Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Intrum – windykacja terenowa?

4 komentarze

Czy firma windykacyjna Intrum prowadzi windykację terenową? Jedna przestraszona pani zapytała mnie, co ma zrobić, bo otrzymała z ww. firmy zapowiedź przyjazdu windykatora terenowego. Jak się okazało, windykator nie przyjechał i tak też myślałem, że nie przyjedzie. A gdyby nawet przyjechał, to poradziłem nie wpuszczać go do mieszkania i nawet nie rozmawiać z nim jeżeli pani nie ma na to ochoty.

Przeczytaj też: Windykator terenowy – co może?

Z pewnością mnóstwo dłużników (faktycznych jak i urojonych) jest straszonych przez Intrum wizytą windykatora terenowego i szukają w internecie pod tytułowym hasłem, więc oto tworzę niniejszy wpis aby uspokoić.

Przeczytaj też: Kiedy windykator może wejść do domu?

Prawdopodobnie wiekszość (jak nie wszystkie) tych firm windykacyjnych które straszą windykacją terenową, takowej windykacji nie prowadzą a straszą wiadomo po co – aby dłużnik szybko spłacił dług “żeby tylko windykator terenowy nie przyjechał”.

Przeczytaj też: Windykator straszy policją, prokuraturą, sądem…

Bezpłatne porady: poczta@pamietnikwindykatora.pl

7 stycznia, 2023

kategoria windykacja

Komentarze do 'Intrum – windykacja terenowa?'

Subscribe to comments with RSS

 1. A kto dziś jeszcze boi się rzekomej windykacji terenowej tego typu firm, chyba tylko znerwicowane panienki.

  Roman

  7 sty 23 o 16:17

 2. To prawda, windykację terenową robią raczej tylko bandyci i wtedy żartów nie ma. Lokalne zbiry pod ochroną najczęściej ustosunkowanego byłego esbeka.

  prawda

  7 sty 23 o 18:38

 3. To nie jest Pan pewien na 100 %, że do mnie nie przyjdzie windykator terenowy. Ja dzwoniłam do Intrum i prosiłam o rozłożenie mojego zadłużenia na raty pani odmówiła i kazała mi wysłacić 2400zł do 9 stycznia a drugą część do 13 stycznia i to ma mnie uchronić przed windykacją terenową. Ja nie mam takiej gotówki i jutro wpłacę 500zł

  Stasia

  8 sty 23 o 13:50

 4. No nie jestem pewien ale z tego co wiem, to tylko straszą a windykatorów terenowych nie mają. no a jak przyjedzie to co? Przeciez nie ma prawa do pani wejść, nie musi Pani z nim rozmawiać a jak będzie nachalny, będzie zakłócał spokój, to dzwonić po policję. W ogóle to samo zapowiadanie przyjazdu windykatora zakrawa na groźbę bezprawną. – Co to w ogóle ma znaczyć “to ma mnie uchronić przed windykacją terenową”??? To jest groźba bezprawna według mnie. Windykacji terenowej może dokonywać tylko komornik czyli wejść do mieszkania dłużnika, zająć jego mienie.

  Proszę im wysłać informację, że nie życzy Pani sobie niepokojenia Pani, nie będzie Pani z żadnym ewentualnym windykatorem rozmawiać, chyba że telefonicznie jeśli pani w ogóle chce.

  admin

  8 sty 23 o 13:58

Skomentuj