Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Getin Bank – opinie

4 komentarze

Tworzy się na tej stronie wątek z opiniami o Getin Bank i produktach (kredytach, kontach, lokatach) które tenże bank oferuje. W 2016 roku bank ten informuje, że ma 2,2 mln klientów a liczba placówek (oddziały własne banku oraz franczyzowe) w skali kraju wynosi ponad 500. Jest częścią Getin Noble Banku SA.

Przeczytaj też: Bank BGŻ BNP Paribas – opinie

Getin Bank jest znany między innymi niestety z tego, że nie raz był karany przez UOKiK za niedozwolone praktyki, w tym wprowadzające w błąd klientów. Jednakże z drugiej strony nieraz ponoć było tak, że lokata tego banku była faktycznie najkorzystniejsza na rynku i kredyt też. A jakie są Wasze opinie o tym banku? Radzi je poznamy i zapewne radzi zapoznają się z nimi osoby rozważające skorzystanie z oferty tego banku który od 1991 roku działał regionalnie jako Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA.

O Getin bank mówi się i pisze się, że reprezentuje pion detaliczny Getin Noble Banku. Tym niemniej, nawet i na stronie internetowej Getin Bank są zakładki poświęcone odpowiednio: bankowości osobistej, firmom, sektorowi publicznemu.

Przeczytaj też: Alior Bank – opinie

9 lipca, 2016

kategoria banki

Komentarze do 'Getin Bank – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Z tym bankiem można wyjść na swoje o ile się wczytujesz w umowy i nie dajesz się wciągnąć w badziewie. Po okresie inwestowania ze zmiennym szczęściem mam zamiar powrócić do lokowania w depozyty bankowe a kilka lat temu miałem lokaty w Getin i byłem zadowolony.

  pumpernikiel

  5 gru 16 o 10:00

 2. Zgadza się, Getin miał najkorzystniejsze lokaty, nie wiem jak teraz, bo nie lokuję gdyż kredyt hipoteczny spłacam. Zasada która kieruję się: jeżeli jakiś zapis umowy budzi moje wątpliwości pomimo doinformowania się i doczytania w kodeksach itepe, to umowy nie zawieram.

  Za

  1 sty 17 o 10:27

 3. A jak się pozbyć poręczenia kredytu w Getin ??!

  Anonim

  30 maj 18 o 22:11

 4. Jak poręczyłeś, to nie ma odwrotu. Możesz tylko liczyć na to, że kredytobiorca spłaci kredyt. Jeżeli nie spłaci, to nie liczyłbym na to, że tylko przeciwko niemu zostanie wszczęta egzekucja a Ciebie bank (póki co) zostawi w spokoju. Chyba jak dotąd wszyscy moi klienci którzy byli poręczycielami kredytu i spłacili go za kredytobiorcę, żalili mi się, że bank wcale nie próbował egzekwować długu od kredytobiorcy, tylko od razu zwrócił się przeciwko nim – poręczycielom. Może tylko tak im się zdawało, ale jeżeli kredytobiorca już nie pracuje, to najwygodniej ściągać kredyt z pensji poręczyciela a nie męczyć się z licytacjami mienia kredytobiorcy, o ile jakoweś posiada.

  admin

  31 maj 18 o 09:16

Skomentuj