Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

ING Bank Śląski – opinie

7 komentarzy

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – “ING Bank Śląski opinie”. Nie znam zbyt dobrze tego banku, kojarzy mi się z reklamami z Markiem Kondratem i z kredytem hipotecznym który promuję na jednej z moich stron w ramach programu partnerskiego (są bardzo rzetelni w stosunku do mnie w rozliczeniach za wnioski o kredyt).

Jest to bank uniwersalny (z ofertą zarówno dla prywatnych osób jak też dla firm) który ma największe aktywa w porównaniu z innymi bankami działającymi w Polsce. Siedziba ING Bank Śląski SA mieści się w Katowicach przy ul. Sokolskiej 34. bank w pierwszym kwartale 2016 roku miał 394 placówki na terenie całego kraju i 1137 bankomatów. Klientów indywidualnych miał do tego czasu 4,1 mln a klientów korporacyjnych 44,2 tys.Bank ten pochwalił się też ilością fanów na Facebook – 190 tys.

Przeczytaj też: Alior Bank – opinie

W internecie napotkałem zarówno dobre i jak i negatywne opinie. Niektórzy narzekają, że pomimo tego, iż już wiele lat mają konto w tym banku i jak twierdzą, przyzwoite wpływy na konto, to czują się dyskredytowani jak chodzi o ocenę zdolności kredytowej pod kątem kredytu hipotecznego, samochodowego, karty kredytowej (opinie kilku osób). Inni twierdzą, że jest przeciwnie i że ING nie jest bardziej wymagający pod tym względem od innych banków a nawet przeciwnie. Jakie są Wasze opinie w tej kwestii? A jakie o produktach tego banku?

Przeczytaj też: Getin Bank – opinie

8 lutego, 2012

kategoria banki

Komentarze do 'ING Bank Śląski – opinie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'ING Bank Śląski – opinie'.

 1. Ja mam konto w ING od lat i właśnie kredyt hipoteczny otrzymałem bez problemu. Jak ktoś zarabia 2000 brutto to tak, będzie narzekał że kredytu mu nie chca dać. Mieszkaniowego.

  Anonim

  8 lut 12 o 16:48

 2. Ten bank kiedyś plasował się średnio w zestawieniu z innymi, przy czym chodzi mi o faktyczną jakość a nie o jakieś ewentualnie przepłacone rankingi we prasie “specjalistycznej”. Poszybował natomiast w dół w ostatnich latach. Taka jest moja opinia. głupie reklamy a markiem Kondratem bynajmniej nie pomagają w kształtowaniu wizerunku )i to: Liczą się Ludzie”), no chyba że wśród osłów.

  lesiu

  29 lip 16 o 07:38

 3. Jak się wystawia opinię, to należy podać konkretne zarzuty. Co się się tak dalece nie podoba w ING? Pomijając, to że reklamy i to hasło, ale to “trochę” za mało.

  admin

  29 lip 16 o 08:00

 4. Ja mam nietypowe pytanie, bo słyszałem że komornicy nie zajmują kont w ING albo że konto w ING trudniej komornikowi namierzyć?

  bonda

  4 gru 16 o 14:09

 5. To są nieprawdziwe informacje. Po pierwsze, ING Bank Śląski jest zrzeszony w systemie OGNIVO z którego online komornicy czerpią informację o tym czy i w którym banku dłużnik ma rachunek bankowy. Dowiedziawszy się tego wysyłają polecenie zajęcia konta do takiego banku i temu musi podporządkować się każdy bank, w tym również ING. Poza tym, zanim jeszcze system OGNIVO powstał, to ING bank Śląski był tak popularnym bankiem (a konto w nim w szczególności), że komornicy wysyłali na chybił trafił zajęcia do ING w pierwszym rzucie.

  admin

  4 gru 16 o 14:20

 6. Jest możliwość żeby jakoś w banku kredyt bez pracy dostać? Słyszałem że w ING można.

  Anonim

  10 wrz 18 o 11:19

 7. Bez pracy nie ma kołaczy i … kredytów w banku. Informacja jest taka, że nie mając udokumentowanych dochodów, nie uzyskasz w banku żadnego kredytu. Z tym, że niekoniecznie musi to być umowa o pracę aby otrzymać w banku kredyt. W wielu przypadkach wystarczy na przykład umowa zlecenie. Zauważmy, że w ofertach banków są kredyty dostępne nie tylko na zaświadczenie o dochodach ale i na oświadczenie. A oświadczenie sprowadza się praktycznie do przedstawienie wyciągów z konta bankowego dokumentujących przelewane regularnie wynagrodzenie.

  admin

  10 wrz 18 o 12:06

Skomentuj