Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Kaczmarski Inkasso – opinie

216 komentarzy

Ktoś wpisał w wyszukiwarce tytułowe wyrażenie i zdecydowałem się stworzyć ten temat. Piszcie swoje opinie o tej firmie windykacyjnej więc. Kaczmarski Inkasso wchodzi w skład Grupy Kaczmarski w skład której wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów – bardzo nieskuteczny w windykacji (stwierdzam to na podstawie mnóstwa moich dłużników których dopisałem swego czasu do KRD). Kaczmarski Inkasso z Wrocławia to chyba jedna z najstarszych firm windykacyjnych w Polsce.

Gdy prowadziłem firmę windykacyjną to nieraz miałem zlecenia po, jak twierdzili klienci, bezskutecznej windykacji przez Kaczmarski Inkasso, no ale zapewne po bezskutecznej windykacji przez moją firmę też nieraz jakaś inna firma windykacyjna przyjęła zlecenie windykacji.

Przeczytaj też: Kaczmarski Inkasso straszy i nie chce rat

Powiem tak, nie znając Kaczmarski Inkasso “od kuchni”: nie spodziewajcie się zbyt wiele bo to tylko działająca zgodnie z prawem firma jakich mnóstwo w Polsce, a wysoce skutecznymi są tylko te “firmy” co nie przebierają w środkach, wiesz co mam na myśli. No ale OK, dosyć ode mnie, piszcie własne opinie o Kaczmarski Inkasso. A najlepiej nie dopuszczaj do konieczności windykacji tylko sprawdzaj, z kim robisz interesy.

Przeczytaj też: Idiotyczne przypisywanie nieistniejącego długu przez Kaczmarski Inkasso?

Aktualizacja z dnia 13.05.2019 r. Widzę, że w komentarzach wypowiadają się głównie dłużnicy. Zgłaszajcie na policję / do prokuratury czyny które według Was są przestępstwem a jeżeli macie wątpliwości to możecie zapytać mnie. Wiedzcie też o tym, że osoby i firmy które czują się pokrzywdzone przez inną firmę Kaczmarskich a mianowicie Krajowy Rejestr Długów, jednoczą się w stowarzyszeniu pokrzywdzonych i już skutecznie walczą z KRD: https://pamietnikwindykatora.pl/krajowy-rejestr-dlugow-skutecznosc-opinie-forum/. Można.

Bezpłatne porady: poczta@pamietnikwindykatora.pl

22 lipca, 2016

kategoria windykacja

Komentarze do 'Kaczmarski Inkasso – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Kaczmarski Inkasso jest z grubsza tak skuteczny w windykacji jak skuteczny jest ich KRD 😉

  Viera

  9 sie 16 o 14:17

 2. Nie ma skutecznych firm windykacyjnych a rejestry długów na czele z tym KRD też nic nie warte. Miałem do ściągnięcia kilka wierzytelności na w sumie 100 tysięcy rok temu i dalej mam tyle do ściągnięcia, sprawy już w sądzie. I tylko sąd i komornik ewentualnie i nie ma co zwlekać lecz od razu do sądu i do komornika. A poza tym mam pytanie, czy możecie załatwić rozsądnie kosztowny kredyt dla firmy, potrzebne mi 30-35 tysięcy. To skutek tego o czym wyżej.

  budowlaniec

  22 wrz 16 o 07:16

 3. Masz dużo racji ale i egzekucji komorniczych mnóstwo okazuje się być bezskutecznych.

  Co do kredytów firmowych, to może któryś z tych tutaj.

  admin

  22 wrz 16 o 09:01

 4. Witam,
  Moim zdaniem skuteczność firmy windykacyjnej powinna opierać się na realiach i uwzględniać sytuacje klienta. Niestety firmy windykacyjne proponują najczęściej takie rozwiązania, że potencjalny dłużnik nie ma szans na spełnienie takich warunków. Lepiej czasami mniej żądać na początku i dłużej ale za to skutecznie.Kiedy próbujesz się dogadać z nimi, bo na przykład masz problem który może za chwilę się rozwiązać to i tak nie ma żadnej możliwości ustalić rozsądne rozwiązanie. A pracownik Firmy Kaczmarski Inkasso w negocjacjach używa argumentów skoro ma dłużnik pieniądze na jedzenie to może też zapłacić ratę w wyznaczonym terminie.I nie ma zmiłuj, jest straszenie i wymuszanie. Tylko co ten dłużnik ma zrobić faktycznie nie kupować jedzenia a zapłacić ratę?

  Gość

  30 gru 16 o 15:26

 5. Mam dobre zdanie o Kaczmarski Inkasso, naprawdę profesjonalne podejście, można negocjować i wybrać najlepsze rozwiązanie. Niestety miałem długi, ale chciałem je spłacać i ta firma pokazała się z najlepszej strony….

  Damian

  15 sty 17 o 17:36

 6. Myślę, że większość osób które wpisują “kaczmarski inkasso opinie” to wierzyciele rozważający podpisanie umowy z tą firmą a nie dłużnicy. Firma windykacyjna “fajna” dla dłużnika niekoniecznie jest fajna dla wierzyciela.

  admin

  15 sty 17 o 19:37

 7. Moim zdaniem w firmie Kaczmarski pracują Idioci !! Do których nie dociera słowo żadne a oni myślą ze jak będą notorycznie dzwonic to będą skuteczni ! Chyba jako barany i debile

  Max

  2 lut 23 o 11:45

 8. Moja firma splajtowała, a ja zostałem z długami… długami, które przejęła firma Kaczmarki Inkasso. Trochę się tego nazbierało, jednak udało nam się wszystko dogadać. Moim zdaniem moja sytuacja została wzorcowo rozwiązana.

  Michał

  22 sty 17 o 22:01
 9. A ja się wypowiem jako pracownica firmy… zawsze staramy się dogadać, tak żeby obie strony były zadowolone. Rozumiem, że czasem można mieć problemy finansowe, ale zobowiązania trzeba spłacać. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy.

  Karina Szpak

  27 sty 17 o 17:11

 10. Zadzwoń do mnie abyśmy skonfrontowali wasze metody. Szantaż zastraszanie są ci obce. Zawieranie ugód na telefon.
  Odmowa przesłania harmonogramu spłat.
  Zwiększanie rat co kilka miesięcy.
  A może masz siłę sprawczą dostosowania rat do możliwości dłużnika ?
  Nr tel. 607 061 962
  Będę oczekiwał odpowiedzi na piśmie.
  Czekam niecierpliwie.

  Krzysztof

  15 mar 22 o 18:52

 11. Problem wiecie w tym też, że wielu dłużników nie chce się dogadać, ukrywają majątek. Jak dłużnik chce się dogadać, to nie sztuka ściągać pieniądze.

  admin

  27 sty 17 o 19:31

 12. Nie generalizowałabym. Nie każdy dłużnik, to oszust i krętacz. Czasem po prostu na chwilę zszedł z właściwej drogi w swoim biznesie. Prowadząc działalność bierzemy to ryzyko na siebie. Najważniejsze, bo była dobra wola po jednej i drugiej stronie…

  Kate

  31 sty 17 o 23:00

 13. Zgadza się, uczciwych dłużników jest może i więcej jak nieuczciwych ale gdy dłużnik uczciwy – pragnący spłacać i dogadać się, to nie jest sztuką egzekwować od niego pieniądze i nie trzeba do tego firmy windykacyjnej.

  admin

  1 lut 17 o 10:39

 14. Szukam SKUTECZNEJ windykacji w celu do odzyskania długu od osoby prywatnej. Mam z nią umowę, podpisany weksel i żyranta. Dług z odsetkami urósł do ok 20tyś.
  Proszę o kontakt. playmal@o2.pl

  Karol

  3 mar 17 o 00:34

 15. Ja już mnie prowadzę firmy windykacyjnej, miałem już dosyć.

  admin

  3 mar 17 o 08:41

 16. Beznadzieja kaczmarski. Odradzam wspolprace z nimi razem z KRD

  marina

  15 mar 17 o 15:39

 17. A co zrobić jak się nie ma zadłużenia, a windykacja się upiera, że jeśli nie zapłacę to dadzą mnie do sądu? Wierzyciel ma bajzel w księgowości, faktura była opłacona w terminie a oni po 4 miesiącach nadal twierdzą, że nie mają wpłaty. Kaczmarski ma w nosie, że mam potwierdzenia zapłaty. Baby na słuchawkach są aroganckie i bezczelne, a firma potrafi tylko wysyłać sms-y z pogróżkami o sądzie i wizytach terenowych…

  Natalia

  10 lip 17 o 15:59

 18. Zgłosić na policji nękanie i groźby windykacją terenową (nagraj te telefony i Twoje odpowiedzi, że zapłacone przecież) a do sądu niech sobie idą. Ty, gdy otrzymasz nakaz zapłaty, to wniesiesz sprzeciw załączając potwierdzenie spłaty.

  admin

  10 lip 17 o 16:46

 19. Jest to wyjątkowo nieudaczna, amatorska i beznadziejna kancelaria prawna. Jeżeli w ogóle można ją nazwać kancelarią?Dzisiaj dnia 10.08.2017r. o godz. 10.44 przesłali do mnie automatyczną telefoniczną informację, że wobec mnie toczy się postępowanie sądowe z tytułu długów i, że będzie uruchomiona procedura komornicza-egzekucyjna.Ale źle nieudaczniki trafili bo jestem prawnikiem, a w tym po studiach podyplomowych z prawa gospodarczego i handlowego. I między innymi podyplomówkę robiłem z uwagi na możliwość zderzenia się z takim cwaniaczkami!Kredytów nigdy nie miałem i nie mam, przeto sytuacja wskazuje, że ta pseudo kancelaria porusza się w ciemno i wali na rym-pał!Oczywiście przedzwoniłem na ten numer i powiedziałem bez ogródek co o takich nieudacznikach myślę! Ale przypomnę nieudacznikom, że tego typu sprawy finalizuje się na drodze korespondencji listownej za pokwitowaniem, lub mailowej, jeżeli strony tak się umówiły.A telefonicznie to sobie można zamawiać dziewczynę z agencji towarzyskiej, pizze, lub hydraulika do pękniętego klozetu! Kto was uczył rzemiosła prawniczego.Nie przypadkiem baba z bazaru, czy gostek spod budki z piwem??? Dodam, że już sobie wyobrażam sytuację, kiedy ci amatorzy wystartowali by z taką informacją do starszej kobiety, która faktycznie ma zobowiązania i trudną sytuację materialną, na tą chwilę. I byłby zawał, wylew, udar, czy nie daj Boże co jeszcze.I takiej kancelarii to nawet nie powierzyłbym wyczyszczenia własnych butów!!!

  Andrzej

  10 sie 17 o 11:41

 20. W moim przypadku Firma Inkasso Kaczmarski podjęła próbę wyłudzenia kwoty powyżej 10 000 PLN przesyłając mi absurdalne pisma, w których byłam straszona całym mnóstwem konsekwencji niezapłacenia, z których postępowanie sądowe i egzekucja komornicza były tej najmniejszej wagi. Sprawa zostanie przeze mnie zgłoszona do prokuratury i Komisji Nadzoru Finansowego.

  Aneta

  12 sie 17 o 08:58

 21. W momencie kiedy zadzwoniłam do firmy aby dowiedzieć się o podstawę przesłania na mój adres pism wzywających do natychmiastowej zapłaty nieistniejącego długu oraz straszenia mnie mnóstwem konsekwencji pracownik firmy próbował całkowicie bagatelizować sprawę tłumacząc, że takie listy w firmie Inkasso Kaczmarski PRZESYŁA SYSTEM KOMPUTEROWY FIRMY !!!! Listy odebrała moja mama, która choruje na nadciśnienie, nie muszę chyba opisywać jakie były dalsze konsekwencje przeczytania przez nią bezprawnego wezwania do zapłaty kwoty powyżej 10000 PLN w terminie do 5 dni. Cała rozmowa z pracownikiem firmy Inkasso Kaczmarski została przeze mnie nagrana i wraz z pismami bedzi stanowić podstawę przekazania sprawy do prokuratora.

  Aneta

  12 sie 17 o 09:09

 22. Możemy też opublikować wszystko na tym blogu, jako główne notki. Jak chcecie, to przesyłajcie nagrania, pisma etc. na maila poczta@pamietnikwindykatora.pl

  admin

  12 sie 17 o 09:42

 23. Firma Kaczmarski to porażka… Potrafią tylko straszyć i stawiać dlużnikowi chore terminy spłat z których nie jest w stanie się wywiązać… Panie tam pracujące są aroganckie i beszczelne… Wogóle nie słuchają co się do nich mówi tylko upierają się przy swoim… Różnie w życiu bywa może się coś poplątać.. Ale z tą firmą dłużnik nie ma szans się dogadać w żaden sposób…

  Olinek

  1 wrz 17 o 00:46

 24. Witam, nie wiem jak reszta pracowników, ale Pani Kamila M. z firmy Kaczmarski z Wrocławia wyróżnia się niesamowitym chamstwem i arogancją. Jeszcze nigdy nie byłam świadkiem tak prowadzonej rozmowy. Taki pracownik na pewno nie świadczy o profesjonalizmie firmy, a jedynie zaniża poziom świadczonych usług i robi zła opinię na zewnątrz.

  Kasia

  8 wrz 17 o 11:27

 25. Jest gdzieś lista numerów, z których te misie pysie dzwonią? Zablokowałem ich już kilkadziesiąt ale chciałbym hurtem zrobić czarną listę wszystkich.

  xxx

  14 wrz 17 o 16:23

 26. Straszą windykacją terenową a nie mają pracowników, których mogliby wysłać w teren. Mało profesjonalna firma. Nie należy traktować ich poważnie.

  Zuzka

  23 wrz 17 o 00:05

 27. Chyba większość firm windykacyjnych tylko straszy.

  admin

  23 wrz 17 o 07:46

 28. Czytam opinie i ciężko mi uwierzyć.. z Kaczmarski Inkasso miałam dobre doświadczenia. Pomogli mi bardzo, w sumie gdy już się poddałam z odzyskaniem swojej kasy. Sprawnie im to poszło, w sumie nawet się nie spodziewałam że dadzą radę, bo sprawa dość ciężka.

  Katarzyna

  24 wrz 17 o 23:15

 29. Powiem tak, dręczyła mnie ta firma, ponieważ pewna firma ubezpieczeniowa wbrew prawu chciała wyłudzić ode mnie pieniądze… Oczywiście wykreślili mnie z listy dłużników, po wielugodzinnych rozmowach zarówno z jedną jak i z drugą firmą. Na szczęście znałam swoje prawa i udało mi się dogadać z firmą ubiezpieczeniową, bo nie z Kaczmarski Inkasso… Ile te psy napsuły mi nerwów to tylko ja wiem. Pani cytowała mi nieobowiązującą ustawę i twierdziła że to najnowsza ustawa… Wili się jak tylko mogli, ale niestety 🙂

  xxxxxx

  28 paź 17 o 16:50

 30. Ja osobiście korzystałam z pomocy Pana Michała Saboksiego michal.saboks(małpa)op.pl i udało mi się odzyskać pieniądze, wcześniej długo sama walczyłam z dłużnikiem,ale bezskutecznie.

  Karolina

  30 paź 17 o 14:40

 31. Firma – porażka. Zatrudnia nie kompetentnych pracowników. Nie odpowiadają na przesyłane e- maile, które dotyczą spraw istotnych dla danego klienta. Nie odpowiadają na kilkukrotne prośby przekazywane przez telefon. Pracownicy opieszali, nie kulturalni, nie potrafią wysłuchać klienta.Totalny brak przepływu informacji między pracownikami!!! Nie orientują się w sprawie. Na moją prośbę o chęci złożenie skargi, oczywiście nie było osoby za to odpowiedzialnej. Polecam, aby osoba kontrolująca rozmowy pracownik – klient przesłuchała nagrania.

  Bart

  31 paź 17 o 15:52

 32. Ta firma to jakies nieporozumienie. Codziennie nękaja mnie telefonami. Jak odbieram okazuje się, że szukają jakiegoś pana Mariusza, który mieszka – jak sie okazuje na drugim końcu Polski. Tłumaczę, że nie znam tego osobnika i już nawet nie chce go poznać. Proszę, żeby przestali wydzwaniać DO MNIE w temacie zobowiązań tajemniczego pana Mariusza. I nic… Dzwonią nadal… Gadaj z d*** to Cię osra… Sorki, ale juz mam dosyć tych telefonów. A przez jedna głupią firme nie bede zmieniac nr tel. CO MOGE Z TYM ZROBIĆ??

  Ola

  8 lis 17 o 13:50

 33. Jak złożyłbym zawiadomienie na policję o nękaniu (notuj numery telefonów z których dzwonią i przekaż je policji), gdy policja wezwie któregoś z tej firmy na przesłuchanie, to pewnie wreszcie odnotują sobie, żeby na ten numer więcej nie dzwonić. Mnie się wydaje, że w grę wchodzi stalking – Art. 190a. Kodeksu karnego:

  § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

  ale Ty nie musisz pisać nr art. KK niech sobie to prokuratura / policja sama zakwalifikuje.

  admin

  8 lis 17 o 14:13

 34. U kogo w ogóle był windykator tenerowy? Czy to tylko straszenie

  Marcin

  8 lis 17 o 18:53

 35. Najczęściej tylko straszenie.

  admin

  8 lis 17 o 19:06

 36. Drogą Pani Karina Szpak niestety nie popieram Pani wypowiedzi. Moja mama ma dług prowadzony przez wasza Firmę. W zeszłym tyg umówiła się z konsultantem na raty po 200zl, pieniądze wplacila. Później zadzwoniła inna Pani konsultant i wymagała kolejnych 500zł a dziś kolejny Pan…. wymaga 1300 zł do 15go ( dwa dni ). Pracownicy tej firmy są bezczelnie i aroganccy ( nie obrazając Pani bo nie miałam przyjemności z Panią rozmawiać ). Moim zdaniem firma windykacyjna powinna rozumieć człowieka i jego sytuację finansowa a nie kazać sprzedać sprzęt w lombardzie który się wzięło na raty i straszyć komornikie..

  Kamila

  13 lis 17 o 17:27

 37. Oszukują ludzi. Wyłudzają kasę. Mój syn spłacał regularnie raty i oddali go do komornika. Ja składam pozew do sądu

  Lusi

  6 mar 23 o 19:19

 38. Pozew o co?

  admin

  6 mar 23 o 20:05

 39. Takiego chamstwa buty i arognacji nigdy jeszcze nie doświadczyłam. Codzienne nękania telefonicznie, SMSy i maile. Panienki tam pracujące to chamki i ignorantki. Nie potrafią przekazać żadnych informacji i nie maja podstawowej wiedzy prawnej. Mam zamiar zgłosić to nękanie na policję.

  Barbara

  14 lis 17 o 09:25

 40. Dzwonią do nas z tej firmy kilka razy w ciągu dnia (już od kilku miesięcy), z różnych numerów telefonu (komórkowe i stacjonarne) – tzw nękające numery. Odbierasz – cisza i rozłączenie rozmowy. Oddzwaniasz – odpowiadają niemiło, niewyraźnie się przedstawiają i żądają wylegitymowania się. Jeśli nie ustanie to do końca tego roku, zamierzam postąpić jak pani Barbara z powyższego komentarza.

  Anna

  6 gru 17 o 18:41

 41. Nie wiem czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć z całą pewnością ale zadam pytanie.Miałem chwilówkę w Vivusie 3000zł przedłużałem ją sobie co miesiąc aż do czasu gdy zmieniły się jakieś przepisy o czym nie wiedziałem i zamiast odsetek jak co miesiąc,zażądali ode mnie całości.Oczywiście nie miałem i sprawa poszła do KaczmarskiInkasso.Powstał dług 5000zł i trylion telefonów dziennie od nich z żądaniem zapłaty całości pod groźbą wpisu do Bik-u ? Ubłagałem rozłożenie na raty,3 raty… Wpłaciłem 3000zł pozostałe 2 tysiące zaczęli wymagać kilka dni po wpłacie! Nie dociera że nie mam,że zapłacę po 500zł w 4-rech ratach,ciągle trylion telefonów i wymagalność już teraz zaraz 2tys zł.Czy oni moga mnie podać do Biku? Szczerze się tego obawiam,mam kredyt mieszkaniowy, chcę kupować meble i sprzęty na raty ,jak dadzą mnie do bik to żona mnie zabije.Co robić? Proszę o pomoc.

  Marcin

  14 gru 17 o 22:47

 42. Czy Kaczmarski kupił ten dług czy tyko windykacje prowadzi? Jeżeli kupił to nie może wpisać Cię do BIK a jeżeli Vivus dalej jest wierzycielem, to Vivus może Cię do BIK wpisać bo mają umowę z BIK

  admin

  15 gru 17 o 07:21

 43. Sprawa wygląda tak że Vivus naisał do mnie sms że jestem wobec nich czysty bo sprzedał zadłużenie firmie ReCredit a nęka mnie Kaczmarski.Jednak nie mam żadnych pism tylko wszystko smsem.Nie wiem w końcu komu co oddawać i czy mogę im oddawać po 500zł bo tyle dam radę (zostało 2000zł) czy musze im oddać jak wymagają już zaraz całość?Nie mam skąd wziąść takiej kasy,ledwie 3 tysiące wyczarowałem 🙁

  Marcin

  15 gru 17 o 12:24

 44. Jeżeli Vivus sprzedał dług to nie może Cię wpisać do BIK. Skoro Kaczmarski nie przedstawil Ci żadnego ich pełnomocnictwa, to ich ignoruj. Spłacaj ile możesz wierzycielowi bezpośrednio.

  admin

  15 gru 17 o 13:09

 45. Sęk w tym że już 3000zł poszło do Kaczmarskiego,już zgłupiałem

  Marcin

  15 gru 17 o 14:38

 46. Również niemam dobrych doświadczeń w kontakcie z tą firmą pracownicy bez kultury, chamscy.Panie pracujące tam pozbawione empatii i wrażliwości na drugiego człowieka jakby były ponad bo pracują w firmie windykacyjnej

  Anonim

  22 sty 18 o 11:25

 47. buractwo i chamstwo, zero otwartosci na propozycje spłacenia długu na raty, aroganccy pracownicy i tylko straszenie windykatorem bez umiejetnosci negocjacji

  basieńka

  24 sty 18 o 12:03

 48. u mnie wszystko przeszło zupełnie gładko.

  zezo

  27 sty 18 o 14:24

 49. Firma nie działa zgodnie z prawem!!!! Wydzwania od roku wciskając, że człowiek ma długi, jak nigdy nie miał kredytu!!!!! A wydzwaniają po kilka razy na dzień z różnych numerów ( np. początek 6089……) więcej numerów na www. odebractelefon.pl

  Tomasz

  9 lut 18 o 18:56

 50. Jak byście mnie wskrzesili, to zrobiłbym porządek w tym Breslau.

  Adolf

  20 lut 18 o 13:25

 51. Pracownicy, jak i włascici Kaczmarsko inkasko to dupki i frajerzy. Na ładowane do głowy głupoty. Pracownicy po powrocie do domu nawet windykują skarbonki własnych dzieci. Ale co zrobić, że w naszym kraju są takie firmy do sciągania długów i głąby w nich pracujący. Pozdrawiam.

  Adolf

  20 lut 18 o 13:30

 52. …jeszcze ma pytanie. Czy istnieje jeszcze windykacja KRUK, czy już odleciał lub popłynął?
  Ci byli jeszcze lepsi, niż K.I. Banda głąbów.

  Adolf

  20 lut 18 o 13:37

 53. No KRUK chyba dalej działa.

  admin

  20 lut 18 o 14:01

 54. INKASO KACZMARSKI TO DNOOOOOOOOOOO DZWONIA GNOJE CWELE I TYLE DNO POLSKIE TYLE W TEMACIE

  gRUSZA

  8 mar 18 o 01:26

 55. GNOJE DZWONIA Z ROZNYCH NUMEROW CWELE ZGNOIC ICH TYLKO WINDYKACJA OD GOWNA CHYBA HAHAHA

  MARYSIA

  8 mar 18 o 01:29

 56. ZGLASZAC ICH NA POLICJE ZA NEKANIA TELEFONICZNE BO TO JEDNA MAFIA JEST ZGLASZAC ICH NA POLICJE JAK DZWONIA CWELE DO WAS

  Daria

  8 mar 18 o 01:32

 57. DZWONILI DO MNIE GOSCIOWKA CHCIALA DANE OLALEM ICH BO TO OSZUSCI NIE PODAWAC DANYCH IM PAMIETAJCIE I Z ROZNYCH NUMEROW DZWONIA

  MAREK

  10 mar 18 o 02:26

 58. WYDZWANIAJA OSTRO PAJACE INKASO I DANE ROZPOWSZECHNIAJA OLEWAJCIE ICH LUDZIE BO TO OSZUSCI NIE PODAWAJCIE IM DANYCH

  Daniel

  14 mar 18 o 01:30

 59. Kaczmarski,reklama masz dług dogadajmy.Dzwoni ustalamy jakąś spłatę parę godzin pózniej dzwoni ktoś inny od niego i mówi ze muszę jakąś dużą część spłaty wpłacić w tym samym dniu . Co było ustalone go nie interesuje. Był to piątek od poniedziałku do kolejnego piątku miałem 52 połączenia z 14 numerów różnych. Pytania jedzie pan samochodem ,jakim-odpowiedz pożyczonym ,a z kąt ma pan pieniądze na paliwo.
  To złodziej i naciągacz i ma REKOMENDACJE KNF

  Paweł

  5 kw. 18 o 23:49

 60. Tragedia. Po prostu tragedia. Z każdą firma windykacyjna można się dogadać A z nimi nie. Straszą egzekucja komornicza..żałosne. do tego wydzwaniaja do pracodawcy parę razy dziennie. Nic tylko pogratulować.

  Gosc

  6 kw. 18 o 12:43

 61. Mam wrażenie , że to jest mafia, straszy przyjazdem
  egzekutora nawet w sytuacji gdy nie ma wyroku sądowego
  – ponieważ sąd ze względu na pokrętne żądanie banku oddalił wniosek.
  Cyngli zatrudniają wiele, co chwilę dzwoni ktoś inny –
  najlepiej blokować numer aby nie nękali

  Lala

  6 kw. 18 o 16:03

 62. Lala Ty chyba jestes ich pracownikiem i chcesz zareklamowac ich skuteczność… Egzekutorzy jak i nawet grzeczni windykatorzy terenowi Kaczmarski Inkasso nie istnieją.

  admin

  6 kw. 18 o 18:47

 63. złodzieje i tyle tsn cały Kaczmarski inkaso
  nabierają tylko ludzi a ta cała Katarzyna Jara to niezła cwaniara obiecyewanki i tyle i go.. załatwila i mi jeszcze FV na 1000zł wystali niby ze cos robią a goo. sciągneli ze niby klient ich olewa i nie odbire tel to to ja mam był w plecy 1000zł plus FV nie spłącanona przez klienta

  ewald

  9 kw. 18 o 16:44

 64. Mają to w umowie z Tobą że się należy te 1000 zł gdy nic nie zdziałali?

  admin

  9 kw. 18 o 17:59

 65. Mogliby wymienić ludzi na infolinii bo gburowato się zachowują wobec dłużników. Nic dziwnego, że nie chcą z nimi rozmawiać.

  Lily

  25 kw. 18 o 14:16

 66. Bardzo nie sympatyczni ludzie. Owszem taka praca .Ale nawet nie próbują się dogadać z dłużnikiem. Przedstawiają swoją propozycję spłaty która jest niemożliwa do osiągnięcia. Ciężko cokolwiek wynegocjować. No i bardzo nie miła atmosferę wprowadzają . A co do dopiecia swego i tak guzik zrobią . Dłużnik będzie miał to splaci bez pomocy windykatorow.

  Natalia

  2 maj 18 o 18:47

 67. Zgadza się, a jak nie będzie miał z czego to firma windykacyjna i komornik nie da rady.

  admin

  2 maj 18 o 18:57

 68. ZASADA JEST JEDNA. TRZEB PŁACI W TERMINIE I PO TEMACIE . JEŚLI MACIE DŁUGI TO JESTEŚCIE OSZUSTAMI I PO SPRAWIE !!! Ktos kto żąda zapłaty ma do tego prawo a kaczmarski Incaso dobrze robi jeszcze powinna wszystkich dłużnikom dawać po mordzie .

  WISER

  9 maj 18 o 15:58

 69. Miałam wrażenie, że przyszło mi współpracować z amatorami. Ile kontaktów telefonicznych tyle (różnych) wersji/wskazówek dotyczących tej samej sprawy. Nękają bezsensownymi telefonami dosłownie kilka minut po zakończonej rozmowie. Oszołomy a nie profesjonaliści.

  Megi

  18 maj 18 o 13:46

 70. A ja się dobrze bawię. Jestem raz Pippi, raz Świętą Katarzyną Cztery Nogi Spod Pierzyny, raz Wściekłym Bobasem. W zależności od humoru.
  Daty urodzenia z reguły nie pamiętam.
  Najbardziej wkurwiające to są właśnie głuche telefony. A potem m.ndy twierdzą, że to nie oni dzwonią, tylko ty 🙂 Ale na to też jest sposób – wyłączam telefon i mam spokój. Żadne “rozwiązanie” dla nich nie wchodzi w grę, tylko “zorganizuj środki do jutra”. A jak się pytam, w jaki sposób – to łapki rozkładają.

  ZZ

  22 maj 18 o 17:41

 71. Ludzie, nie musicie rozmawiać z windykacją, oni nie mogą nic wam zrobić, zrozumcie to. Jeżeli masz dług, to wierzyciel lub windykacja może wystąpić w sądzie o nakaz zapłaty i dalej do komornika. Jeżeli uważasz, że odsetki wraz z pozostałymi kasztami są za wysokie, natychmiast zgłaszaj sprzeciw, masz na to dwa tygodnie. Pomijam długi przedawnione.
  KAŻDA WIZYTA PRACOWNIKA TERENOWEGO POWINNA BYĆ TRAKTOWANA JAKO NAJŚCIE, NATYCHMIAST NA POLICJE, ZOBACZYCIE JAK SPIEPRZAJĄ.
  Pracownicy windykacji, zarówno ci którzy dzwonią, jak i ci którzy przychodzą są szkoleni w tym, aby wywrzeć na was jak największą presję, chcą was zaszczuć, tyle tylko mogą nic więcej. NIE DAJCIE SIĘ.
  Jakby co pisz, paweljanusz1609@gmail.com

  pepe

  11 cze 18 o 22:58

 72. U nas chyba taka sprawa z innej beczki. Owa firma windykacyjna miała ściągnąć pozostały dług od naszego dłużnika, co za tym idzie od każdej ściągniętej kwoty mieli sobie odpalić dole. Niestety Owa zacna firma policzyła nawet te ściągnięcia, których nie dokonali, które wpłynęły jeszcze przed rozpoczęciem współpracy z jakże wspaniałą firmą. Wystawili sobie fakturę za coś czego nie zrobili, wielokrotnie wysyłano zapytanie, dzwoniono nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie “jakim prawem?” – “dlaczego?” – “przecież Państwo nie ściągneliście tych pieniędzy”. Finalnie zaczęto nam grozić, wyzywać, że jesteśmy złodziejami, że jak nie zapłacimy faktury to zgłoszą nas i będziemy mieć problemy. Prawniczka również wysyłała oficjalne pismo. Sprawa została zapomniana. Nagle przyszedł komornik 🙂 ekstra 🙂 nie pojawienie się na sprawie, dało nam komornika, ponoć już po ptokach bo już jest wyrok i komornik!!! Takie mamy prawo, że wyłudzają pieniądze. Oszustwo!
  Raz nawet Pani dzwoniła czy nie jesteśmy zainteresowani współpracą, padł śmiech potem “przepraszam”, ale z Państwem nie da się współpracować, wystawiliście fakturę za niewykonaną usługę, my jej nie przyjęliśmy i nie zamierzamy płacić to naciąganie … po wyjaśnieniach Pani z przerażeniem powiedziała, że natychmiast zajmą się tą sprawą i zajmą stanowisko. Zajęli … przysłali komornika! Banda złodziei i oszustów!!!

  ofiara

  21 cze 18 o 22:37

 73. Teraz musimy płacić za coś czego nie wykonali bandyci, plus wszystkie koszta sprawy i windykacyjne. Nie są to małe pieniądze, każdy umywa ręce a mi się płakać chce … najbardziej to szkoda zdrowia …

  ofiara

  21 cze 18 o 22:40

 74. Rzetelna, solidna firma???..Nigdy w życiu!!.Jestem dłużniczką bo takie mam życie a nie inne. Chciałam uregulować dług w porozumieniu z tą firmą ( rozłożenie na raty bądź jakiekolwiek inne polubowne rozwiązanie). Wypełniłam więc formularz na stronie firmy, rozmawiałam z pracownikiem na czacie, ktory obiecał przekazać sprawę, wysłałam maile i wysłuchiwałam sygnału zajętości w słuchawce telefonu chcąc telefonicznie się z nimi skontaktować. Przez prawie dwa miesiące czekałam i nic.. cisza jak makiem zasiał. W międzyczasie dostałam ponowne wezwanie do całkowitego spłacenia długu z zastraszaniem sądem i komornikiem i znów regułka typu” skontaktuj sie z nami, jestesmy otwarci itp”…Po co wypisywać takie rzeczy skoro ma się problem człowieka za nic?…Dlug spłaciłam i jesli przyjdzie mi coś z sądu mam dowody na to, że próbowałam działać w tej sprawie, próbowałam się skontaktować lecz zostałam potraktowana jak zostałam. Prawo nie działa tylko w jedną stronę, ale skoro firma nastawiona jest na wyłączne gnębienie dłużnika, to powinna ze swojej strony usunąć wpis o możliwośći polubownego wyjścia z sytuacji w której chodzi o uregulowanie długu. Jestem bardzo rozczarowana sposobem podejścia do człowieka.

  Dłużniczka

  29 cze 18 o 11:09

 75. Doradcy to rasowi “pracze mozgow” – pięknie opowiadają jakie to mają narzędzia do ściągania należności od dłużników. Po podpisaniu umowy dzieje się w sprawie prawie nic, bo taki albo inny fakt uniemożliwia inne działania (ciekawe że przed podpisaniem “cyrografu” tych problemów w ogóle nie ma). Kiedy wypowiedziałem umowę ukorzyli się i naciągnęli na kolejne 3 miesiące z czego jeden darmowy. Po rezygnacji z wypowiedzenia nie odpowiadali już nawet na maile. Krajowy Rejestr Długów zachowuje się dokładnie tak samo.

  M

  5 lip 18 o 19:23

 76. Wielka patologia, ludzie którzy tam pracują to są jakieś zjeby genetyczne dzwonią po 2 do 3 razy dziennie o jakieś zadłużenia. Człowiek sobie siedzi na Korfu A tu dzwonią o jakieś głupi 600 zł. Mówiłem im że spłaca jak przyłącz w ciągu miesiąca to do nich nie dociera…

  Mariusz

  19 lip 18 o 07:58

 77. Czy jeżdżą od nich tetenowi?

  Zosia

  14 sie 18 o 19:30

 78. Tzn terenowi?

  Zosia

  14 sie 18 o 20:06

 79. Bardzo wątpię. Poza tym nawet gdyby jeździli to windykatorzy nic nie mogą, nie mogą wejść bez pozwolenia, nie musisz z nimi rozmawiać. No ale podobno wcale nie jeżdżą chyba że dłużnik mieszka np. 50 metrów od siedziby kaczmarski Inkasso to moga się przejść.

  admin

  14 sie 18 o 21:54

 80. Widzę, że są tutaj też szmalcownicy.
  Na koniec roku szkolnego, jeden z pracowników K.I. zlicytował książeczki SKO swoich dzieci, gdyż nie wyniosły śmieci z domu. Cały kapitał owych książeczek przekazał swojemu pracodawcy. Pracodawca z K.I. podziękował i w nagrodę pracownik otrzymał jedną niedziele wolną od pracy. Pozdrawiam.

  Adolf

  4 wrz 18 o 09:38

 81. Bardzo nie mili ludzie tam pracują…. Zadzwoniłam by spytać czy kwota podana jest jeszcze aktualna… Bo było po czasie!!
  Chciałam szybko uregulować dług!!
  Powiedziałam że mąż nie zadzwoni.ani nie zrobi mi upoważnienia bo miał wypadek i.lezy w śpiączce…..to ich nie interesowalo ….nawet kpili w rozmowie!!
  I przysłali nowe monity!!
  Prosiłam o rozmowę z ich przełożonym….gdzie procedury nactakue sytuacje jak moja??
  Brak odzewu.
  Skontaktowalam się z firma ubezpieczeniowa gdzie był dług… Wyjaśniłam, była miła rozmowa, pomogli.mi w zapłacie ich długu.oczywiscie powiedział.o windyjacji z która współpracują.
  Ale firma Kaczmarski nadal przysyła monity!!!
  Dzwoniłam do nich my poinformować że to.juz jest zapłacone ale oni tylko z mężem chce rozmawiać i tylko ode niego przyjmą taka informacje…..a on nadal w śpiączce.
  Masakra ta firma!

  Anonim

  11 paź 18 o 10:05

 82. No to niech sobie piszą te monity.

  admin

  11 paź 18 o 11:46

 83. A ja mam dług w banku PKO i oni przejęli niby tenie mój dług za bankiem mam ugodę. I mowie im to tysiąc razy ale incasso nie słucha mnie . Nie daje dojść do głosu. Robią sobie kpiny . Przede wszystkim jeśli dzwonią my nie musimy podawać im swoich danych przez telefon w celu weryfikacji . Dane są strzeżone i pesel też.
  Po tym dzwonił nie jaki pracownik ich firmy któremu nie podałam danych nękac mnie telefonami aby przedstawić się. Ja oczywiście tego nie zrobiłam. Powiedziałam mu ze jak chce ze mną pogadać i przedstawić się to zapraszam do mnie do domu. I to nie wiem czy go wpuszcze. Facet zmiękl . Ja zresztą wyłączyłam się i każdą ich rozmowę nagrywam . Jacy są chamscy. Do tego blokuje każdy nr . I nie boję się ich .oni nie chodzą z windykscja bo nie mają ludzi . Do tego nie musimy ich wpuszczać do domu . Ani z nimi rozmawiać. jednym słowem firma nie ma dobrej reklamy

  Roksana

  13 paź 18 o 16:44

 84. Dla mnie są chamscy i wulgarni, nie idzie się z nimi dogadać, nigdy nie skorzystam z usług tej firmy!

  AAA

  31 paź 18 o 15:01

 85. makabrycznie śmieszni w swoim nieudolnym działaniu

  xtype

  14 lis 18 o 17:32

 86. Zleciłem ściąganie długu od firmy która mi wisiała pieniądze firma nie zapłaciła a oni wystawili mi fakture na kwotę 15 tys zł i podali do sądu umowa trzy miesiące nie zapłacili a oni wysyłają ze maja teraz prawo dożywotnio czekać na pieniądze bo ja się chyba dogadałem z dłużnikiem bez komentarza dno jak ja traktowałbym swoich klijentow jednego bym nie miał .Ciesze się bo ja złożyłem 6 spraw jedna o nękanie moich klijentow druga stratę strategicznego klijenta i jeszcze inne o łamanie prawa na każdym kroku co nagrywałem zawsze informując na początku rozmowy okazało się ze na policji pan Filip k to pan Sławek cz pan Filip jak już z nim rozmawiać nie chciałem udaje kogoś innego rozmowa zgodna 98,7 % przy badaniu urządzeniem dno nie firma myśle ze w końcu sąd jakieś kary im nałoży bo materiał mam bardzo ciekawy opowieści ze mogą klijentow tel powyłączać wodę zakręcić kredytów nie udzielać gaz powyłączać nie wiem jak mogą takie rzeczy opowiadać czy jest ktoś tak głupi żeby w to wierzyć jak płace za tel 5 lat to ktoś mi umowy nie podpisze bo Kaczmarski tak chce co np Orange interesuje Kaczmarski zawsze przedłużają umowę a to ze wpisany jestem do krd niesłusznie na co prawa nie mieli i będą mieć kolejny pozew to drugie

  Rudo

  3 gru 18 o 03:20

 87. Nie moge w ogole pojac na jakiej podstawie mozna czlowieka wpisac do KRD nie majac za podstawe wyroku sadowego a tak wlasnie robi KAczmarski ktory jest wspolwlascicielem tegoz KRD.swoja droga taka instytucja nie powinna byc nigdy prywatna tylko panstwowa.
  Za jakis wydumany dlug Polsatu wpisali mnie do KRD i teraz nie moge uzyskac karty kredytowej a za dwa dni mam wyjazd,jutro pisze do Ziobry by werszcie zrobili w tym kraju porzadek z takimi oszustami jak te cale Inkas,Ultimo,Kredyt czy cala rzesza innych szemranych firm sbeckiej czesto proweniencji polokowanych w jakichs rajach podatkowych i rabujacych Polakow na zywca.

  Geronimo

  9 gru 18 o 17:29

 88. Kaczmarski to firma przez małe f. Pracują tam ludzie z brakiem podstawowej kultury, ani Dzień Dobry, ani Dziękuję nie potrafią powiedzieć. Dogadać się z nimi jest bardzo trudno, nie przyjmują do wiadomości realnych rozwiązań, a jedyną metodą odzyskania pieniędzy jest straszenie i namolne wydzwanianie po kilka razy dziennie tylko po to żeby uzyskać kilka razy taką samą odpowiedź. Powiem tak, jeżeli chcecie odzyskać od swojego kontrahenta pieniądze nie korzystajcie z usług tej firmy, prędzej dogadacie się z nim samodzielnie i jeszcze do Was wróci. Możecie przecież współpracować na przedpłatach 🙂 Po usługach tej firmy na pewno nie.

  Gość 2

  10 gru 18 o 21:09

 89. Najlepiej sprawę przekazać do Pani Lidii Staroń

  Stanisława

  13 gru 18 o 16:46

 90. Niestety firma ma pobierać prowizję po wykonaniu zadania i odzyskaniu kosztów windykacji od dłużnika. Jak się zapłaci za koszty postępowania to można zlecić odzyskanie tych kosztów. Jak dłużnik się stawia, to tak kręcą całą sprawą, aby tylko nic więcej w tym aspekcie nie robić i pyk, tracisz kasę, która się tobie należy. Nie polecam. Banda cwaniakow

  Wojtas

  18 gru 18 o 18:52

 91. Witam jestem pracownikiem Kaczmarski inkaso dobrze się tam zarabia ale jesteśmy uczeni strasznie oszukiwać ludzi mamy być bezwzględni nawet jak nie należą się nam pieniądze to mamy mówić ze sie należą działam w reklamacjach i to co jest prawda na 100 przypadków 95 klijent ma racje nie Kaczmarski inkaso ale my mamy mówić tak żeby zgnoic klijenta swojego nie ściągniemy pieniędzy albo ktoś klijentowi zapłaci przed naszym podpisaniem umowy mamy tak działać ze to nam się należy a nieraz dopiero po tygodniu ktoś zadzwoni od Kaczmarskiego do dłużnika a ten już spłacił No ale dawaj pieniądze ja po pracy 5 letniej pomału stad spierdalam ale szukam pracy żeby tyle zarobić jakznajde odchodzę nerwy straciłem na takim pracodawcy z chęciom ktoś powinien z firm które zleciły ściągnięcie długu i zostały oszukane przez Kaczmarskiego powinien zrobić z tym porządek a tu się nieda

  Mariusz

  4 sty 19 o 15:19

 92. WISER Ty nie bądź taki mądrala. Jakby Cię auto na chodniku stuknęło i leżałbyś 3 miesiące w szpitalu, z połamaną czaszką i obrzękiem mózgu to też taki prawy byś był ,czy już windykację miał na karku? Zamiast faflunić bez sensu to pomyśl człowieku. Jedni wyłudzają miliony i nikt tego nie widzi, a są i tacy, co mimo wrodzonej uczciwości otarli się niestety o te sępy pazerne, do których nic nie dociera. Kartofle i oszuści, najlepiej by spod szpitalnego łóżka buty wynieśli, jak coś warte.

  trela

  14 sty 19 o 22:34

 93. Gdyby nie to, że wydzwaniają do mnie od 7:00 do późnego wieczora co 20 minut, powiedziałabym że to śmieszna firemka. Już wyjaśniam czemu: nie jestem ani wierzycielem, ani dłużnikiem. W moim bloku mieszka kobieta, która podobno ma zadłużenie, stąd telefony. Prosiłam kilkukrotnie o nie wydzwanianie więcej w tej sprawie, bez skutku.Jeśli tak wygląda ściąganie dł€gów przez tę firmę, to nie dziwię się niskich wyników ściągalności.

  Anna

  18 sty 19 o 15:58

 94. FIRMA BARDZO NIEŻETELNA, ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ. OGROMNA ROTACJA PRACOWNIKÓW BEZ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA. NIE UWZGLEDNIAJĄ SWOICH POMYŁEK I REKLAMACJI.

  PIOTR

  7 lut 19 o 21:19

 95. Pani J. jest bardzo bezczelna. Ignoruje maile, odmawiają rozłożenia na raty, odmawiają aktualizacji danych adresowych. Tylko straszą komornikiem, sądem. I tak w kółko. W ogóle nie odnoszą się do maili. Ignorancja i chamstwo przez wielkie C. Wielkie znawczynie windykacji, mieszkające z rodzicami i mie mające pojęcia o życiu.

  Barbara

  12 lut 19 o 19:01

 96. Ja wypowiem sie ze strony niestety ich klienta dostalem meil ze przejeli moj dlug ok wplacilem zaleglosc z samego rana odpisalem na wiadomosc dodajac potwierdzienie transakcji poczym wieczorem dzwoni pani ktora nawet ma problemy z poprawnym wyslawianiem sie i twierdzi ze nic nie dostali ok wysylam ponownie im wiadomosc i prosze zeby tym razem chociaz potwierdzili ze dostali i dalej cisza wydzwaniam do nich dopiero laskawie po ktoryms razie odbieraja i stwierdzili ze cos tam doszlo ale zweryfikuja i odezwa sie i nadal cisza przelew juz dawno na koncie a oni nie wiedza co sie dzieje.. Mam wrazenie ze ludzie z ktorymi rozmawialem zlapani na lapAnce z ulicy

  Krzysztof

  14 lut 19 o 19:02

 97. Aha i oczywiscie straszenie komornikiem i sadem niewiem w jakim celu skoro chce polubownie zalatwic sprawe(znaczy juz zalatwilem tylko oni w lesie)

  Krzysztof

  14 lut 19 o 19:10

 98. A ja nie mam żadnych długów a mi wydzwaniaja o co chodzi czy to sa oszusci

  Michał

  16 lut 19 o 20:33

 99. Co się przejmujecie windykatorami tylko te telefony drażnią ale nic nikomu zrobić nie mogą

  Tosiek

  17 lut 19 o 00:19

 100. Dlugow też nie mam ale z tej firmy ludzie do koleżanki dzwonili i naprawdę sami nie wiedzieli co mówią

  Tosiek

  17 lut 19 o 00:21

 101. Z komornikiem się dogadać idzie windykatorzy nic nie mogą tylko straszą i powiększają dług najlepiej żeby dług poszedł odrazu do komornika

  Tosiek

  17 lut 19 o 00:24

 102. Mówią wam że rozmowa nagrywana nie wyrazajcie zgody i się rozłącza

  Tosiek

  17 lut 19 o 00:28

 103. Ta firma to dno. Pamietam przyjechal do mnie terenowy, Cham no maxa chcial wejsc no Sile Wiec spsikalem go gazem pieprzowym. Mial dzwonic Po psy ale I tak nie przyjechala.

  Ziggi

  19 lut 19 o 15:42

 104. Windykator terenowy z kaczmarski Inkasso? Nie wierze. Ewentualnie chyba że mieszkasz maks. kilometr od ich siedziby.

  admin

  20 lut 19 o 07:51

 105. Totalne dno nękają ludzi bezpodstawnie.ponad 30 telefonów.Chciałem się dowiedzieć o co chodzi w jak najkrótszym czasie to pani oznajmiła mi ze ona też niema czasu i rzuciła słuchawką. Po ponownym dodzwonieniu się do dennej firmy oznajmiono mi że to pomyłka i mój numer telefonu został już wykreślony,oczywiście bez zaczarowanego jak dla tej firmy słowa{PRZEPRASZAMY}

  krzysztof

  25 mar 19 o 09:52

 106. Uwaga sprawa jest gorąca!!! Na dniach do prokuratury rejonowej we Wrocławiu zostanie zgłoszone doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez tą firmę Kaczmarski incasso
  1paragraf 190a k.k
  2paragraf 286 k.k
  To tak na dobry początek współpraca z prokuraturą układa się pomyślnie mam nadzieję że toku postępowania i przeprowadzonego śledztwa znają jeszcze więcej syfu na firmę którą można nazwać śmiało ZORGANIZOWANĄ GRUPA PRZESTEPRZA wykorzystująca dziury w polskim prawie karnym i cywilnym

  Idziemy po was

  30 mar 19 o 10:31

 107. Tatalne gowno sami idioci pracuja niee warto z nimi rozmawiac !!

  Taki sobie ja

  14 kw. 19 o 14:45

 108. Ja mam również zadłużenie( jakaś pożyczka typu: VIVUS, WONGA itp…) ale mieszkam za granicą. Czy mogą mi coś zrobić?? W umowie do pożyczki podałem Polski adres gdzie mnie nie ma od 11 lat , jestem tam jeszcze zameldowany ale też już nie długo.

  Paul

  16 kw. 19 o 21:03

 109. Mogą podać do sądu a później do komornika. Jeżeli nie masz konta w polskim banku ani żadnego majątku w Polsce to nic nie zdziała komornik polki.

  admin

  16 kw. 19 o 21:50

 110. Witam, potwierdzam ze pracownicy tej nieudacznej kancelarii sa beszczelni, chamscy totalny brak kultury. Nekaja telefonami, nie odpowiadaja na maile, nie odpowiadaja na listy. Twierdza ze nie maja takiego prawa aby odpowidac na maile i listy hahahhaha swietnie z ich strony bo dziala to tylko na ich nie korzyść. Nie wyrazac zgody na nagrywanie rozmow! Zobowiązania z mojej strony uregulowane a mimo to dzwonia i nekaja. Poprosiłem w trakcie rozmowy o imie i nazwisko osoby ktora mnie neka i straszy i bede skladal skarge do wlasciwych organow. Zglaszam sprawe na policje za nekanie i zastraszanie mnie.

  Wiesiek

  18 kw. 19 o 06:11

 111. Przyszedł do mnie terenowy mimo że nie jestem nigdzie zadłużony miał pecha bo wszedł siłą do mieszkania w którym mieszka 35-cio kilogramowy amstaf i skończyło się policją i wizytą na SOR dla debila bez kultury nie pozdrawiam następnym razem go nie będę odciągać niech nawet go zje.

  Dawid

  4 maj 19 o 19:59

 112. Kaczmarski jest tak skuteczny jak alfonsy dziwek. Mam zadłużenie w Vivus ,zmieniłem numer jest zarejestrowany na inną osobę . Skasowałem emaila. I mam spokój. Wolę komornika . Z nim idzie się do gadać ,teraz komornik od stycznia 2019 nie zabierze nam lodówki pralki łóżka odkurzacza bo to są przedmioty podstawowej egzystencji a pozostałe AGD i RTV nie jest moje ,tego też nie mogą zabrać jak się przedstawi jakiś dokument potwierdzający że sprzęt nie jest do nas . Beka lol.

  Stefan

  7 maj 19 o 13:02

 113. Witam. Ja nagrywam wszystkie rozmowy.Mam nazwiska osób które mnie nękają i wszystkie numery tel.z których mnie nękają. Jeszcze parę i je opublikuje

  Piotr

  23 maj 19 o 13:27

 114. Myślę że po tym moim materiale pójdziemy do sądu

  Anonim

  23 maj 19 o 13:29

 115. Jeszcze jedno.mam wszystkie telfony tej firmy rozmowy nagrane. działamy

  Anonim

  27 maj 19 o 13:49

 116. Beznadziejna firma w ogóle nie można się z nimi dogadać. Nie przyjmują nic do wiadomości.

  Zbigniew

  17 cze 19 o 11:31

 117. Firma krzak. Tragedia

  Edward

  24 cze 19 o 13:02

 118. Serio? Myślę, że hejtują i krzyczą ci co realnie nie chcą oddać kasy i wyłudzają pieniądze.
  Jeżeli chcesz oddać dług i nie rzucasz się do windykatora to on serio pogada i ustali wszystko.
  Jasne, będzie sie wkurzał jak go okłamiesz i nie będziesz płacił ani odbierał telefonów.
  Ogarnijcie się ludzie. Jeżeli wiesz, że masz dług i go nie spłacasz to normalne, że trafisz do windykacji. Pamiętajcie też, że oni ręce mają związane oczekiwaniami klienta, czyli waszych wierzycieli. Wierzyciel mówi, że daje 3 miechy na spłatę długu sprzed roku, a potem kieruje sprawę do sądu więc co robi windykator? Robi wszystko abyś spłacił to w 3 miechy. Poza tym jak ktoś nie spłaca od roku zadłużenia i jeszcze się rzuca, że wierzyciel chce odzyskać swoje pieniądze jest oszustem.

  Młoda

  2 lip 19 o 15:44

 119. Kolejna “małolata po szkoleniach???? Naprawde tam pracujesz? Nie szkoda Ci życia? Gdybyś znała choćby odrobinę prawo w Polsce wiedz białą byś co powinien zrobić wierzyciel z dłużnikiem.

  Każda firma windykacyjna powinna zostać zamknięta kierownictwo z prezesem i założycielem minimum 15 lat więzienia. Paragraf 286k.k na skalę ogólno krajową. Życzę niepowodzeń w karierze w korpo-głównie

  Były pracownik

  23 lut 20 o 15:39

 120. Beznadziejna firma, podpisałem z nimi umowę kilka miesięcy temu aby wyegzekwowali od jednego pana kwotę 2500 zł. Dostali komplet dokumentów z których w 100% wynika, że pieniądze się mi należą. Po kilku miesiącach stagnacji i nic nie dziania się z ich strony dostałem informację, że nie są w stanie nic z tym zrobić. Firma beznadziejna, brak jakiegokolwiek działania z ich strony, zero pomocy, olewka totalna, zero zaangażowania się w sprawę. NIE POLECAM TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMY NIKOMU! Gwarantuję, że jak im zlecicie cokolwiek to sprawę będą przeciągać w nieskończoność i was będą olewać tak jak mnie i wielu innych, którzy też się zawiedli.

  Leszek

  2 lip 19 o 18:34

 121. Leszku, nie każdy dług da się odzyskać. Miej tego świadomość. Im później oddajesz dług do windykacji tym bardziej maleje prawdopodobieństwo odzyskania środków.

  Ina

  5 lip 19 o 13:35

 122. Każdy legalny dług da się odzyskać. Firmy windykacyjne zarabiają na tego typu “klientach ” jest to normalnie w świecie oszustwo z paragrafu 286k.k kaczmar o tym wie i robi to specjalnie 🙂

  Były pracownik

  23 lut 20 o 15:34

 123. umowa została wypowiedziana Kaczmarski group w wymaganym termnie, a oni nadal dosyłają faktury za usługi, z których nigdy nie skorzyatałem, bo tam nawet trudno się dodzwonić, a jeśli już, to osoba , która odbiera obiecuje przekazac info, ze opiekun oddzwoni, nigdy tak się nie stało, więc jak dla mnie , to bałagan, zarabianie na abonamencie, który ma okres wypowiedzenia 3 m-ce, firma która windykuje innych powinna być nieskazitelna, nie polecam

  miki trans

  2 sie 19 o 07:54

 124. Witam
  Nie jest pan pierwszy. Jest to kolej na z metod WYŁUDZENIA pieniędzy. Osobiście byłem “opiekunem” (haha tak panu powiedzieli grubo), pewnej firmy która zapłaciła ok 20.000 za prowadzenie spraw które nigdy nie zakończyły się sukcesem. Kaczmar ukradł legalnie bo podpisując dokumenty godzi się pan na to ze firma może sobie nie poradzić a przecież tak się starała hahahaha pozdrawiam

  Były pracownik

  23 lut 20 o 15:31

 125. Witam, jest Pan byłym pracownikiem kaczmarski inkasso? Chciałam zapytać czy szybko wysyłają terenowych?

  Nika

  2 maj 20 o 16:27

 126. Firm do bani!
  Po pierwsze:
  – piszą co innego, a jak się dzwoni to mówią co innego – jest taki rodzaj choroby!
  – odnoszą się wulgarnie do Klienta;
  – pytają o rzeczy, które kogoś mogą obrażać! Np skąd ma Pan/Pani pieniądze na spłatę!
  To co w reklamie ich firmy to …po prostu kłamstwo!

  Grzegi

  17 sie 19 o 21:20

 127. Cały czas próbują wyłudzić dane osobowe, wydzwaniają z różnych numerów telefonów.

  XYZ

  23 sie 19 o 14:23

 128. Z tą firmą nie da się dgadac

  Nimfa

  2 wrz 19 o 13:33

 129. Dno DNA bez DNA chamidła gość nie rozumie w żaden sposób że nie mam długu .Przerwa z 3-mc i kolejne chamidło z kaczmarski dzwoni dalej z tym samym próby tłumaczenia to porażka bo tłumaczyć można Normalnym ludziom a to Debile .Straszenie cwaniakarskie odzywki Gnoje tym jest ta niby firma .

  Draco

  11 wrz 19 o 08:32

 130. jedna wielka tragedia chyba raczej wszystkie pseudo firmy windykacyjne to krzak wiedzą jak zarobić na ludziach jak najwięcej pieniędzy.

  aga

  25 wrz 19 o 19:44

 131. Wysyłają omyłkowo dane osobowe oraz raty do spłaty strasząc konsekwencjami innych ludzi. Jest RODO i trzeba sie tym zająć.

  anonim

  9 paź 19 o 11:51

 132. tylko wydzwaniają i straszą dogadałem się z bankiem a oni wciąż swoje dno

  xyz

  15 lis 19 o 19:06

 133. Pierwsza rozmowa za chwilowke… odebralam zaspana..Pani z Kaczmarski powazny ton,rozmowa, mowie wiec, ze moja sytuacja sie zmienila, musialam zrezygnowac z jednej pracy, ccalaosci nie splace w tej chwili.. ok .wiec Kiedy wynagrodzenie I ile moge splacic. Umowilysmy sie na polowe mojego wynagrodzrnia. Wywiazalam sie,dzwonia o kolejna rate, zadeklarowalam, obiecalam, zaplacilam, 3rata, mily Pan mowi spokojnie, realnie, widze ze pani robi wzzystko zgodnie z umowa, ok tyle I tyle na ten I ten dzien. Splacilam. Zostala 4 rata niewielka,ale musiala poczekac kilka dni na co facet z wielkim oburzeniem tu juz zaraz bedzie sad, pani sobie zarty robi, pani odmawia splaty, tlumacze gosciowi ze Nie obiecam mu ze solace za np 2 dni, bo wiem ze splace za 7, ni hu hu.. Drze sie… poniza, nie slucha. Splacilam tak jak powiedzialam. Co zanotowal nie wiem. Powiem jedno, rozmawialam z3 osobami o dobrym sercu, czulam ze muszr sie wywiazac z obietnicy. I tak robilam. Ostatni gosc potraktowal mnie jak g. Czlowiek ktory ma dlugi, wystarczajaco beka za swoja glupote . I zdecydowanie lepiej rozmawia sie z tymi, z ktortmi gadalam na poczatku biz z ostatnim facetem. Nauczyl mnie tego,ze jus nie odbieram

  Zadluzona

  20 lis 19 o 13:06

 134. Witam Mialam zaleglosci w platnosci 1 biezacej raty okolo 20 dni bank santander przekazal sprawe Kaczmarskiemu a oni zaczeli mnie zastraszac i wysylac pisma!!! Polska Pisowska Patologia

  Magda

  25 lis 19 o 19:10

 135. Te h…je nekaja mnie telefonami od 7 rano mój prawnik do nich dzwonił to go wysmiali. Sprawa o nekanie jest na policji. Niech każdy zgłasza może w końcu uda się ich zamknąć i ta firma skończy działalność zastraszania ludzi

  Karolina

  21 gru 19 o 00:02

 136. Z tą firmą miałem pierwszy raz do czynienia kiedy obserwowałem haniebne poczynania serwera “pobieraczek” który wykorzystywał luki prawne,straszył dzieci egzekucjami długów itd. Jego twarzą medialną był KRD który go uwiarygadniał nagrodami. Teraz po raz drugi mam z tym czymś [KRD] do czynienia.Kilka dni bombardowali mnie telefonami i SMS-ami.Wydawali mi polecenia [?] dzwonili aby wyciągnąć ode mnie informacje na temat innych osób ![?]. Jestem za stary ,aby byle k*** KacZ**** robił ze mnie świra,nie reagowałem na nękanie [nie mam żadnych długów, nie podawałem im swoich danych itd !]. Kolorytowi tej sprawie dodaje fakt,że jestem bardzo starym człowiekiem,mieszkam pod KRD [!], a niedawno zginęła mi w wypadku wnuczka. Te padalce naruszyły mój mir domowy i traumę po pogrzebie. Mieszkam obok was na Zakrzowie, jestem obok i bójcie się ludzi których tam mijacie źli ludzie!W każdej chwili mogę spytać, czy jesteście tymi złymi ludźmi od K**** !Spojrzycie w oczy pradziadkowi którego niszczycie w traumie po pogrzebie? Hańba wam!

  St

  29 gru 19 o 22:32

 137. Działania polegające na nękaniu i zastraszaniu dłużnika są niedopuszczalne !!! Głuche telefony, a potem oskarżenia o unikanie kontaktu ? Dzwonienie z kilkunastu numerów dziennie? W końcu straszenie wizytą pracownika terenowego.. Porażka….

  XXX

  3 sty 20 o 11:05

 138. A pracownik terenowy najprawdopodobniej nie istnieje a nawet jeżeli istnieje to nic nie może. Nie jest komornikiem.

  admin

  3 sty 20 o 11:29

 139. Aplikacja na androida nazywa się ,,odebrać telefon,,  Wystarczy ustawić w konfiguracji opcję odrzucania nękających numerów. Aplikacja korzysta z bazy społecznościowej więc nękające numery szybko są identyfikowane jako spam. Ja od zeszłego roku dostawałem po kilka do kilkunastu takich połączeń dziennie mimo iż nigdy nie miałem żadnych zadłużeń nie spłaconych rat czy innych problemów finansowych. Nie wiem w jaki sposób ta szmatława firma weszła w posiadanie mojego numeru telefonu. Zakładam że ktoś kiedyś posłużył się moim numerem i wpisali go do bazy. Od momentu zainstalowania aplikacji nie mam żadnych niechcianych połączeń. Co jakiś czas z uśmiechem na twarzy wchodzę tylko w apkę żeby sprawdzić ile połączeń zostało odrzuconych . Polecam szczerze osobom zdesperowanym. Nie trzeba zmieniać numeru ani szukać pomocy gdzie indziej bo prawdopodobnie ani Policja ani nikt inny nie pomoże a tylko narazimy się na koszty i stracimy czas na włóczenie się po sądach. 

  Marek

  10 sty 20 o 14:21

 140. Blokuję ten syf za pomocą aplikacji ,, Odebrać telefon,,- działa doskonale, gdybym nie wchodził w aplikację to bym nawet nie wiedział że były jakieś nękające telefony. Polecam

  Kriss

  16 sty 20 o 11:31

 141. Firma Kaczmarski Inkasso jest bezwzględna, nieprofesjonalna firma, działająca na oślep, zastraszająca swoimi smsami i telefonami przypadkowe i niezaangażowane w spór osoby, zakłócając mir domowy nawet w weekendy.

  Katarzyna

  25 sty 20 o 14:31

 142. Witajcie
  Jako były pracownik tej firmy nie mam o niej dobrego zdania. W firme standardem jest mobing, presja, ciągle pretensje, jednym słowem WYSCIG SZCZURÓW. Pracownik na samym początku jest informowany, że każdy potencjalny “dłużnik” nie za swoich prawa i mamy go po prostu ZMANIPULOWAĆ, ZASTRASZYĆ I ZMUSIĆ DO ZAPŁATY.
  po ok miesiącu paracy zrobili “szkolenie” z metody MANIPULACIJ (NLP) prowadzący był poniżej krytyki. Zachowywał się jak typowy idiot. Odradzam jakie kolwiek kontakty w firma ktora posiada WYROK ZA nękanie pozdrawiam

  Były pracownik

  23 lut 20 o 15:21

 143. Witam, mam do Pana pytanie, czy jeśli windykuje Kaczmarski to wierzycielem jest nadal firma u której mam dług? W regulaminie kaczmarski o wpisie do giełdy długów jest napisane że wpisu dokonuje wierzyciel, czyli kaczmarski sam nie może wpisać tylko na wniosek wierzyciela? Bardzo proszę o odpowiedź.

  Nika

  3 maj 20 o 11:52

 144. A jak to wygląda od strony klienta? Ma ktoś doświadczenia? Telefonicznie zawarto ze mną umowę, ale po zastanowieniu rozmyśliłam się i odmówiłam podpisania umowy i kuriera odesłałam z odmową przyjęcia. Formalnie umowy nie zawarliśmy, a mimo to dostaję SMSy o wystawionych fakturach… Na jakiej podstawie oni działają…?

  Juna

  4 mar 20 o 07:56

 145. Ja też mam z nimi źle doświadczenie dzwonili w sprawie oferty rozmowa długa ciężko spamiętać wszystko. Zgodziłem się i przełączyło mnie do działu zamówień gdzie podałem dane do umowy po telefonie dostałem email z tabelka i wszystkimi kosztami mimo telefonu że to wygląda nie tak jak przez telefon i nie podpisania umowy straszą mnie teraz że umowa zawarta przez telefon i nie mogę rozwiązać umowy przed rokiem

  Mati

  3 lip 20 o 19:16

 146. Jeżeli warunki w mailu są inne od tych podanych telefonicznie, to ma Pan prawo nie zgodzić się na takie warunki i żądać warunków podanych telefonicznie.

  admin

  3 lip 20 o 19:41

 147. A co do oferty – czy ktoś z Państwa otrzymał przez telefon “super ofertę”, która jest tak super, że nie wolno nikomu jej ujawniać, bo jest tak super? Doedukowałam się już w internetach, że umowa przez telefon pomiędzy przedsiębiorcami ma moc prawną i nie działają tu przepisy jak dla konsumenta…

  Juna

  4 mar 20 o 08:06

 148. Taka umowa zawarta przez telefon jest ważna io skoro nie jest pani w tej sprawie konsumentem lecz przedsiębiorcą, nie może Pani od niej odstąpić, musi ją Pani wypowiedzieć zgodnie z warunkami zawartymi w tej umowie.

  admin

  4 mar 20 o 08:24

 149. Czy ktoś z Państwa pod wpływem presji i zapewnień, że warunki są takie jak jeszcze nikt nie dostał, zawarł umowę telefonicznie? Czy przerzucano się słuchawką telefoniczną zapewniając “to ja dam kierownika” i rzekomy kierownik “w drodze wyjątku” dał “super” warunki i “proszę się decydować bo oferta ważna jest tylko tu i teraz”? Być może jest szansa unieważnić te umowy ???

  Juna

  4 mar 20 o 17:52

 150. Największy problem polskiej gospodarki to właśnie wyłudzenia poprzez Windykatorów lub pomocników w postaci KRD. Całerzesze partaczy nieuczciwych firm nie wykonujących Umów w sposób jaki powinno przy pomocy właśnie tych instytucji próbują wyłudzić pieniądze wystawienie faktury nie oznacza wykonie usługi! Tylko w Polsce komornik puka do człowieka , który nawet nie wie że jakiś referendarz klepnal znajomej firmie windykacyjne nakaz lub po prostu klepnął.Płacic trzeba za wykonana pracę w sposób zgodny z Umową.

  Przedsiębiorca

  21 mar 20 o 11:28

 151. Zastraszają i wywierają presje. Debile i tyle Ooo nawet się zrymowało. Olać ich i tyle. Mogą skoczyć i podrapać. Są tak skuteczni jak srający dziadek pijany pod płotem co próbuje wytrzeć dupsko liściem

  Rysiek

  10 kw. 20 o 20:44

 152. generalnie ekstremalna beka dostawac regularne gluche telefony i bajdzo bajdzo powazne mejle w imieniu zapomnianych 20 zł na rzecz P4, czekam na odciete ucho w poczcie

  maciek

  22 kw. 20 o 05:15

 153. We wrześniu 2019 kończyła mi sie umowa z P4.Złożyłem 2 wnioski o przeniesienie 2 numerów do innej sieci. Dostałem od P4 odpowiedz, ze numery będą zwolnione 20 pazdziernika. 20 pazdz. został swolniony 1 numer,po ponownym sprawdzeniu wniosku okazało się,że we wniosku był błąd.P4 przysyła sms, że odda drugi numer 20 grudnia.Natychmiast poprawiam wniosek rozmawiam z P4 żeby numer oddać po następnym okresie rozliczeniowym 20 listopada.Prośba zostaje odrzucona. 20 grudnia numer zostaje zwolniony. Przychodzi mi rachunek 25 zł abonamentu 78 gr sms który zapłaciłem,potem przychodzi mi rachunek 30 zł za jakiś trzeci nieznany numer i jakąś kartę internetową nie korzystając z tej usługi nie zapłaciłem tego rachunku. Dług przejął kaczmarski i mam to samo co wszyscy piszący powyżej. Powiedziałem im,że nie zapłace tych 30 zł bo to jest wyłudzenie ze strony P4, moja umowa skończyła się we wrześniu, i poczekam na wezwanie do sądu mam wszystkie rachunki i dokumenty i w prosty sposób to wszystko przedstawię. Nie mam żadnych zaległości w abonamęcie za cały okres umowy

  Leszek

  14 maj 20 o 11:16

 154. Nie polecam żadnemu wierzycielowi współpracy z tą firmą!!!
  Podpisaliśmy umowę z firmą Kaczmarski Group z wieloma klauzulami odwołującymi się do kolejnych “produktów” nie wymienionych z nazwy w pierowtnej umowie. Chcą przekazać sprawę do windykacji pracownik podfirmy Kaczmarski Group skontaktował się z naszym pracownikiem wskazując kolejne kroki niezbędne do wykonania tej czyności czyli założenie aplikacji WINGO, nowego konta, koniecznosć akceptacji regulaminu WINGO z którego zapoznaniem się nie było możliwości, wprowadzenie dłużnika itp. Pracownik Kaczmarski Group nadzorował cały proces wskazując po koleji co należy kliknąć i gdzie zaznaczyć. Po czym okazało się, że w tymże zaakceptowanym regulaminie zawarta była infrmacja o konieczności zapłaty całej prowizji windykacyjnej pomimo braku płatności ze strony dłuznika w przypadku porozumienia wierzyciela i dłużnika.
  Otrzymaliśmy Fakturę od Kaczmarski Inkasso z naliczoną prowizją od niby zwindykowanej kwoty w dniu 29.06 z terminem płatności na 24.06!!! Już trzy dni później czyli 01.07 Kaczmarski Inkasso rozpoczął proces windykacji zanegowanej przez naszą firmę Faktury
  Sprawę przejęła kancelaria prawna z naszej strony, obszernie opisując całą sytuację prosząc o wyjaśnienia. Na co Kaczmarski poinformował nas w dniu 21.07 o wrzuceniu naszego długu na giełdę i upubliczeniu w KRD. W żaden sposób nie zajmując stanowiska do przesłanego pisma z naszej kancelarii prawnej.
  Okazuje się również, że KRD to jeden z podmiotów Kaczmarski Group, który sam bezprawnie zadecydował o wrzuceniu naszego fikcyjnego długu do KRD. Pracownicy tam pracujący obrażali swojego klienta w wyrafinowany sposób, nie przyjmującżadnych argumentów ze strony swojego klienta.
  Jesteśmy zażenowani współpracą z tą firmą. Liczyliśmy na pomoc ze strony Kaczmarski Group na wyegzekwowanie naszych wierzytelności, niestety dostaliśmy obuchem w głowę. Kaczmarski Gropu naruszył dobra osobiste naszej firmy niejednokrotnie i przypominał byliśmy wierzycielem, z którego w bardzo szybki sposób uczynili “dłużnika” wrzucając nasz niby dług (sporny) na giełdę 3 tygodnie po otrzymaniu Faktury prowizyjnej za niby zwindykowaną wierzytelność.
  Kaczmarski Group domaga się od nas także prowizjii za kwoty uregulowane przez dłuznika w okresie przed skierowaniem sprawy do Kaczmarski Group, a także prowizji od innej Faktury, która w ogóle nie została im zlecona ale została zawarta w porozumieniu pomiędzy wierzycielem, a dłużnikiem.
  Najbardziej przykry jest brak możliwości dialogu z kimkolwiek w tej firmie i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Kaczmarski Inkasso podpiera się zasadami dobrych praktych Związku Przedsiębiorstw Finansowych nagminnie łamiąc założenia tychże zasad.

  Wierzyciel

  22 lip 20 o 10:18

 155. Porażka chamstwo i jeszcze raz chamstwo zero profesjonalizmu wrzeszczący bezczelnym facet który po krótkiej wymianie zdań kiedy powiedziałam co myślę poprostu się rozłączył!

  Anonim

  23 lip 20 o 15:12

 156. Po rejestracji na ich platformie podajrze wingo mojej sprawy na wart. 250 tysięcy telefonicznie nie przedstawiając faktur oraz dokumentów zrezygnowałem po trzech dniach pismem oficjalnym z ich usług. A oni wystawili mi fakturę na 30 tysięcy brutto za swoją usługę. Czy jest to adekwatne?

  TW

  29 sie 20 o 11:43

 157. Da się dogadać i negocjować. Moim zdaniem firma jest naprawdę w porządku.

  Andrzej

  6 wrz 20 o 11:48

 158. Jak można się dogadywać, mieszkam obok nich, pradziadek, w trakcie ceremonii pogrzebowej zostałem przez nich ostrzelany telefonami i s sami nękającymi. Nigdy nie zalegam że spłatami, nikomu nic nie jestem winien. Przypuszczam, że przez świństwa wobec mnie chcieli wywierać presję na kimś, być może pomylili osoby. Moim zdaniem ta firma to bardzo źli ludzie którzy nie liczą się z prawem, ani ludzką przyzwoitością. Nie boją się ani prawa, ani gnębionych uczciwych ludzi, ani takiego pradziadka który mieszka pod firmą i którego gnębili bez powodu

  Ssj

  6 wrz 20 o 12:22

 159. ja jestem zadowolony. Wszystko zrealizowane zgodnie z umową, żadnych haczyków. Wszystko jasne i czytelne. Polecam

  Michał

  6 wrz 20 o 19:37

 160. Witajcie!
  Jestem Doradcą Online Kaczmarski Group. Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania odnośnie systemu wymiany informacji gospodarczych KRD BIG S.A. oraz kompleksowych działań windykacyjnych w ramach Kaczmarski Inkasso.
  Pytania możecie zostawiać w komentarzach pod wpisem.
  Pozdrawiam,
  Monika,
  Doradca Online Kaczmarski Group

  DoradcaOnlineKaczmarskiGroup

  6 wrz 20 o 21:10

 161. @DoradcaOnlineKaczmarskiGroup ile zazwyczaj trwa proces odzyskiwania długu? Chodzi chociażby o pierwszą ratę?

  Anna

  8 wrz 20 o 10:49

 162. Kaczmarski inkasso to wielcy oszuści i cwaniacy. Pisze to jako wierzyciel. Przekazałam a raczej zostałam namówiona przez nich do przekazania sprawy do windykacji. Koszty okazały się zupełnie inne niż ustalone wcześniej. Wystawili o wiele większą fakturę prowizyjną niż ściągnęli od dłużnika złodzieje i oszuści. Uważajcie na nich również jako wierzyciele. Nie polecam korzystać z ich usług.

  Anonim

  15 wrz 20 o 22:23

 163. Mieszkam koło tej firmy. Tfu na psa urok!

  St

  15 wrz 20 o 23:23

 164. Kaczmarski Inkasso hummm co tu dużo pisać firma powinna nazywać się Kant i Oszust Sp. Z o.o. Miałem tą nieprzyjemność zlecić im jedną windykację, którą muszę przyznać ściągnęli. Koszty naliczyli dużo większe niż ustalone było wcześniej, a jak mieli ściągnąć je od dłużnika to olali sprawę. Kasiorkę już mieli to po co się męczyć… Nie polecam…. Ja już na pewno nie skorzystam. Pozdrawiam.

  Andrzej

  4 lis 20 o 18:02

 165. Ta Grupa Kaczmarski Inkaso i cała ta przestępcza organizacja nie żyje na ściąganiu długów, tylko namawia ludzi na korzystanie z ich nie do końca właściwych usług, na które wystawiają faktury, nie dopuszczają wiadomości o wycofaniu się z umowy po kilku dniach, w ten sam sposób w jaki klienta wpakowali w nielegalna umowę i co miesiąc wystawiają fakture nielegalnie, nękając telefonami, SMS i e-mail, doprowadzają do skrajnej wytrzymałości nerwowej i w ten sposób z klienta, robią dłużnika, atakują telefonami, każą zapłacić faktury które na sile i bez zgody wystawiają.
  Na moje życzenie by skierowali ta sprawe do rozpatrzenia na drodze Sądowej, nie reagują, tylko wystawiają następne i nękają nadal telefonami.
  Wkręcają i odpowiadają e-mail na reklamacje, której w ogóle nie składałem, ponieważ ja wycofałem się z umowy.
  Czy kiedyś skończy się wreszcie robienie z wszystkich ludzi, dłużnikami przez takie firmy jak ta?
  Uważajcie z kim zawieranie jakiekolwiek umowy, Grupa Kaczmarski tylko czekają by z klienta zrobić dłużnika.

  Mariusz Woś

  29 lis 20 o 12:09

 166. Rozmowa z przedstawicielami Grupa Kaczmarski, to tak jakby się rozmawiało z automatyczna sekretarka, maja oklepana regulke, oczywiście na niekorzyść zawsze klienta i odwalają swoją procedurę, nie wysłuchując co ma klient do powiedzenia.
  Jeżeli ktoś nie zapobiegnie temu nie legalnemu procederowi, to w naszym kraju znacznie będzie wzrastać liczba sztucznie wykreowanych przez ta organizacje przestępcza dłużników.
  Nie daj się naciągnąć na umowę na usługi tej firmy, ponieważ z klienta, zrobią z Ciebie dłużnika!!!

  Mariusz Woś

  2 gru 20 o 09:58

 167. banda oszustow

  Anonim

  18 gru 20 o 03:53

 168. Firma nieskuteczna, ogranicza się do monitów telefonicznych ewentualnie pisemnych a dzisiaj na nikogo to nie działa.

  Pruski

  11 maj 21 o 21:46

 169. takie firmy windykacyjne cwane są tylko wobec (i to nie wszystkich) dłużników od których każdy odzyskałby pieniądze a więc dłużników mających stałe zarobki od których jak nie firma windykacyjna do komornik ściągnie. bez sensu jest zlecanie windykacji w takich przypadkach bo można samemu sobie poradzić – nakaz zapłaty – klauzula wykonalności – komornik. I wtedy koszt takiej samodzielnej windykacji to zero złotych.

  Bednarz

  17 maj 21 o 15:12

 170. Zero profesjonalizmu i mam tu na myśli profesjonalizm jako skuteczność w windykacji, żenada. Pisze to jako dłużnik z doświadczeniem w byciu windykowanym przez różne firmy. Znaczy się żadna się na mnie nie wzbogaciła ale mam porównanie.

  Zero

  21 cze 21 o 14:25

 171. A jaką skuteczność może mieć firma “windykacyjna” opierająca soje działania na wysyłaniu wezwań do zapłaty i żałosnym, straszeniu sms i telefonicznym sądem, komornikiem prokuratorem.

  wywczas

  21 cze 21 o 14:35

 172. Zleciliśmy poprzez KRD windykację, z naszego punktu widzenia, bezspornej należności. Prawnicy dłużnika napisali do Kaczmarskiego i KRD pismo, w którym, bez jakichkolwiek dowodów podważyli roszczenie. Zarządzano od nas wyjaśnień na zasadzie „dokumenty dokumentami, umowa, faktury i protokoły to jedno, ale udowodnijcie, że nie jesteście, przysłowiowym wielbłądem” . Należności nie odzyskali, ale wystawili fakturę prowizyjną na ponad 30 tys. zł. Odesłaliśmy jako bezzasadną, więc teraz nas windykują. Trzymajcie się od nich z daleka! Sprawę kierujemy do sądu – czas, koszty, nerwy…

  Jerry

  23 cze 21 o 12:31

 173. dzien dobry niestety ja mam bardzo złe zdanie o firmie Kaczmarski Group pomimo że uważam takie firmy oczywiscie jak najbardziej się potrzebne i tej firmy nie polecam. Nasza firma została w upadłosci i zostały wszelskie umowy wypowiedziane oczywiscie z dniem 15.02.2020r. i zostały wysłane informacje droga elektroniczną jak i droga pocztową.
  Ale faktury cały czas sa wystawiane, nie bardzo wiadomo gdzie wysyłane i za co…… Niestety do firmy Kaczmarski Group żadna korespondencja nie dochodzi a odpisywane e-maile przez jednego z Panów doradców
  informują że na takich przypadkach się zarabia. Chyba jakieś nieporozumienie. NIE POLECAM TAKIE PRAKTYKI warto od czasu do czasu spojrzeć w lustro.

  Ever

  5 lip 21 o 17:08

 174. Zero kompetencji,Janusze windykacji…

  Tyran

  9 sie 21 o 16:09

 175. Dłużnicy śmieją się z tej ich windykacji. Tak samo zresztą jak z Kruka, Presco i innych takich tylko telefonicznych i pisemnych windykatorków.

  Stasiek

  17 sie 21 o 15:21

 176. Tylko windykatorzy bezposredni czyli terenowi są skuteczni a ww. firmy tylko straszą przyjazdem a de facto nikt nie przyjeżdża.

  Grzesio

  20 sie 21 o 17:08

 177. Niektóre z tych firm jako sposób windykacji maja sugerowanie że w przypadku niezapłacenia dług sprzedadzą ruskim, żenada.

  Anonim

  1 wrz 21 o 10:28

 178. Te żalosne firmy windykacyjne już coraz śmieszniejsze sposoby wymyślają aby mieć minimum skuteczności windykacji która to skutecznośc obniża się z roku na rok.

  katastrofa

  11 wrz 21 o 07:25

 179. Kaczmarski to firma która straszy wizytami windykatorów terenowych a w rzeczywistości takich nie ma. Po co więc straszy: żeby przestraszyć bezprawnie. Jeżeli kogoś straszy i przez to wzbudza obawę, zgłaszać to na policję. Gdy kilka tysięcy dłużników każdy osobno to zgłosi, to kilka tysięcy razy z kaczmarski będą wzywani na przesłuchanie i nie pozbierają się dosłownie.

  robaczek

  28 paź 21 o 14:16

 180. Tak ale pod warunkiem takim oto, że nie nie skończy się na odmowie wszczęcia postępowania. W takiej sytuacji obwinionego nie wzywają.

  Anonim

  28 paź 21 o 14:43

 181. Na rozpytanie w takiej sytuacji tzn. przed wszczęciem / odmową wszczęcia postępowania karnego powinni też wezwać z Kaczmarski Inkasso.

  admin

  28 paź 21 o 14:59

 182. Firma co najmniej balansuje na granicy prawa ale są to metody o niskiej skuteczności. jednak jak się ma ze 100 tysięcy zleceń, to co pięćdziesiąty może się przestraszy i zapłaci.

  Krakowiak

  10 lis 21 o 18:49

 183. Firma dno która nie ma najmniejszych podstaw prawnych, ich straszaki są warte tyle co telefony z ponagleniem, firma w ogóle nie rozpatruje czy należność została słyszenie naliczona, dlatego zgodnie z prawem o słuszności potencjalnego zadłużenia orzeka sąd który wydaje klauzule wykonalności a do ściągnięcia długu jest komornik a nie jakaś śmieciarska firma która działa niezgodnie z prawem, w moim przypadku została naliczona niesłusznie opłata w wysokości 50zl za karnet na siłowni mimo ze wypowiedziałem umowę w terminie, śmieciarska firma ze śmieciarzami na infolini nie raczy zweryfikować faktu iż umowa została wypowiedziana w należytym terminie tylko potrafi straszyć wizyta śmieci w terenie xD
  Nie wiem po jakiemu rozmawiać z tymi śmieciami, mówię do nich po angielsku, niemiecku a ostatnio nawet po rosyjsku rozmawiałem i oni nic nie rozumieją. Szopka śmieci

  Fff

  25 lis 21 o 11:59

 184. Po prostu już nie rozmawiać się. I nikogo nie przyślą, bo nie mają żadnych windykatorów terenowych. Jeżeli jednak poczuł się Pan zagrożony wizyta (a ma Pan prawo) to zgłosić do prokuratury. W takiej sytuacji straszenie przyjazdem windykatorów zakrawa na groźbę bezprawną i może wzbudzić poczucie zagrożenia.

  admin

  25 lis 21 o 12:06

 185. U mnie było to samo, błazny do potęgi e tej, jak taki bubel funkcjonuje to nie mam pojęcia, kupa śmiechu

  Borat samojad

  29 sty 22 o 12:19

 186. Jak czytam komentarze to nie zadowoleni są wierzyciele i nic dziwnego skoro żądania wierzycieli są bezpodstawne . Ja miałem do czynienia z trzema firmami windykacyjnymi i wszystkie przegrały w sądzie bo okazało się żądania wierzycieli były bezpodstawne i nie trudno było udowodnić na podstawie dowodów .

  dłużnik

  18 gru 21 o 16:24

 187. Niezadowolone są tu też osoby którym przypisują dług a żadnego długu nie mają.

  admin

  18 gru 21 o 19:44

 188. Kaczmarski to swoisty fenomen, jak można tak rozkręcić firmę windykacyjną przy takim braku skuteczności. To się tyczy zarówno Kaczmarski Inkasso jak też ich Krajowego Rejestru Długów.

  Agata

  26 sty 22 o 07:08

 189. Znajomość socjologii, psychologii, układy z prawnikami a prawników z sędziami.

  Jurek

  29 sty 22 o 12:08

 190. Skąd on bierze tych swoich windykatorów, z pośredniaka chyba? Chyba tak bo nikt inny nie zgodziłby się na taką pracę.

  Błażej

  30 sty 22 o 13:22

 191. Stałem się ich klientem po kliknięciu w baner reklamowy informujący że ściągnięcie z dłużnika 67000 brutto będzie mnie kosztowało 2700 netto . .
  Hmm pomyślałem sporo i niedużo. Niech walczą. Kiedyś się na nich zawiodłem ale może może coś się zmieniło. Tyle czasu są na rynku. Klient okazał się łatwy. Wypłacił wszystkim podwykonawcom. Na koncie wingo mam info ze poszły 3 smsy 2 maile i 42 telefony.
  Przychodzi faktura na 10700
  Dzwonię, mówię wtf
  Klikając nie przeczytał pan regulaminu a tam było napisane 13%
  Opowiedziałem ze to było ukryte gdzieś. Ja widziałem tylko te 2700 z wyliczeń reklamowych.
  Paulina H. Mówi
  Nic pan nie robi. Coś tu załatwimy skoro tak
  Zaplacilem te 2700 netto i czekałem.
  Dzisiaj odebrałem nakaz zapłaty upominawczy z dodatkowymi 2 tysiącami
  Nosz k… jego mać. Teraz Pani Paulina mówi, że przeprasza ale proszę rozmawiać z kierownikiem który wcześniej był ciągle nieosiagalny. A On ze było czytać regulamin. Regulamin ma 60 stron i tylko jest do zaptaszkowania przy rejestracji. Musisz wchodzić specjalnie w link i szukać. Ale spoko. Mam nagrania. Wychodzi z nich ze Pani Paulina to i Aleksandra , Justyna i Sandra. Biorę prawnika
  Mam screeny, maile, nagrania rozmow

  Paweł

  11 lut 22 o 22:59

 192. Bananową republika i bananową firma, w innych krajach taka firma windykacyjna jest zgłaszana do nadzoru finansowego i windykacyjnego i za wykonanie głupiego tlf do dłużnika po godz 20 mają po kosztach windykacjii i duży problem za prześladowanie, windykacja musi się opierać na zdrowych działaniach bez ukrytych paragrafów, gonić to talatajswo

  Efektdomino

  11 lut 22 o 23:07

 193. 11 lutego napisałem wam że będę próbował w sądzie. Na rozprawę nikt nie przyjechał. Kaczmarski przegrał a ja wygrałem sprawę którą sami zgłosili do sądu. Zamiast ja im to oni mi teraz zapłacą 🙂
  Cieszę się, że sędzia nie tylko ślepo patrzył w to ze kliknąłem ofertę tylko Kaczmarski stosuje nieuczciwą praktykę reklamy a później ukryte wyższe koszty są w kolejnych regulaminach łudząco podobnych do poprzednich

  Paweł

  16 sty 23 o 22:31

 194. Cieszę się. Czy to było we wrocławskim sądzie znaczy właściwym miejscowo dla Kaczmarski?

  admin

  17 sty 23 o 04:28

 195. Kaczmarski i ba…da!
  Osz….ci zdaleka od tego ście…. wa!
  Mają ry…e kacze jak właściciel
  W dodatku pracują tam pask….ne i wre..ne kobiety nie maj..ce godności !
  Z przedsiębiorcy pokrzywdzonego stałem się dłużnikiem tych szma…aży lich….rzy i oszu…ów!
  Za niedługo będą rozstrzelani przez Putina
  Niech ta opinia idzie w Polskę
  Koniec z oszustami!

  Paweł

  20 mar 22 o 15:24

 196. A może zamiast wyzwisk trzeba doprowadzić do pozwu zbiorowego?
  W pojedynkę możemy szczekać a “karawana będzie szła dalej”.
  Szukajmy więcej nękanych .
  Na zlecenie jakiego banku działa w twoim przypadku kaczmarski ?
  Bank udaje że niezna metod kaczmarskiego?
  Może chodzi o ING ?
  Zrubmy im ” reklamę”.
  Opiszmy nasze doświadczenia z pracownikami ING.
  Prawdopodobnie działają w zmowie z kaczmarskim aby wycisnąć wyłudzić jak najwięcej kasy .
  Piszmy skargi do nadzoru finasowego opisując metody kaczmarskiego i banku ?
  Może zaczną stosować się do zapisów o dostosoowaniu warunków ugody do możliwości dłużnika.
  Czy próbowałeś zgłosić w prokuraturze możliwość popełnienia przestępstwa nękania, wyłudzenia ?
  Czekam na odpowiedź.

  Pozdrawiam Krzsiek

  Krzysztof

  27 mar 22 o 12:24

 197. Bank udaje że niezna metod kaczmarskiego? … Zrubmy im ” reklamę”.
  Dobry pomysł, np.: Zaciągnięcie kredytu w tym banku może Cię narazić na …

  admin

  27 mar 22 o 14:21

 198. Proszę kontakt e-mail k.kosak@onet.eu tel. 607061962 pokszywdzpnycj przez kaczmarskiego i ING.
  Nie nażekajcie nie złożecie działajcie.
  Piszcie do nadzoru finasowego , rzecznika praw klienta, prokuratury.
  Stanowcze nie stalkingowi , szantażowi, zastraszaniu.
  W jedniści siła w pojedynkę nic niezyskamy może w Polsce liczy się uczciwość sprawdźmy to.
  Pozdrawiam Krrzysiek

  Krzysztof

  27 mar 22 o 14:58

 199. Ja z Kaczmarski grup mam tez problem. Sprzedawca przez telefon sprzedal inną usługę niż w umowie – oszust jeden. wysłał umowę jeszcze raz kurierem a kiedy jej nie podpisałam nęakli mnie przez cały rok…. około 40 telefonów w 4 godziny. dziennie… wszystkie poblokowałam. żadnej korespondencji pisemnej tylko telefony… tak aby nie było zadnych śladów… teraz mam nakaz płatności ( tez nie wiem czy wydany przez sąd czy przez jakąś kancelarię współpracującą…. Tak czy inaczej take chwyty typu na wnuczka… składam dzisiaj zawiadomienie do prokuratury o nękanie oraz rzecznika praw klienta. jeśli macie problemy a kaczmarskim i jego debilnymi pracownikami to dajcie znać bo żyć się nie da..

  Ja -

  19 kw. 22 o 13:59

 200. Boją się dawać informacje pisemne. Jeśli jesteś w posiadaniu nagrań rozmów tefeonicznych wykorzystaj je. Nakaz zapłatu niezłocznie odwołaj się od niego. Jeśli jesteś zainteresowany bardzo chętnie wustąpię w twojej sprswie jako świadek. Moż znajdzie się więcej chętnych do zaskarżenia windykatorów-szantażystów.
  Brak reakcji rozbestwia szantażystów i tak skieruną sprawę do komornika. Nawet jeśli ustalisz rstę spłaty dalej będą nękać o wyższe raty. Propozycja ugody w zamian za anulowanie połowy zadłużenia kpina bo żądają wpłaty znacznej kwoty przed przesłaniem projektu ugody

  Krzysztof

  21 kw. 22 o 19:54

 201. Czy “Kaczmarski Group” może sam ściągnąć kase z konta?
  Mi właśnie sciagnol ostatnie pieniądze.
  Zachowują się gorzej od komornika. Idę z tym do prokuratury.

  Ktoś

  12 cze 22 o 20:59

 202. Nie może bo nie jest komornikiem, Kaczmarski Inkasso na pewno tego nie zrobił, nie ma uprawnień komorniczych tak jak i żadna inna firma windykacyjna nie ma.

  admin

  12 cze 22 o 21:31

 203. Mam potwierdzenie w PDF że “Kaczmarski Group” sciagnil..że niby zapłata karta wszystko co bylo na koncie.

  Xxxxx

  12 cze 22 o 21:35

 204. Mógł ściągnąć tylko komornik pisząc w tytule zajęcia że to dla Kaczmarski Group. Możesz przesłać to potwierdzenie mi na maila poczta@pamietnikwindykatora.pl to zobaczę.

  admin

  13 cze 22 o 04:59

 205. Każda firma windykacyjna nie ma takich uprawnień, komornik może zająć ale powinien zostawić pieniądze na życie i funkcjonowanie, czyli zajęcie jakiegoś procentu, chyba że Polska to 4 świat a windykacja po gufniany mafia

  Jan Kulczyslaw

  12 cze 22 o 21:41

 206. Posiadam dwa banki i dwie karty kredytowe, sciagnil z obu banków ostatnie pieniądze.
  W obu przypadkach pisze że “zapłacono karta”
  Boję się teraz co będzie dalej.
  Gdzie udać się z tym problemem?
  Czy naprawdę muszę poruszyć prokuraturę?

  Xxxxx

  12 cze 22 o 22:00

 207. Komornik nie może zająć środków na karcie kredytowej. Proszę o przesłanie tych potwierdzeń na maila poczta@pamietnikwindykatora.pl to się wypowiem.

  admin

  13 cze 22 o 05:01

 208. Tak, na koncie (ale osobistym a nie firmowym) przysługuje kwota wolna od zajęcia o ile nie jest to egzekucja alimentów.

  admin

  13 cze 22 o 05:00

 209. Koszmarna firma. W tempie ekspresowym z pokrzywdzonego można stać sie dłużnikiem. Na reklamacje i maile nie odpowiadają. Nic nie wyjaśniają. Najważniejsze jest przedsądowne wezwanie do zapłaty i wyciagnięcie pieniędzy dla siebie. Nigdy więcej nie zgłoszę się do tej firmy po pomoc. Naciągacze, którzy myślą tylko o swoim zysku.
  Odradzam współpracę.

  Renata

  27 lip 22 o 12:52

 210. They kept me busy for 3 months and billed me without doing anything, they only called the phones I gave and sent an e-mail to the closed company and they want money on top of it, I have to take them to court right now, they only know how to issue invoices without forwarding any reports etc. When I applied to the company, this company scammed me

  eavci

  1 sty 23 o 20:25

 211. This is typical for this “company” as far as the comments in this topic show.

  admin

  1 sty 23 o 20:46

 212. kaczmarski inkasso jest ok

  jurek

  16 sty 23 o 10:23

 213. Ujmę to konkretnie: bez nich bym sobie nie poradził. Cieszę się, że w odpowiednim momencie zgłosiłem się do Kaczmarski Inkasso bo nie wiem co by teraz było z całym moim biznesem.

  marekk

  17 sty 23 o 08:12

 214. Dzień dobry.
  Czy istnieje jakaś ogólna strona z opiniami w/w firmy, gdzie można opisać sytuację i przestrzec innych przed nimi. Mam wrażenie że są usuwane jakoś z internetu . Jedno co trafiłem to właśnie tu ale trzeba było trochę kopać żeby trafić.

  Przemysław

  18 mar 23 o 12:04

 215. Może Pan tu opisać. Na jakiejś innej stronie Pana opinia zapewne też będzie którąś z kolei.

  admin

  18 mar 23 o 12:49

 216. Bardzo nieprofesjonalna firma. Konsultanci pozbawieni kultury – są nieuprzejmi, krzyczą, nie potrafią konkretnie odpowiedzieć na zadawane pytania. Podają nieprawdziwe informacje i wprowadzają w błąd. Obieg informacji i dokumentów w firmie w ogóle nie funkcjonuje. Każdy telefon to rozmowa z kimś innym, kto nie jest zorientowany w sprawie – trzeba wszystko wyjaśniać od nowa. Nawet po wysłaniu potwierdzenia przelewu dzwonią i domagają się wpłat. Nie polecam żadnej formie współpracy z Kaczmarski Inkasso, jeśli zależy jej na profesjonalnej usłudze.

  Helena

  23 mar 23 o 11:48

Skomentuj