank, w wiekszości przelewy realizowane były tego samego dnia co zdefiniowane chodzi mi o to że odbiorca miał pieniądze tego samego dnia. w NEST banku tak niestety nie jest.

  hola

  31 sie 18 o 14:40

 8. A ileż taki doradca kredytów załatwia żeby było rzekomo taniej? Nie ważne zresztą, on może mieć najwyżej wyższa prowizję ale klient płaci tyle samo co jakby bezposrednio z bankiem gadał. Jeżeli masz zdolność kredytową to użyj porównywarki i wybierz najtańszy kredyt cała filozofia.

  Mus

  1 wrz 18 o 08:22

 9. Jeżeli będziecie wnioskowac o kredyt w Nest banku to uzbrójcie się w cierpliwość jakiej nie potrzeba chyba w żadnym innym banku, przynajmniej jeżeli chodzi o kredyt na firmę. Dwa razy musiałem dosyłać dokumenty dodatkowe a miała być decyzja za pierwszym razem po wysłaniu dokumentów jakie zażyczył sobie pracownik banku. Sami proponują a później tym bałaganem i niezdecydowaniem zniechęcają mimo że chciałem, o wiele niższy kredyt od tego jaki mi zaproponowali.

  zmora

  21 wrz 18 o 20:47

Skomentuj