Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Hapi pożyczka – opinie

2 komentarze

No właśnie, jakie są Wasze opinie o Hapi pożyczce czyli internetowej wersji pożyczki Provident? No bo wymagania są z tego co wiem, identyczne, tyle że jest to pożyczka przez internet. Do dzisiaj jeszcze polecałem tę pożyczkę wraz z innymi pozabankowymi (w tym z tradycyjnym Providentem) po które można sięgnąć tutaj ale usunąłem jej baner. Dlaczego? Ano dlatego, że odsetek wniosków które poskutkowały udzieleniem Hapi pożyczki był rażąco niski i to w porównaniu do… tak, do tradycyjnej pożyczki Provident, nie mówiąc już o np. typowej chwilówce (maks. na 30 dni) Soho Credit – bardzo wysoki wskaźnik udzielonych pożyczek w stosunku do złożonych wniosków.

Przeczytaj też: Provident – opinie

No dobrze, dosyć żalów, teraz kilka zdań o tej pożyczce dla osób niezorientowanych. Tak samo jak w przypadku Provident, zasadniczo formalnie wymagany jest tylko stały dochód i chyba nic innego. Aha, no i oczywiście konto w banku gdyż pożyczki Hapi nie oferują opcji “obsługa domowa” ani w oddziale też nie udzielają pożyczki tej. Zresztą, z tym wymogiem dochodu jak chodzi o tradycyjną pożyczkę Provident, to nieraz słyszałem że bez sprawdzania dochodów ten i ów otrzymał ją. No ale kontynuujmy o Hapi pożyczce.

Przeczytaj też: INCREDIT – opinie

Okres kredytowania w przypadku omawianej pożyczki (nazwę ją też – chwilówka), to od 3 miesięcy do dwóch lat, no może być. Maksymalna kwota Hapi pożyczki to 7.500 zł. a minimalna to 1.500 zł. no i właśnie ta minimalna kwota – te 1.500 zł. dla wielu osób jest zapewne nieatrakcyjna. Dlaczego tak wysoki pułap minimalnej kwoty? Toż tradycyjna pożyczka Provident jest już od zaledwie 300 zł… Generalnie przecież szybkie internetowe pożyczki znane są z tego, że można właśnie niską kwotę pożyczyć, nawet kilkaset złotych albo i mniej. I tak też na przykład Wonga na okres 3 miesięcy można pożyczyć już minimum 51 złotych, INCREDIT oferuje minimum 100 zł. na minimalny okres 2 miesięcy lub 4 miesiące (i na dłużej) jak ktoś woli. No ale jest, jak jest, idźmy dalej. Aha, jest to pożyczka ratalna, tak samo jak… no oczywiście, jak Provident.

Przeczytaj też: Pożyczka TAKTO – opinie

Porównajmy teraz koszt pożyczki Hapi z kosztem tradycyjnej pożyczki Provident. Na przykład, pożyczka Provident zaciągnięta w kwocie 3.000 zł. na 6 miesięcy, to w sumie do zwrotu 4.195,62 zł. Takaż kwota pożyczki Hapi na takiż sam okres czasu, to do zwrotu 4273.02 zł czyli o 77,40 zł. więcej. Dlaczego nie tyle samo albo mniej? Oczywiście sami możecie sobie porównywać tę pożyczkę z innymi, ustawiając na suwakach udostępnianych na ich www kwotę pożyczki oraz na jak długo chcielibyście pożyczyć.

Tyle ode mnie w temacie, proszę o Wasze opinie o tej pożyczce.

Przeczytaj też: Extraportfel – opinie

29 sierpnia, 2016

kategoria kredyty

Komentarze do 'Hapi pożyczka – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Decyzja o przyznaniu tradycyjnej pożyczki Provident zostaje podjęta w wyniku wizyty przedstawiciela w mieszkaniu klienta. Podobno standard, wyposażenie mieszkania ma istotny wpływ na decyzję. Nie dochodzi do wizyty w sprawie Hapi pożyczki i może dlatego są ostrożniejsi przy tej wersji online i wymagania są wyższe.

    Janson

    13 lis 16 o 12:31

  2. Chyba nie każdy kto bierze pożyczkę Provident (przypomnijmy: dla osób które nie otrzymałyby pożyczki w banku) ma wysoki standard w mieszkaniu.

    admin

    13 lis 16 o 12:46

Skomentuj