Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Jak przygotować się na podrzucenie przez policję narkotyków?

11 komentarzy

Ja nie pomawiam, ja tylko nie wykluczam tytułowej ewentualności. No sami zobaczcie: doniosłem i brałem udział w prowokacji przeciwko komendantowi komisariatu zatrzymanego zaraz po tym na gorącym uczynku: Dominik Łączyk policja – opinie oraz skutecznie stawiłem opór wezwaniu mnie na komendę policji w innym mieście, w innej sprawie: Obawiam się o swe bezpieczeństwo – wezwano mnie bezpodstawnie na przesłuchanie w sprawie “znieważenia” funkcjonariusza publicznego. Oczywiście w tym pierwszym przypadku policjanci może potępiają sprawcę a w drugim przypadku może mylę się, bo chodziło może o coś innego (o co???). OK, jednak wiem o co najmniej jednym medialnym przypadku podrzucenia narkotyków przez policjantów (skazani zostali) i nie możemy wykluczyć tego, że z zemsty coś mi podrzucą.

OK, jak się obronić, jak się przygotować do odparcia sfingowanego zarzutu? Jak chodzi o podrzucenie (narkotyków, materiałów wybuchowych, treści pedofilskich itd.) w domu to dbam o to, aby cały czas ktoś w domu był. Jak chodzi o podrzucenie w samochodzie, to na razie jestem leniwy i tylko kluczę. Polega to na tym, że wyjeżdżam z garażu i jadę do celu (nie powiem, jakiego) różnymi drogami i nie pod celem samochód parkuję.

Przeczytaj też: Przesłuchanie świadka na policji z adwokatem

Ze wstydem oświadczam, że do tej pory nie chciało mi się założyć w domu ani w samochodzie monitoringu z przekazem gdzieś (do “chmury” podobno?) do czegoś poza zasięgiem przestępców w policyjnych mundurach. To i tak jednak problemu nie załatwia, bo jakieś dwa policyjne gnoje zrobią kontrolę drogową i niby znajdą narkotyki które oczywiście podrzucili a jakiś tzw. sędzia da ich zeznaniom tzw. walor wiarygodności? Ja bowiem nie jestem pracownikiem skarbówki: Podrzucili narkotyki pracownikowi skarbówki, ja jestem pozaurzędowym “nikim” a nawet może gorzej.

Bezpłatne porady: poczta@pamietnikwindykatora.pl

18 lutego, 2017

kategoria policja

Komentarze do 'Jak przygotować się na podrzucenie przez policję narkotyków?'

Subscribe to comments with RSS

 1. Z tego co widziałem, to jak mają akcję zaplanowaną, to nagrywają zachowując ciągłość od wejścia do przeszukania. Musieliby Ci podrzucić w domu, w aucie a później przyjść jeszcze raz – filmując przeszukanie. Podrzucenie przy tak zwanej niby rutynowej kontroli też możliwe ale dowodowo słabsze, bo nierejestrowane.

  diler

  19 lut 17 o 06:38

 2. Czy dostrzegasz jakoweś oznaki wskazujące na to że mogą Cię tak załatwić?

  Przesąd

  19 lut 17 o 07:57

 3. @Przesąd, nie chce balansować na granicy pomawiania natomiast jak chodzi o moje nazwijmy obserwacje i odczucia, to tak – obawiam się bezprawnych ich poczynań przeciwko mnie, niekoniecznie takich jak w tytule. Z tego też powodu wcale już nie chodzę do żadnej knajpy a jakbym musiał iść, to tylko tam, gdzie mnie nie znają. A napiwszy się w domu nie wychodzę nawet na bliski spacer.

  admin

  19 lut 17 o 08:07

 4. Prowokacji w postaci “rutynowej kontroli” nie unikniesz “klucząc” bo Ci nawet 50 metrów od domu mogą ja zrobić.

  Inna sprawa – przecież brak Twoich odcisków palców na podrzuconym Ci “towarze”.

  x

  19 lut 17 o 08:50

 5. @x, nie bądź dzieckiem, towar siłą wcisną na komendzie w dłoń i gotowe. Po zatrzymaniu znaczy się.

  Wiem, że nie uniknę “rutynowej kontroli” ale klucząc mogę uniknąć podrzucenia mi towaru pod moją nieobecność w zaparkowanym samochodzie (a następnie ujawnienia go podczas ustawionej kontroli) zgubiwszy ogon albo zorientowawszy się, że mnie śledzą – w tył zwrot i do domu.

  admin

  19 lut 17 o 08:59

 6. Słowo dwóch policjantów a nawet tylko jednego przeciwko obywatelowi wystarczy do skazania go, sam o tym pisałeś pisząc o zmyślaniu przez nich “znieważania funkcjonariusza”.

  Musiałbyś jak pisałeś miec monitoring z transmisją w domu i w samochodzie i w guziku od koszuli. EOT

  x

  19 lut 17 o 09:24

 7. Uwazam ze jak ci cos zrobia to nie teraz bo wlasnie na zemste wygladaloby to. A nie wszyscy policjanci to swinie tam pracuje wielu porzadnych chlopow.

  Pucio

  19 lut 17 o 09:37

 8. Wiem, że porządni policjanci też są ale głosowania z udziałem wszystkich nie będzie. Mam na myśli na zebraniu: “Kto jest za podrzuceniem mu narkotyków, ręka w góre”.

  admin

  19 lut 17 o 09:43

 9. A kto wie co moge zrobic. Gdy policja w Monchum czyli w Niemczech wywalila mnke na glebe i skula w kajdanki gdzoe wcisnela mi woreczki z marichuana i podrzucili do auta a pozniej zawiozla mnie na krew i wykazalo w mojej krwi obecnosc thc gdzie nie mam nic z tym spolnego i podstawiono mi zarzuty napasc na policje przemyt narkotykow i jazda pod wplywem srodkow odurzajacych. Co radzicie zrobic prosze o powazne opinie

  kierowcapl

  12 kw. 17 o 14:32

 10. No cóż, do adwokata niemieckiego iść. A jak myślisz, to zemsta była czy chcieli sobie statystyki poprawić?

  admin

  12 kw. 17 o 14:57

 11. Policja w Polsce i w innych państwach to ten sam poziom z grubsza. Normalny człowiek do policji nie idzie.

  Anonim

  12 maj 21 o 04:44

Skomentuj